خبرگزاری شبستان

سه شنبه ۳۱ اردیبهشت ۱۳۹۸

الثلاثاء ١٦ رمضان ١٤٤٠

Tuesday, May 21, 2019

اللَّهُم کُنْ لِوَلِیِّکَ الحُجَةِ بنِ الحَسَن، صَلَواتُکَ علَیه و علی آبائِه، فِی هَذِهِ السَّاعَةِ وَ فِی کُلِّ سَاعَه، وَلِیّاً وَ حَافِظاً و قَائِداً وَ نَاصِراً وَ دَلِیلًا وَ عَیْنا، حَتَّى تُسْکِنَهُ أَرْضَکَ طَوْعا وَ تُمَتعَهُ فیها طَویلا" - خدایا، ولىّ‏ ات، حضرت حجّت بن الحسن، که درود تو بر او و بر پدرانش باد؛ در این لحظه و در تمام لحظات سرپرست و نگاهدار و راهبر و یارى گر و راهنما و دیدبان باش، تا او را به صورتى که خوشایند اوست، ساکن زمین گردانیده و مدّت زمان طولانى در آن بهره مند سازی

مطالب مربوط به کلیدواژه بزهکاری
انگ بزهکاری را به اطفال متهم نسبت ندهیم
سرپرست مجتمع قضایی شهید فهمیده گفت: کودکانی که متهم هستند را بزهکار ننامیم و به آنان برچسب نزنیم چه بسا ممکن است مجرم نباشند.

۱۳۹۷/۱۲/۱۸ - ۱۴:۲۶

شبستان بررسی خواهد کرد
تاتو؛ مدگرایی یا ویرانگری
خالکوبی یا تاتو، مدی که در حال فراگیری است اما این مدگرایی عواقب پنهان و جبران ناپذیری را برای فرد خواهد داشت.

۱۳۹۷/۹/۱۱ - ۱۶:۱۴

تاثیر خانواده بر بزهکاری نوجوانان
خبرگزاری شبستان: اكثر نوجوانان جداشدن و يا درگيري‌هاي ميان والدين را از عوامل مؤثر در بزهكاري خود مي‌دانند و حتي حاضر به بازگشت به خانه نيز نمي‌شوند.

۱۳۹۷/۳/۲۸ - ۱۴:۲۵

روایت کاهش بزهکاری با آموزش مهارت نه گفتن در مجموعه «درامتداد فلق»
خبرگزاری شبستان: آمارها حاكي از آن است كه بيشتر سوءاستفاده‌ها، اعتياد، دزدي و ديگر بزه‌ها در شرايطي رخ داده كه اگر افراد مهارت گفتن «نه» را داشتند، دچار آن خطا نمي‌شد.

۱۳۹۶/۷/۲۹ - ۱۰:۳۸

مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان قزوین:
کارآفرینان می توانند بزه های اجتماعی را به پایین ترین سطح ممکن برسانند
خبرگزاری شبستان: مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان قزوین گفت: کارآفرینان می توانند بزه های اجتماعی را به پایین ترین سطح ممکن برسانند و این افراد هدایت و ارزش یک مملکت را شکل می دهند.

۱۳۹۵/۱۰/۱۲ - ۱۴:۱۹

مدیرکل زندان های استان قزوین:
آموزه های قرآنی باید محور برنامه های تربیتی زندانیان باشد
خبرگزاری شبستان: مدیرکل زندان های استان قزوین گفت: مربیان فرهنگی زندان ها آموزه های قرآنی را محور برنامه های تربیتی زندانیان قرار دهند.

۱۳۹۵/۹/۲۰ - ۰۸:۴۴

کم توجهی به مولفه های اخلاقی علت تامه بزهکاری
خبرگزاری شبستان: معاون قضائی و رئیس پیشگیری از وقوع جرم دادگستری گیلان، کم توجهی به مولفه‌های اخلاقی را علت تامه بزهکاری دانست و گفت: امنیت زیر ساخت همه موفقیت ها در جامعه انسانی است.

۱۳۹۴/۳/۳ - ۱۴:۵۰