خبرگزاری شبستان

شنبه ۳۰ دی ۱۳۹۶

السبت ٣ جمادى الأولى ١٤٣٩

Saturday, January 20, 2018

اللَّهُم کُنْ لِوَلِیِّکَ الحُجَةِ بنِ الحَسَن، صَلَواتُکَ علَیه و علی آبائِه، فِی هَذِهِ السَّاعَةِ وَ فِی کُلِّ سَاعَه، وَلِیّاً وَ حَافِظاً و قَائِداً وَ نَاصِراً وَ دَلِیلًا وَ عَیْنا، حَتَّى تُسْکِنَهُ أَرْضَکَ طَوْعا وَ تُمَتعَهُ فیها طَویلا" - خدایا، ولىّ‏ ات، حضرت حجّت بن الحسن، که درود تو بر او و بر پدرانش باد؛ در این لحظه و در تمام لحظات سرپرست و نگاهدار و راهبر و یارى گر و راهنما و دیدبان باش، تا او را به صورتى که خوشایند اوست، ساکن زمین گردانیده و مدّت زمان طولانى در آن بهره مند سازی

مطالب مربوط به کلیدواژه اقتصاد مقاومتی
رفع مشکلات اقتصادی مردم با توجه به اقتصاد مقاومتی امکان‌پذیر است
خبرگزاری شبستان: امام‌جمعه ایلام، گفت: مردمی شدن اقتصاد در راستای توجه به اقتصاد مقاومتی، موجب نظارت دقیق بر فعالیت‌های اقتصادی و درنهایت بهبود وضعیت معیشتی مردم و سالم شدن اقتصاد می‌شود.

۱۳۹۶/۱۰/۲۹ - ۱۳:۵۶

جامعه به مصادیق اقتصاد مقاومتی مانند وقف نیاز دارد
خبرگزاری شبستان: نماینده مردم رشت در مجلس شورای اسلامی سنت وقف را از ارکان نظام اقتصادی اسلام دانست و گفت: جامعه به مصادیق اقتصاد مقاومتی مانند وقف نیاز دارد.

۱۳۹۶/۱۰/۲۸ - ۱۵:۱۳

آیت الله هاشمی رفسنجانی، شخصیتی فراشکوفا بود/دانشگاه آزاد اسلامی نمونه بارز اقتصاد مقاومتی
خبرگزاری شبستان: فرزند آیت الله هاشمی رفسنجانی از پدرش به عنوان شخصیتی فراشکوفا یاد کرد و گفت: تشکیل دانشگاه آزاد اسلامی نمونه بارز اقتصاد مقاومتی است.

۱۳۹۶/۱۰/۲۸ - ۱۰:۵۰

معاون بسیج و امور استان های سازمان پدافند غیرعامل کشور:
امروز مهمترین تهدید در حوزه اقتصادی است
خبرگزاری شبستان: معاون بسیج و امور استان های سازمان پدافند غیرعامل کشور گفت: امروز مهمترین تهدید در حوزه اقتصادی بوده و تنها نسخه شفابخش هم اجرای اقتصاد مقاومتی است.

۱۳۹۶/۱۰/۲۶ - ۱۴:۲۵

شریعتمداری:
مدیریت جهادی یعنی ترجيح خير و نيكي گروهي به جاي كارهاي فردي است
خبرگزاری شبستان: وزیر صنعت، معدن و تجارت با اشاره به اینکه مديريت جهاي يعني آگاهي بر قوميت ها، فعاليت هاي گروهي و ترجيح خير و نيكي گروهي به جاي كارهاي فردي است، گفت: مديريت جهادي يعني پيروي از قرآن كريم؛ مديريت جهادي يعني مديريت مبني بر علم و درايت.

۱۳۹۶/۱۰/۲۵ - ۲۰:۴۳

نوبخت:
مديريت جهادي؛ نخستين همزاد اقتصاد مقاومتي/با مدیریت جهادی می توانیم با آن سوي مرزها مقابله كنيم
خبرگزاری شبستان: سخنگوی دولت با اشاره به اینکه مدیریت جهادی، نخستين همزاد اقتصاد مقاومتي است، گفت: مديريت جهاي است كه مي تواند به ما با وجود منابع كم كمك كند تا بتوانيم با آن سوي مرزها مقابله كنيم.

۱۳۹۶/۱۰/۲۵ - ۲۰:۱۹

پزشکیان:
بايد فرهنگ جهادي را نهادینه کنیم/مديران بايد جهاد را ابتدا از خودشان آغاز كنند
خبرگزاری شبستان: نائب رييس مجلس شوراي اسلامي با اشاره به اینکه بايد دوباره فرهنگ جهادي گذشته را پياده كنيم و بايد اين موضوع را از خودمان هم شروع كنيم، گفت: بايد فرهنگ جهادي را از طريق رسانه ها و هرجايي به گوش مردم برسانيم تا اين فرهنگ نهادينه شود.

۱۳۹۶/۱۰/۲۵ - ۱۹:۳۵

سردار سپهر:
مدیریت جهادی عاملي براي اوج قرار گرفتن كشور و بيرون آمدن از بحران ها است
خبرگزاری شبستان: دبير چهارمين همايش مديريت جهادي با اشاره به اینکه عاملي براي اوج قرار گرفتن كشور و بيرون آمدن از بحران ها است، گفت: براي رفتن به سوي آرمان ها و تحقق شعارها مي توانيم با مديريت جهاني موفقيت را امكان پذير كنيم.

