خبرگزاری شبستان

چهارشنبه ۲۹ خرداد ۱۳۹۸

الأربعاء ١٥ شوّال ١٤٤٠

Wednesday, June 19, 2019

اللَّهُم کُنْ لِوَلِیِّکَ الحُجَةِ بنِ الحَسَن، صَلَواتُکَ علَیه و علی آبائِه، فِی هَذِهِ السَّاعَةِ وَ فِی کُلِّ سَاعَه، وَلِیّاً وَ حَافِظاً و قَائِداً وَ نَاصِراً وَ دَلِیلًا وَ عَیْنا، حَتَّى تُسْکِنَهُ أَرْضَکَ طَوْعا وَ تُمَتعَهُ فیها طَویلا" - خدایا، ولىّ‏ ات، حضرت حجّت بن الحسن، که درود تو بر او و بر پدرانش باد؛ در این لحظه و در تمام لحظات سرپرست و نگاهدار و راهبر و یارى گر و راهنما و دیدبان باش، تا او را به صورتى که خوشایند اوست، ساکن زمین گردانیده و مدّت زمان طولانى در آن بهره مند سازی

مطالب مربوط به کلیدواژه فاینانس
۱۵ درصد فاینانس از محل منابع صندوق توسعه ملی تامین می‌شود
نمایندگان مجلس در مصوبه ای به دولت اجازه دادند ۱۵ درصد فاینانس را از محل منابع صندوق توسعه ملی تامین کند.

۱۳۹۷/۱۱/۲۹ - ۱۵:۵۵

رئیس سازمان برنامه و بودجه:
دولت سعی دارد برای رشد اقتصادی از منابع مالی خارجی استفاده کند
نوبخت با بیان اینکه دولت اجازه دارد برای اجرای طرح ها از منابع خارجی استفاده کند، گفت: دولت سعی دارد برای رشد اقتصادی از منابع مالی خارجی استفاده کند.

۱۳۹۷/۱۱/۲۹ - ۱۳:۲۱

حرکت راه آهن روی ریل های پیشرفت/بهسازی با تامین سهم ۱۵ درصد فاینانس
طول شبکه ریلی کشور تا ۱۴۰۴ باید به ۲۵ هزار کیلومتر برسد و در این زمینه سیاستگذاری هایی صورت گرفته است و به تازگی نیز برای نوشازی ناوگان راه آهن سهم ۱۵ درصد فاینانس درنظر گرفته شده است.

۱۳۹۷/۱۰/۱۱ - ۱۱:۱۰

نرخ بیکاری در فارس به ۹ و ۹ دهم درصد رسید
رئیس سازمان مدیریت و برنامه ریزی استان فارس گفت: توجه دولت برای ایجاد اشتغال پایدار، باعث شده که نرخ بیکاری فارس در سه ماهه اول سال جاری به ۹ و ۹ دهم رسید که این رقم در کشور ۱۲ و یک دهم است.

۱۳۹۷/۶/۳ - ۱۰:۲۶

مجوز مجلس به دولت برای انعقاد قرارداد فاینانس با تامین کنندگان مالی خارجی
خبرگزاری شبستان: نمایندگان برای تامین نظر شورای نگهبان جهت انجام طرح های ریلی به دولت اجازه دادند پس از عقد قرارداد با تامین کننده مالی خارجی اقدامات قانونی لازم را انجام دهد.

۱۳۹۶/۱۲/۲۰ - ۰۹:۵۳

دریافت فاینانس برای اجرای طرح‌های ریلی منوط به مجوز رهبری شد
خبرگزاری شبستان: نمایندگان مجلس مصوب کردند که دریافت فاینانس جهت تامین سهم ۱۵ درصدی طرح‌های ریلی منوط به مجوز از مقام معظم رهبری باشد.

۱۳۹۶/۱۲/۱۵ - ۱۰:۴۹

سقف تسهیلات تامین مالی خارجی در سال ۹۷، ۳۰ میلیارد دلار تعیین شد
خبرگزاری شبستان: نمایندگان مجلس شورای اسلامی در ادامه رسیدگی به جزییات بخش درآمدی لایحه بودجه ۹۷ به دولت اجازه دادند تا سقف ۳۰ میلیارد دلار از فاینانس استفاده کند.

۱۳۹۶/۱۱/۱۴ - ۱۱:۴۲

جهانگیری تصریح کرد:
نهایی شدن ۱۲ میلیارد دلار قرارداد فاینانس از جمله دستاورد‌های برجام است
خبرگزاری شبستان: معاون اول رییس جمهور فراهم شدن زمينه استفاده از منابع مالي خارجي (فاينانس) را از دستاوردهاي برجام دانست و گفت: برجام دستاوردهاي متعددي داشته است كه لازم است به نحو مطلوب به مردم اطلاع رساني شود.

