خبرگزاری شبستان

دوشنبه ۲۵ شهریور ۱۳۹۸

الاثنين ١٦ المحرّم ١٤٤١

Monday, September 16, 2019

اللَّهُم کُنْ لِوَلِیِّکَ الحُجَةِ بنِ الحَسَن، صَلَواتُکَ علَیه و علی آبائِه، فِی هَذِهِ السَّاعَةِ وَ فِی کُلِّ سَاعَه، وَلِیّاً وَ حَافِظاً و قَائِداً وَ نَاصِراً وَ دَلِیلًا وَ عَیْنا، حَتَّى تُسْکِنَهُ أَرْضَکَ طَوْعا وَ تُمَتعَهُ فیها طَویلا" - خدایا، ولىّ‏ ات، حضرت حجّت بن الحسن، که درود تو بر او و بر پدرانش باد؛ در این لحظه و در تمام لحظات سرپرست و نگاهدار و راهبر و یارى گر و راهنما و دیدبان باش، تا او را به صورتى که خوشایند اوست، ساکن زمین گردانیده و مدّت زمان طولانى در آن بهره مند سازی

مطالب مربوط به کلیدواژه توانمند سازی زنان
مدیر کل امور بانوان استانداری تهران:
توانمند سازی۱۶۰۰ زن سرپرست خانوار/ شهرداری لیست زنان دستفروش مترو را اعلام کند
شارقی از توانمند سازی و آموزش ۱۶۰۰ زن بی سرپرست و بد سرپرست خانوار با همکاری معاونت امور زنان و خانواده ریاست جمهوری خبر داد و گفت: شهرداری هم می تواند لیست زنان دستفروش مترو را جهت توانمند سازی به ما اعلام کند.

۱۳۹۸/۴/۲۴ - ۰۸:۲۴

ششمین جلسه کارگروه ملی توانمند سازی زنان سرپرست خانوار برگزار شد
ششمین جلسه کارگروه ملی توانمند سازی زنان سرپرست خانوار با موضوع اقدام و عمل برگزار شد.

۱۳۹۸/۴/۴ - ۱۵:۰۲

زنان عشایر و کمبود امکانات آموزشی و بهداشتی
خبرگزاری شبستان: مدیر کل امور زنان و خانواده استانداری آذربایجان غربی گفت: زنان عشایر به علت کمبود امکانات در حاشیه توجه دولت قرار گرفته اند.

۱۳۹۶/۷/۱۲ - ۱۵:۵۸

تشکیل پردیس کارآفرینی و توانمندسازی بانوان در شمال تهران / ثبت برند مواد غذایی از سوی بانوان کارآفرین
خبرگزاری شبستان: همزمان با اجرای طرح پردیس کارآفرینی و توانمند سازی بانوان ، زنان کارآفرین منطقه ۳ موفق به ثبت برند مواد غذایی شدند.

۱۳۹۵/۹/۶ - ۱۳:۵۲

سرپرست دفتر بین الملل معاونت امور زنان و خانواده در گفتگو با شبستان:
برگزاری دوره های ملیکا برای توانمندسازی زنان در عرصه بین الملل/رهبر ۱۱ کشور دنیا زن است
خبرگزاری شبستان:سرپرست دفتر بین الملل معاونت امورزنان و خانواده بابیان اینکه برگزاری دوره‌ های ملیکا تاثیرمهمی درتوانمندسازی زنان درعرصه بین الملل داردگفت:رهبر، ۱۱ کشوردنیا زن است اینکه درسطح بین الملل زنان کدام کشورها فعالند چنین داده ای وجود ندارد.

۱۳۹۵/۵/۲۷ - ۱۱:۱۷

مشاور شهردار تهران در امور بانوان :
در پسابرجام، ایران نباید به عنوان مصرف‌کننده صرف دیده شود/توانایی‌های زیادی در صنعت پوشاک داریم
خبرگزاری شبستان: مشاور شهردار تهران در امور بانوان بابیان اینکه در پسابرجام، ایران نباید به عنوان مصرف‌کننده صرف دیده شود گفت: نیاید بازار کشورمان صرفا محلی برای ورود کالاهای خارجی باشد و لازم است از این فرصت برای صادرات استفاده کنیم.

۱۳۹۴/۱۲/۱۲ - ۱۴:۴۰

معاون رییس جمهوری در امور زنان و خانواده:
سود و منافع همدلی، انسجام و مشارکت سیاسی یک بازی برد- برد برای همگان است
خبرگزاری شبستان:معاون رییس جمهوری در امور زنان با اشاره به نقش زنان در ارتقاء سطح مشارکت سیاسی در کشور گفت: برای تشکیل مجلسی که همزبان با ملت و همدل با دولت باشد به مشارکت و همدلی نیازمندیم تا بتوانیم با چالش‌های پیش روی کشور به درستی رویارو شویم.

۱۳۹۴/۱۰/۶ - ۱۵:۵۸

انتخاب بانوی کارآفرین سال برای نخستین بار
خبرگزاری شبستان: مشاور وزیر صنعت، معدن در امور بانوان بااعلام انتخاب بانوی کارآفرین سال در کشور برای نخستین بار، گفت: دومین نمایشگاه توانمندسازی زنان در توسعه پایدار ۲۴ شهریورماه در نمایشگاه بین‌المللی تهران برگزار می‌شود.

۱۳۹۴/۲/۲۳ - ۰۸:۳۹