خبرگزاری شبستان

پنج شنبه ۲۸ شهریور ۱۳۹۸

الخميس ١٩ المحرّم ١٤٤١

Thursday, September 19, 2019

اللَّهُم کُنْ لِوَلِیِّکَ الحُجَةِ بنِ الحَسَن، صَلَواتُکَ علَیه و علی آبائِه، فِی هَذِهِ السَّاعَةِ وَ فِی کُلِّ سَاعَه، وَلِیّاً وَ حَافِظاً و قَائِداً وَ نَاصِراً وَ دَلِیلًا وَ عَیْنا، حَتَّى تُسْکِنَهُ أَرْضَکَ طَوْعا وَ تُمَتعَهُ فیها طَویلا" - خدایا، ولىّ‏ ات، حضرت حجّت بن الحسن، که درود تو بر او و بر پدرانش باد؛ در این لحظه و در تمام لحظات سرپرست و نگاهدار و راهبر و یارى گر و راهنما و دیدبان باش، تا او را به صورتى که خوشایند اوست، ساکن زمین گردانیده و مدّت زمان طولانى در آن بهره مند سازی

مطالب مربوط به کلیدواژه دشمنان
دشمنان اسلام به اسم قرآن چهره دین را خدشه دار می کنند
خبرگزاری شبستان: رئیس شورای شهر سنندج با اشاره به اینکه دشمنان از راه های مختلف درصدد ضربه زدن به دین اسلام هستند، گفت: دشمنان اسلام به اسم قرآن چهره دین ناب محمدی را خدشه دار می کنند.

۱۳۹۴/۶/۲۵ - ۰۹:۵۱

امام جمعه اهل سنت کرمانشاه تاکید کرد
مقابله مسلمانان با اندیشه‌های دین زدایی سلفی ها/ اهل سنت دشمن تکفیری هاست
خبرگزاری شبستان: امام جمعه اهل سنت کرمانشاه، ابراز کرد: روحانیون و وعاظ در راستای آگاهی بخشی مردم در مبارزه با سلفی ها، وظیفه خطیری بر عهده دارند.

۱۳۹۴/۵/۲۸ - ۱۹:۵۹

سفر حجی که هر هفته و بدون ثبت نام می توان رفت
خبرگزاری شبستان: رفتن به سفر حج آرزویی که شاید بسیاری در سر دارند ولی توفیق رفتن به این سفر را پیدا نکردند در صورتی که حضور پیوسته در نماز جمعه، سفر حجی است که هر هفته می توان به جای آورد.

۱۳۹۴/۵/۵ - ۱۲:۱۱

همایش طلایه داران عفاف در سنندج برگزار شد
خبرگزاری شبستان: عنوان کرد: اولین همایش بزرگ طلایه داران عفاف امروز (۲۳ تیر) با حضور مروجان حجاب و عفاف و جمعی کثیری از بانوان در سالن اجتماعات مجتمع فرهنگی نور سنندج برگزار شد.

۱۳۹۴/۴/۲۳ - ۱۲:۴۴

ریس حوزه هنری لرستان:
تعامل مجموعه های فرهنگی موجب افزایش تاثیر گذاری آنها می شود
خبرگزاری شبستان: رئیس حوزه هنری استان لرستان، نقش فرهنگ وهنر را درمقابله با دسیسه های دشمنان خواند و برضرورت افزایش تعامل مجموعه های فرهنگی تاکید کرد.

۱۳۹۴/۴/۲ - ۲۰:۰۰

هفتم تیر اوج کینه توزی دشمنان نسبت به انقلاب بود
خبرگزاری شبستان: سرپرست شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی ایلام، گفت: اوج کینه توزی و دشمنی با انقلاب و نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران بود که برای همیشه تاریخ در اذهان باقی خواهد ماند.

۱۳۹۴/۳/۳۱ - ۱۴:۰۳

یگانه راه عبور از خطرات فرهنگی بازگشت به قرآن است
خبرگزاری شبستان: جانشین نماینده ولی فقیه در کل سپاه، یگانه راه عبور از خطرات فرهنگی را بازگشت به قرآن دانست و گفت: امیدواریم استفاده کنندگان حداکثری از فیوضات این ماه باشیم و روزها و لحظات این ماه را که بهترین هستند، قدر بدانیم.

۱۳۹۴/۳/۲۷ - ۱۵:۲۶

جانشین نماینده ولی فقیه در سپاه :
تلاش اصلی دشمنان قطع اتصال امام و امت است
خبرگزاری شبستان: حجت‌الاسلام حاجی‌صادقی گفت: تلاش اصلی دشمنان قطع اتصال امام و امت است، چرا که از اتصال امام و امت می‌ترسند.

۱۳۹۴/۳/۱۰ - ۱۲:۱۸

تقرب به خدا با فاصله گرفتن از دشمنان حاصل می شود
خبرگزاری شبستان: جانشین نماینده ولی فقیه در سپاه پاسداران انقلاب اسلامی به تلاش دشمنان برای زدودن جنبه حماسی واقعه عاشورا از باورهای مذهبی اشاره کرد گفت: تقرب به خدا با فاصله گرفتن از دشمنان حاصل می شود.

