خبرگزاری شبستان

جمعه ۲۹ تیر ۱۳۹۷

الجمعة ٧ ذو القعدة ١٤٣٩

Friday, July 20, 2018

اللَّهُم کُنْ لِوَلِیِّکَ الحُجَةِ بنِ الحَسَن، صَلَواتُکَ علَیه و علی آبائِه، فِی هَذِهِ السَّاعَةِ وَ فِی کُلِّ سَاعَه، وَلِیّاً وَ حَافِظاً و قَائِداً وَ نَاصِراً وَ دَلِیلًا وَ عَیْنا، حَتَّى تُسْکِنَهُ أَرْضَکَ طَوْعا وَ تُمَتعَهُ فیها طَویلا" - خدایا، ولىّ‏ ات، حضرت حجّت بن الحسن، که درود تو بر او و بر پدرانش باد؛ در این لحظه و در تمام لحظات سرپرست و نگاهدار و راهبر و یارى گر و راهنما و دیدبان باش، تا او را به صورتى که خوشایند اوست، ساکن زمین گردانیده و مدّت زمان طولانى در آن بهره مند سازی

مطالب مربوط به کلیدواژه اقتصاد مقاومتی
مدیر کل امور عشایر استان اردبیل:
جشنواره عشایر خلخال همزمان با دهه کرامت برگزار می شود
مدیر کل امور عشایر استان اردبیل گفت: جشنواره عشایر خلخال ۲۹ تیرماه همزمان با دهه کرامت در ییلاق« زره مور» برگزار می شود.

۱۳۹۷/۴/۲۳ - ۰۹:۰۵

بانک های ربوی در مسیر مقابله با اقتصاد مقاومتی قرار دارند
نماینده ولی فقیه در استان البرز در خطبه های نماز عبادی سیاسی « اقتصاد مقاومتی» را تنها راهبرد پیشرفت اقتصاد کشور خواند و گفت: محوریت اقتصاد مقاومتی یک راهبرد اقتصادی مقابل بانک هایی است که با نرخ سود و ربا در حال فعالیت هستند.

۱۳۹۷/۴/۲۲ - ۱۷:۴۰

امام جمعه بجنورد:
دنیای اسلام نتوانسته حج را به معنای واقعی برگزار کند
امام جمعه بجنورد با بیان اینکه دنیای اسلام نتوانسته حج را به معنای واقعی برگزار کند، گفت: اگر چنین بود امروز عده ای از کشورهای به ظاهر مسلمان که خود را خادم حرمین شریفین می نامند، ذلیل کشورهای مستکبر عالم نبودند.

۱۳۹۷/۴/۲۲ - ۱۵:۰۸

عضو حزب موتلفه اسلامی در گفتگو با شبستان:
تغییر تیم اقتصادی دولت باید با باور به اقتصاد مقاومتی باشد
عضو حزب موتلفه اسلامی با بیان اینکه تغییر تیم اقتصادی دولت باید با تغییر رویکرد در برنامه‌های اجرایی و باور به اقتصاد مقاومتی باشد، گفت: وزرای جدید باید مجری سیاست های کلان نظام و دولت باشند.

۱۳۹۷/۴/۲۰ - ۰۹:۲۷

دو میلیارد تومان اعتبار برای اشتغال در کمیته امداد سرخه اختصاص یافت
مدیرکل کمیته امداد سمنان بابیان اینکه با ارائه تسهیلات مناسب به دنبال افزایش اشتغال مددجویان هستیم، گفت: دو میلیارد و۹۰۰ میلیون تومان اعتبار برای اشتغال در کمیته امداد سرخه منظور شد.

۱۳۹۷/۴/۲۰ - ۰۷:۳۹

کارگروه شورای توسعه سیستان در زمینه بهره وری بیشتر از منابع تشکیل شود
وزیر کشور تشکیل کارگروه شورای توسعه سیستان در زمینه بهره وری بیشتر از منابع را پیشنهاد داد.

۱۳۹۷/۴/۱۷ - ۱۹:۳۸

استاندار لرستان:
عملکرد عالی استان لرستان در حوزه اقتصاد مقاومتی
استاندار لرستان، با تاکید بر ضرورت تقویت توازن منطقه ای توسط دولت، گفت: استان لرستان در حوزه اقتصاد مقاومتی جزء ۱۰ استان برتر کشور بوده است.

۱۳۹۷/۴/۱۶ - ۱۳:۵۳

نماینده ولی فقیه در لرستان:
اساس اسلام بر نعمت ولایت استوار است
نماینده ولی فقیه در لرستان، رهبری آگاه و دور اندیش را دیدبان نظام اسلامی دانست و گفت: اساس اسلام بر نعمت ولایت استوار است.

۱۳۹۷/۴/۱۶ - ۱۱:۴۹

امروز جامعه به صداقتی همچون صداقت امام صادق(ع) نیاز دارد
امام جمعه بجنورد با اشاره به سالروز شهادت امام صادق (ع)گفت: امروز ما به صداقت و خدمت بی منتی همچون سیره امام صادق در جامعه نیاز داریم.