۱۳۹۶/۱۰/۲۵ - ۱۹:۰۰

آغاز چهارمين همايش ملي مديريت جهادي
خبرگزاری شبستان: چهارمين همايش ملي مديريت جهادي با حضور مسعود پزشكيان نائب رييس مجلس شوراي اسلامي آغاز شد.

۱۳۹۶/۱۰/۲۵ - ۱۸:۴۰

اقتصاد مقاومتی تنها راه برون رفت از مشکلات است
خبرگزاری شبستان: فرمانده سپاه نینوا گلستان گفت: با توجه به تحریم های ناجوانمردانه ای که توسط استکبار جهانی علیه انقلاب اسلامی ایران به کار گرفته شده اقتصاد مقاومتی می تواند تنها راه برون‌رفت از مشکلات باشد.

۱۳۹۶/۱۰/۲۵ - ۱۷:۲۳

اقتصاد مقاومتی در اندیشه و سیره علمای شیعه معاصر
خبرگزاری شبستان: عالمان شیعه به دلیل جایگاه رفیع اجتماعی و سیاسی و بر اساس مبانی نظری دین و اصولی مثل نفی سبیل، حرمت دوستی با کفار، حرمت تشبه به کفار و ... متوجه تحقق اقتصاد مقاومتی بوده و به حراست و حمایت از سرمایه‌های ملی این کشور پرداخته اند.

۱۳۹۶/۱۰/۲۵ - ۱۳:۰۴

جشنواره «اقتصاد مقاومتی در آئینه مطبوعات» برگزار می شود
خبرگزاری شبستان: مدیر کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان اردبیل گفت: جشنواره «اقتصاد مقاومتی در آئینه مطبوعات» با هدف فرهنگ سازی و گفتمان سازی موضوع اقتصاد مقاومتی در مطبوعات های محلی برگزار می شود.

۱۳۹۶/۱۰/۲۵ - ۱۰:۲۱

توسعه کشت زعفران در لرستان
خبرگزاری شبستان: رئیس سازمان جهاد کشاورزی لرستان، با اشاره به تولید زعفران مرغوب در استان لرستان، گفت: توسعه کشت زعفران در راستای اصلاح مدیریت کشاورزی در لرستان مورد توجه قرار می گیرد.

۱۳۹۶/۱۰/۲۴ - ۱۴:۰۹

اشتغال دغدغه مسئولان کرمانشاه است/توزیع ۹۰ میلیارد تومان کمک های فنی و اعتباری در استان
خبرگزاری شبستان: استاندار کرمانشاه، گفت: اقتصاد مقاومتی سند راهبردی کشور است که طبق گفته اقتصاددانان و کارشناسان موجب توسعه کشور می شود.

۱۳۹۶/۱۰/۲۳ - ۱۶:۴۲

۲۵ دی؛ برگزاری همایش مدیریت جهادی
خبرگزاری شبستان: همایش مدیریت جهادی با شعار مدیریت جهادی لازمه تحقق اقتصاد مقاومتی و پیشرفت کشور ۲۵ دی در مرکز همایش های صدا و سیما برگزار می شود.

۱۳۹۶/۱۰/۲۳ - ۱۱:۴۵

ثبت ۲۰ وقف جدید در چهارمحال و بختیاری
خبرگزاری شبستان: مدیرکل اوقاف و امور خیریه چهارمحال و بختیاری از ثبت ۲۰ وقف جدید در این استان طی ۹ ماهه امسال خبر داد و گفت: این موقوفات با هدف کمک به درمان بیماران سرطانی، کمک به نیازمندان و امور دینی وقف شده است.

۱۳۹۶/۱۰/۲۳ - ۰۶:۴۹

هوشیاری مردم عامل برچیده شدن فتنه دشمنان است
خبرگزاری شبستان: امام جمعه موقت خرم آباد، با بیان اینکه مطالبات به حق مردم از فتنه آشوبگران جداست، گفت: مسئولان باید قدر دان بصیرت و هوشیاری مردم باشند.

۱۳۹۶/۱۰/۲۲ - ۱۴:۴۰

هوشیاری و بصیرت ملت ایران، عامل ناکامی دشمنان است
خبرگزاری شبستان: امام‌جمعه شهر چوار، گفت: بیکاری، گرانی و تورم از مطالبات به‌حق مردم است که مسئولان باید پیگیری کرده و زمینه را برای اشتغال جوانان و پویایی اقتصاد متکی بر اقتصاد مقاومتی و درون‌زا را فراهم کنند.

۱۳۹۶/۱۰/۲۲ - ۱۳:۴۶

مسئولان مشکات معیشتی مردم را پیگیری کنند/ سنگ تمام ملت ایران در پشتیبانی از نظام اسلامی
خبرگزاری شبستان: نماینده ولی‌فقیه در استان و امام‌جمعه ایلام، گفت: ایجاد یاس و ناامیدی و ناکارآمد جلوه دادن نظام و انقلاب اسلامی، فتنه جدید دشمنان داخلی و خارجی در آینده است که باید مراقب این فتنه‌ها بود.

۱۳۹۶/۱۰/۲۲ - ۱۳:۴۳

اختتامیه جشنواره رسانه ای ابوذر در خرم آباد برگزار می شود
خبرگزاری شبستان:رئیس سازمان بسیج رسانه استان لرستان، گفت: مراسم اختتامیه جشنواره رسانه ای ابوذر،۲۵ دی ماه در خرم آباد برگزار می شود.

۱۳۹۶/۱۰/۲۱ - ۱۳:۵۹