خبرگزاری شبستان

پنج شنبه ۲ اسفند ۱۳۹۷

الخميس ١٥ جمادى الثانية ١٤٤٠

Thursday, February 21, 2019

اللَّهُم کُنْ لِوَلِیِّکَ الحُجَةِ بنِ الحَسَن، صَلَواتُکَ علَیه و علی آبائِه، فِی هَذِهِ السَّاعَةِ وَ فِی کُلِّ سَاعَه، وَلِیّاً وَ حَافِظاً و قَائِداً وَ نَاصِراً وَ دَلِیلًا وَ عَیْنا، حَتَّى تُسْکِنَهُ أَرْضَکَ طَوْعا وَ تُمَتعَهُ فیها طَویلا" - خدایا، ولىّ‏ ات، حضرت حجّت بن الحسن، که درود تو بر او و بر پدرانش باد؛ در این لحظه و در تمام لحظات سرپرست و نگاهدار و راهبر و یارى گر و راهنما و دیدبان باش، تا او را به صورتى که خوشایند اوست، ساکن زمین گردانیده و مدّت زمان طولانى در آن بهره مند سازی

مطالب مربوط به کلیدواژه دانشگاه آزاد اسلامی
شرایط ثبت‌نام پذیرفته‌شدگان کارشناسی ناپیوسته بدون آزمون دانشگاه آزاد اسلامی اعلام شد
راهنمای ثبت‌نام پذیرفته‌شدگان نهایی مقطع کارشناسی ناپیوسته براساس سوابق تحصیلی در نیمسال دوم سال تحصیلی ۹۸-۹۷ دانشگاه آزاد اسلامی اعلام شد.

۱۳۹۷/۱۱/۳۰ - ۱۰:۱۴

مدرک گرایی آفت نظام آموزشی/ جاده صنعت و دانشگاه باید دوطرفه باشد
خبرگزاری شبستان: استاندار ایلام یکی از آفت های نظام آموزشی کشور را متناسب نبودن رشته ها با فضای بازار کار برشمرد و بر لزوم اصلاح آن تاکید کرد.

۱۳۹۷/۱۱/۲۹ - ۱۳:۵۸

رییس پژوهشکده نظام های اسلامی پژوهشگاه فرهنگ و اندیشه اسلامی:
«چلچراغ»؛ بسته جامع معرفی نرم افزار انقلاب/همکاری با دانشگاه آزاد برای تحقق تمدن نوین اسلامی
حجت الاسلام ایزدهی با اعلام برگزاری رونمایی از مجموعه ۴۰ کتابی «چلچراغ انقلاب اسلامی»، گفت: چلچراغ که با همکاری دانشگاه آزاد منتشر شده درمجموع بسته جامعی است که در جهات مختلف انقلاب و کارآمدی، اهداف و نرم افزار آن را مدنظر داشته است.

۱۳۹۷/۱۱/۲۸ - ۱۶:۴۵

مدارس مهارتی فارغ التحصیلان را برای ورود به جامعه آماده می کنند
رییس دانشگاه آزاد گفت: ۴۰ مدرسه مهارتی در دانشگاه آزاد ایجاد می شود و این مدارس فارغ التحصیلان را برای ورود به بازار کار و جامعه آماده می کنند.

۱۳۹۷/۱۱/۲۱ - ۱۳:۳۹

تاسیس مدرسه مهارتی حقوق مشکل بازار کار دانش آموختگان را حل می کند
معاون قوانین مجلس شورای اسلامی گفت: افتتاح مدرسه عالی مهارتی حقوق دانشگاه آزاد اسلامی می تواند حضور دانش آموختگان دانشگاه آزاد را در بازار کار حل کند.

۱۳۹۷/۱۱/۱۶ - ۱۶:۳۸

ولایتی:
افتتاح مدرسه مهارتی از ابداعات دانشگاه آزاد است
رییس هیئت موسس دانشگاه آزاد گفت: افتتاح مدرسه مهارتی حقوق که از ابداعات دانشگاه آزاد است می تواند نقش خوبی در پرورش قضات کشور داشته باشد.

۱۳۹۷/۱۱/۱۶ - ۱۳:۳۴

مدرسه مهارتی پاسخگوی دغدغه اشتغال فارغ التحصیلان است
رییس دانشگاه آزاد گفت: افتتاح مدرسه مهارتی دانشگاه آزاد با هدف تجربه آموزی و توانمندی فارغ التحصیلان است و دغدغه اشتغال خانواده های دانشجویان را پاسخ می دهد.

۱۳۹۷/۱۱/۱۶ - ۱۳:۲۹

نمایشگاه فن‌بازار دانشگاه آزاد اسلامی در حوزه کشاورزی و منابع طبیعی افتتاح شد
دومین نمایشگاه فن‌بازار دانشگاه آزاد اسلامی در حوزه کشاورزی و منابع طبیعی با حضور قائم مقام رئیس دانشگاه در امور آموزش عالی و ساماندهی پژوهش های تحصیلات تکمیلی افتتاح شد.

۱۳۹۷/۱۱/۱۳ - ۱۹:۴۷

با تصویب هیأت رئیسه:
دانشگاه آزاد اسلامی روز یکشنبه ۲۱ بهمن تعطیل است
بنا بر تصویب هیأت رئیسه دانشگاه آزاد اسلامی، سازمان مرکزی، واحدها و مراکز دانشگاهی دانشگاه آزاد اسلامی سراسر کشور روز یکشنبه (۲۱ بهمن) تعطیل خواهد بود.