۱۳۹۶/۱۱/۹ - ۱۴:۰۳

لاریجانی در دیدار با مجمع نمایندگان استان چهارمحال و بختیاری:
کمیته فنی بررسی طرح‌های آبی استان چهارمحال و بختیاری تشکیل شود/ استفاده از فاینانس برای اتصال استان به راه‌آهن
خبرگزاری شبستان: رئیس مجلس شورای اسلامی بر لزوم استفاده از تمام ظرفیت‌ها برای توسعه استان چهارمحال و بختیاری تأکید کرد و گفت: برای اتصال استان چهارمحال و بختیاری به راه‌آهن می‌توان از فاینانس استفاده کرد.

۱۳۹۶/۹/۲۱ - ۱۶:۵۶

نماینده مردم بیرجند، درمیان و خوسف در مجلس اعلام کرد:
کاهش اعتبارات راه آهن کشور در لایحه تقدیمی دولت به مجلس شورای اسلامی
خبرگزاری شبستان: نماینده مردم شهرستان‌های بیرجند، درمیان و خوسف در مجلس شورای اسلامی گفت: امسال در لایحه تقدیمی دولت به مجلس اعتبارات راه آهن در در کشور بشدت کاهش یافته است.

۱۳۹۶/۹/۲۱ - ۱۴:۱۷

تقویت حمل و نقل ریلی، اولویت شورای پنجم/ استفاده از فاینانس برای توسعه مترو
خبرگزاری شبستان: رییس کمیسون عمران و حمل و نقل شورای اسلامی شهر تهران، ری و تجریش گفت: با توجه محدودیت منابع مالی در شهرداری تهران، بهترین راه، استفاده از فاینانس ۲۰ ساله است بنابراین باید موانع موجود برای تحقق آن را حل کنیم.

۱۳۹۶/۶/۱۷ - ۱۲:۱۵

مجلس نحوه اختصاص فاینانس به طرح‌های دولتی و خصوصی را مشخص کرد
خبرگزاری شبستان:نمایندگان مجلس شورای اسلامی نحوه اختصاص فاینانس ۵۰ میلیارد دلاری به طرح های دولتی و خصوصی را مشخص کردند.

۱۳۹۵/۱۲/۸ - ۱۷:۵۰

با موافقت نمایندگان؛
سقف اخذ فاینانس ۵۰ میلیارد دلار تعیین شد
خبرگزاری شبستان:نمایندگان مردم در خانه ملت سقف اخذ فاینانس (تسهیلات تامین مالی خارجی) را ۵۰ میلیارد دلار تعیین کردند.

۱۳۹۵/۱۲/۴ - ۱۱:۳۰

اجرای ۲۸ طرح پتروشیمی با فاینانس خارجی
خبرگزاری شبستان:فاینانس به تأمین منابع مالی موردنیاز اجرای پروژه‌ها با استفاده ازتسهیلات اعتباری خارجی میان‌مدت و وفق قراردادهای مالی منعقده با اعتباردهندگان خارجی اطلاق می‌شودکه قرار است ۲۸ طرح پتروشیمی بر اساس برنامه ششم توسعه از این طریق اجرا شود.

۱۳۹۵/۴/۲۷ - ۰۷:۰۸

پیشنهاد راه آهن برای استفاده از فاینانس ۵۰ میلیارد دلاری دولت
خبرگزاری شبستان:ناوگان حمل و نقل ریلی کشورمان براساس برنامه خود برای توسعه؛ آمادگی خود را برای انجام طرح های توسعه ای همه پروژه های حمل و نقل ریلی کشور برای استفاده از فاینانس ۵۰ میلیارد دلاری پیشنهاد شده از سوی دولت اعلام کرده است.

۱۳۹۴/۱۱/۲۴ - ۰۷:۰۸

شناسایی ۵هزار ميليارد تومان پروژه براي بهره گيري از اعتبارات فاينانس در گیلان
خبرگزاری شبستان: استاندار گیلان خبر داد: پنج هزار ميليارد تومان پروژه براي بهره گيري از اعتبارات فاينانس شناسايي شده است

۱۳۹۴/۴/۹ - ۲۰:۲۳

تدوین نقشه راه توسعه استان ها منطبق با ویژگی های بومی باشد/ سرمایه گذار داخلی در اولویت
خبرگزاری شبستان: معاون وزیر اقتصاد گفت: تهیه نقشه راه توسعه استان‌ها مطابق با ویژگی‌های بومی ضرورت دارد تا از پراکندگی توسعه منابع مالی، هدررفت نیروها و سرمایه‌های استان جلوگیری کند.

۱۳۹۳/۶/۱۵ - ۱۶:۵۰