۱۳۹۷/۴/۱۵ - ۱۵:۲۸

حل مشکلات اقتصادی با باور ظرفیت‌های داخلی میسر می‌شود
خبرگزاری شبستان: امام‌جمعه چوار، گفت: بهره‌گیری و توجه با توان نیروهای متخصص و جوان و ظرفیت‌های داخلی و نهادینه کردن اقتصاد مقاومتی موجب حل مشکلات اقتصادی و شکست دشمن در جنگ اقتصادی می‌شود.

۱۳۹۷/۴/۱۵ - ۱۳:۵۱

اقتصاد مقاومتی راه مقابله با جنگ اقتصادی دشمن است
نماینده ولی فقیه در لرستان، با اشاره به تحریم های دشمنان، گفت: حمایت از کالای ایرانی و تقویت اقتصاد مقاومتی راه مقابله با توطئه های دشمنان است.

۱۳۹۷/۴/۱۴ - ۱۳:۱۱

ضرورت گفتمان سازی اقتصاد مقاومتی در فرهنگ عمومی/ مردم، پشتوانه نظام اسلامی هستند
خبرگزاری شبستان: نماینده ولی‌فقیه در استان و امام‌جمعه ایلام، گفت: شورای فرهنگ عمومی با حضور دستگاه‌های فرهنگی و متولی نقش مهمی در راستای تبیین و گفتمان سازی فرهنگ اقتصاد مقاومتی دارد.

۱۳۹۷/۴/۱۴ - ۱۰:۲۴

استاندار کردستان:
توسعه اقتصادى كردستان نيازمند توجه ويژه است
استاندار كردستان گفت: توسعه اقتصادى كردستان با اعتبارات اندك محقق نمى شود بلكه نيازمند توجه ويژه است.

۱۳۹۷/۴/۱۳ - ۰۱:۲۳

بر اساس ارزیابی دبیرخانه ستاد اقتصاد مقاومتی کشور؛
کسب رتبه اول کشور در شاخص گزارش اجرا، راهبری و پایش برای استان گیلان
بر اساس ارزیابی دبیرخانه ستاد اقتصاد مقاومتی کشور، گیلان در شاخص گزارش اجرا، راهبری و پایش رتبه اول کشور، در شاخص محتوا رتبه ۴ کشور و در مجموع در رده استان های شایسته و درحد انتظار قرار گرفت.

۱۳۹۷/۴/۱۱ - ۱۵:۳۱

« مردم محرم اند»/ دشمن به دنبال حذف اقتصاد ایران از دنیا است
یک کارشناس مسائل سیاسی با بیان اینکه آمریکا برای ضربه زدن به کشور بر همه بخش ها به ویژه اقتصاد تمرکز دارد اذعان کرد: دشمن به دنبال حذف اقتصاد ایران در دنیا است.

۱۳۹۷/۴/۱۱ - ۱۵:۰۴

الگوقرار دادن اقتصاد مقاومتی تنها راه برون‌رفت از مشکلات فعلی کشور است
امام جمعه زنجان گفت: به منظور عبور از وضعیت فعلی بایستی با الگو قراردادن اقتصاد مقاومتی، دانش بومی، توان داخلی و توجه به مصرف صحیح حرکت کرد.

۱۳۹۷/۴/۸ - ۱۵:۱۹

اندیش:
دولتی بودن اقتصاد منشاء اصلی مشکلات است
عضو هیات رئیسه اتاق بازرگانی تبریز گفت: هر جایی که دولت به کار بخش خصوصی دخالت کرده است، شاهد تعارض و مشکلاتی شده‌ایم.

۱۳۹۷/۴/۸ - ۱۴:۲۹

سیاست‌های اقتصاد مقاومتی و توجه به تولید داخلی، راه برون‌رفت از مشکلات اقتصادی است
خبرگزاری شبستان: نماینده ولی‌فقیه در استان و امام‌جمعه ایلام، گفت: بیانات رهبر معظم انقلاب در دیدار با نمایندگان ملت در مجلس شورای اسلامی برای حل مشکلات کشور گره‌گشا و سبب برون‌رفت از مشکلات اقتصادی کشور است.

۱۳۹۷/۴/۸ - ۱۴:۰۱

همت و تلاش مسئولان برای رفع مشکلات، مطالبه مردم است
خبرگزاری شبستان: امام‌جمعه شهر چوار، بابیان اینکه مشاهده تلاش و کوشش مسئولان برای حل مشکلات، رضایت مردم به دنبال دارد، گفت: راه‌حل مشکلات مردم، مشارکت همه قوا و نهادهای کشور است.

۱۳۹۷/۴/۸ - ۱۴:۰۱

کانون های فرهنگی هنری مساجد بسترساز فرهنگ گردشگری پایدار هستند
خبرگزاری شبستان: مسئول حوزه برنامه ریزی میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری چهارمحال و بختیاری گفت: فعالان در کانون های فرهنگی هنری مساجد می توانند با فعالیت های خود بستر مناسبی برای تعمیق فرهنگ گردشگری پایدار فراهم کنند.

۱۳۹۷/۴/۳ - ۱۴:۱۶