۱۳۹۷/۱۱/۱۳ - ۱۹:۳۷

متعادل کردن جایگاه آموزشی و بالا بردن ظرفیت دانشجو بزرگترین دستاورد دانشگاه آزاد
معاون آموزش و تحصیلات تکمیلی دانشگاه آزاد واحد ارومیه گفت: متعادل کردن جایگاه آموزشی و بالا بردن ظرفیت پذیرش دانشجو بزرگترین دستاورد دانشگاه آزاد است.

۱۳۹۷/۱۱/۸ - ۱۵:۴۲

اطلاعیه روابط عمومی دانشگاه آزاد اسلامی درباره حادثه مینی بوس حامل ۶ دانشجوی واحد بناب
دانشگاه آزاد اسلامی در پی بروز حادثه برای ۶ دانشجوی رشته مامایی دانشگاه آزاد اسلامی واحد بناب اطلاعیه ­ای صادر کرد.

۱۳۹۷/۱۱/۸ - ۱۴:۴۹

قائم مقام رئیس دانشگاه در امور آموزش عالی و ساماندهی پژوهش های تحصیلات تکمیلی منصوب شد
طهرانچی با صدور حکمی «دکتر بیژن رنجبر» را به سمت قائم مقام رئیس دانشگاه آزاد اسلامی در امور آموزش عالی و ساماندهی پژوهش های تحصیلات تکمیلی منصوب کرد.

۱۳۹۷/۱۰/۲۶ - ۱۲:۴۳

با حکم دکتر طهرانچی:
خسروپناه معاون علوم انسانی و هنر دانشگاه آزاد اسلامی شد
رئیس دانشگاه آزاد اسلامی با صدور حکمی، حجت الاسلام والمسلمین عبدالحسین خسروپناه را به عنوان معاون علوم انسانی و هنر دانشگاه آزاد اسلامی منصوب کرد.

۱۳۹۷/۱۰/۲۴ - ۱۴:۴۵

افتتاح مرکز « ارتقاء شایستگی دانشجویان» در دانشگاه آزاد اسلامی واحد لنگرود
فیروزان با بیان اینکه دانشگاه آزاد اسلامی درصدد برگزاری دوره‌های تخصصی برای دانشجویان و دانش آموختگان دانشگاهی است، گفت: مرکز ارتقا شایستگی دانشجویان ( SCD) با همکاری سازمان فنی و حرفه ای برای اولین بار در دانشگاه آزاد اسلامی واحد لنگرود افتتاح شد.

۱۳۹۷/۱۰/۲۰ - ۱۹:۰۸

۴ دانشجوی مصدوم واحد علوم و تحقیقات از بیمارستان مرخص شدند
گزارش‌های اخیر حاکی از آن است که از ۶ دانشجوی مصدوم حادثه واحد علوم و تحقیقات که در بیمارستان امام خمینی(ره) بستری بودند، چهار مصدوم امروز ترخیص شدند.

۱۳۹۷/۱۰/۱۹ - ۱۹:۳۶

کسب رتبه ۱۰۹ جهانی در پایگاه استنادی ESI توسط دانشگاه آزاد اسلامی
معاون پژوهش و فناوری دانشگاه آزاد اسلامی از ارتقای رتبه این دانشگاه در آخرین بروزرسانی پایگاه استنادی ESI به ۱۰۹ جهان خبر داد.

۱۳۹۷/۱۰/۱۵ - ۱۴:۴۱

از سوی دکتر طهرانچی صورت گرفت:
بخشنامه «لزوم اجرای موارد ایمنی در دانشگاه آزاد اسلامی» ابلاغ شد
رئیس دانشگاه آزاد اسلامی بخشنامه «لزوم اجرای موارد ایمنی» را به روسای استان‌ها و واحدها، مراکز آموزشی و سازمان سما ابلاغ کرد.

۱۳۹۷/۱۰/۱۵ - ۱۴:۱۲

رئیس دانشگاه آزاد اسلامی استان زنجان :
رویکرد دانشگاه آزاد اسلامی استان زنجان تعامل جدی با رسانه ها می باشد
فیروزفر گفت: انصاف و عدالت دو مولفه مهم و اثرگذار در فعالیت های رسانه ای و مطبوعاتی است و اهالی رسانه عموما واجد این دو خصیصه اخلاقی هستند.

۱۳۹۷/۱۰/۱۲ - ۰۷:۵۳

ساخت و ساز در دل کوه غیر قانونی است/شهردار وقت و رییس هیئت امنای دانشگاه آزاد پاسخگو باشند
عضو شورای اسلامی شهر تهران با اشاره به حادثه واژگونی اتوبوس دانشگاه آزاد گفت: رییس هیئت امنای دانشگاه آزاد و شهردار وقت در خصوص این حادثه باید پاسخگو باشند.

۱۳۹۷/۱۰/۹ - ۱۱:۴۳

یادبود جانباختگان حادثه اتوبوس دانشگاه آزاد
مراسم یادبود و بزرگداشت جانباختگان حادثه اتوبوس واحد علوم تحقیقات دانشگاه آزاد با حضور علی‌اکبر ولایتی رییس هیات امنای دانشگاه آزاد اسلامی و جمعی از مسئولین ، دانشجویان و اقشار مختلف مردم در مسجد نور ولایت واحد تهران مرکزی دانشگاه آزاد برگزار شد.

۱۳۹۷/۱۰/۶ - ۱۹:۴۴