۱۳۹۴/۲/۱۷ - ۱۳:۱۸

رویکرد جدید نظام سلطه فرقه سازی در دنیای اسلام است
خبرگزاری شبستان: استاندار کردستان با اشاره به هجمه های دشمنان گفت: رویکرد جدید نظام سلطه امروز فرقه سازی بخصوص در دنیای اسلام است.

۱۳۹۴/۲/۶ - ۱۱:۵۵

ارتش در مقابل دشمنان با اقتدار مقاومت می کند
خبرگزاری شبستان: نماینده ولی فقیه در استان کردستان با اشاره به اینکه ما باید شکر گزار این انقلاب و نیروهای این نظام باشیم،گفت: ارتش ما در مقابل دشمنان دین خدا با اقتدار مقاومت می کند.

۱۳۹۴/۱/۲۶ - ۱۴:۱۴

نماینده ولی فقیه در کردستان:
دشمنان دین اسلام به دنبال تخریب همدلی و وحدت مسلمانان هستند
خبرگزاری شبستان: نماینده ولی فقیه در کردستان عنوان کرد: دشمنان دین اسلام به دنبال تخریب همدلی و وحدت مسلمانان هستند.

۱۳۹۴/۱/۲۴ - ۱۶:۰۱

بیانیه ستاد کل نیروهای مسلح به مناسبت ۱۲ فروردین
نیروهای مسلح در صورت تهدید عملی دشمنان طومار حیات متجاوزان در منطقه را در هم می‌پیچند
خبرگزاری شبستان: ستاد کل نیروهای مسلح در بیانیه‌ای تاکید کرد: نیروهای مسلح در صورت بروز هرگونه تهدید عملی و خطرآفرینی از سوی جبهه دشمن به ویژه آمریکا و رژیم صهیونیستی در چارچوب استراتژی تهدید علیه تهدید متناسب با سطح و نوع اقدام‌های خصمانه، پاسخ قاطع و پشیمان‌کننده‌ای می‌دهند.

۱۳۹۴/۱/۱۱ - ۰۹:۱۶

دشمنان همیشه با عالمان و روحانیون عناد داشتند
خبرگزاری شبستان: نماینده ولی فقیه در استان کردستان با اشاره به اینکه شهدا جایگاه شان نزد خداوند بسیار بلند مرتبه است، گفت: دشمنان همیشه با عالمان و روحانیون عناد داشتند.

۱۳۹۳/۱۲/۲۱ - ۱۱:۱۳

مسجد جایگاه عبادت، پایگاه سیاست؛
جوان مسجدی عاری از آلودگی/دشمنان درصدد خالی کردن مساجد هستند
خبرگزاری شبستان: امام جمعه بخش سنگر با بیان اینکه دشمنان درصدد خالی کردن مساجد هستند گفت: جوانی که مسجدی باشد از آلودگی‌های جامعه در امان است.

۱۳۹۳/۱۲/۱۹ - ۱۳:۵۱

دشمنان نمی‌توانند با توطئه‌هایشان چهره اسلام را خراب کنند
خبرگزاری شبستان: معاون سیاسی اداره عقیدتی سیاسی نیروی زمینی، با بیان اینکه دشمنان اسلام درحال انجام دادنآخرین تلاش‌هایشان برای از بین بردن اسلام هستند، گفت: دشمنان نمی‌توانند با توطئه‌هایشان چهره اسلام را خراب کنند.

۱۳۹۳/۱۲/۴ - ۱۳:۲۴

مدیرکل اطلاعات استان قزوین:
وارونه نویسی و تحریف تاریخ انقلاب هدف دشمنان است
خبرگزاری شبستان: مدیرکل اطلاعات استان قزوین گفت: دشمنان در تلاش هستند تغییر در تاریخ انقلاب به وجود آورند و وارونویسی تاریخ انقلاب کنند.

۱۳۹۳/۱۱/۲۰ - ۱۲:۵۲

سردار سلامی:
دشمنان ما معماران تخریب وحدت امت اسلامی هستند
خبرگزاری شبستان: جانشین فرمانده کل سپاه گفت: دشمنان ما معماران تخریب وحدت امت اسلامی هستند.

۱۳۹۳/۱۱/۱۶ - ۰۹:۰۲

دشمنان اسلام به دنبال پاک کردن حماسه های انقلاب در بین جوانان هستند
خبرگزاری شبستان: مدیرکل بنیاد شهید و ایثارگران استان کردستان با اشاره به ترفندهای مختلف استکبار جهانی، گفت: دشمنان اسلام به دنبال پاک کردن حماسه های انقلاب در بین جوانان هستند.

۱۳۹۳/۱۱/۱۲ - ۱۴:۰۳

نماینده ولی فقیه در کردستان:
دشمنان از اقتدار نظامی ایران اسلامی هراس دارند
خبرگزاری شبستان: نماینده ولی فقیه در کردستان، گفت: دشمنان از وضعیت دفاعی، توان موشکی و نیرویی کنونی ایران اسلامی هراس دارند.

۱۳۹۳/۱۱/۷ - ۱۲:۲۹