خبرگزاری شبستان

چهارشنبه ۱ خرداد ۱۳۹۸

الأربعاء ١٧ رمضان ١٤٤٠

Wednesday, May 22, 2019

اللَّهُم کُنْ لِوَلِیِّکَ الحُجَةِ بنِ الحَسَن، صَلَواتُکَ علَیه و علی آبائِه، فِی هَذِهِ السَّاعَةِ وَ فِی کُلِّ سَاعَه، وَلِیّاً وَ حَافِظاً و قَائِداً وَ نَاصِراً وَ دَلِیلًا وَ عَیْنا، حَتَّى تُسْکِنَهُ أَرْضَکَ طَوْعا وَ تُمَتعَهُ فیها طَویلا" - خدایا، ولىّ‏ ات، حضرت حجّت بن الحسن، که درود تو بر او و بر پدرانش باد؛ در این لحظه و در تمام لحظات سرپرست و نگاهدار و راهبر و یارى گر و راهنما و دیدبان باش، تا او را به صورتى که خوشایند اوست، ساکن زمین گردانیده و مدّت زمان طولانى در آن بهره مند سازی

مطالب مربوط به کلیدواژه افتتاحیه اوقات فراغت
رییس مرکز دینی شهرداری تهران:
عملکرد کانون های مساجد بسیار عالی است
حجت الاسلام صادق زاده گفت: عملکرد کانون های مساجد در حوزه های فرهنگی و دینی بسیار عالی بوده است.

۱۳۹۷/۷/۱۸ - ۱۵:۵۸

مسئول دبیرخانه کانون های مساجد یزد:
تعالی بخشی جامعه در رشد معنوی و همزیستی مسالمت آمیز، فلسفه وجودی کانون های فرهنگی هنری مساجد
مسئول دبیرخانه کانون های مساجد یزد گفت: فلسفه وجودی کانون های فرهنگی هنری مساجد، دعوت و تعالی بخشی جامعه در رشد معنوی و همزیستی مسالمت آمیز است.

۱۳۹۷/۴/۲۶ - ۰۸:۵۸

آیین افتتاحیه اوقات فراغت کانون های مساجد استان اصفهان با حضور حجت الاسلام ارزانی
آیین افتتاحیه اوقات فراغت کانون های فرهنگی هنری مساجد استان اصفهان و رونمایی از نرم افزار «الفبای اسلام» با حضور مشاور وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی و دبیر ستاد عالی کانون های فرهنگی هنری مساجد کشور برگزار شد.

۱۳۹۷/۴/۷ - ۱۲:۲۸

حجت الاسلام دکتر ارزانی در اصفهان خبر داد
رابطه مستقیم سرانه کانون ها با تعداد اعضای کانون در سامانه سجا/لزوم خودکفایی کانون های مساجد
دبیر ستاد عالی کانون های فرهنگی هنری مساجد کشور بر استفاده کانون ها از همه ظرفیت های کشور اشاره کرد و گفت: مبلغ سرانه دریافتی کنون ها از این به بعد بر اساس تعداد اعضای ثبتی هر کانون در سامانه جامع سجا خواهد بود.

۱۳۹۷/۴/۶ - ۲۰:۱۰

کانون های فرهنگی هنری مساجد بزرگترین برکت وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی
مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان اصفهان کانون های فرهنگی هنری مساجد را بزرگترین برکت وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی دانست که در دورترین نقاط کشور نیز فعالیت های فرهنگی و هنری انجام می دهند.

۱۳۹۷/۴/۶ - ۱۸:۴۰

روزمرگی آفت اصلی کانون های فرهنگی/مجتمع آموزشی کانونها در اصفهان راه اندازی می شود
مسوول دبیرخانه کانون های فرهنگی هنری مساجد استان اصفهان گفت: کانون های فرهنگی هنری بایستی از روزمرگی پرهیز کنند و با برنامه ریزی بروز و همگام با جوانان بتوانند نسبت به جذب و آموزش جوانان و نوجوانان اقدام کنند.

۱۳۹۷/۴/۶ - ۱۸:۰۴

لحظاتی پیش با حضور حجت الاسلام دکتر ارزانی
آیین افتتاحیه اوقات فراغت کانون های فرهنگی هنری مساجد در اصفهان آغاز شد
آیین افتتاحیه اوقات فراغت کانون های فرهنگی هنری مساجد استان اصفهان و رونمایی از نرم افزار «الفبای اسلام» لحظاتی پیش با حضور مشاور وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی و دبیر ستاد عالی کانون های فرهنگی هنری مساجد کشور آغاز شد.

۱۳۹۷/۴/۶ - ۱۷:۳۹

با حضور حجت الاسلام دکتر ارزانی
آیین افتتاحیه اوقات فراغت کانون های فرهنگی هنری مساجد استان اصفهان برگزار می شود
خبرگزاری شبستان: آیین افتتاحیه اوقات فراغت کانون های فرهنگی هنری مساجد استان اصفهان چهارشنبه(۶ تیر) با حضور مشاور وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی برگزار می شود.

۱۳۹۷/۴/۴ - ۱۹:۲۸

کانون فرهنگی هنری روستایی « قائم آل محمد(ع)» نساء میزبان افتتاحیه اوقات فراغت کشوری
خبرگزاری شبستان: مسئول دبیرخانه نظارت بر کانون های فرهنگی مساجد البرز گفت: کانون فرهنگی هنری قائم آل محمد(ع) در روستای نساء به عنوان کانون پیشنهادی برپایی آئین اوقات فراغت به ستاد عالی کانون های فرهنگی هنری مساجد کشور معرفی شد.

۱۳۹۷/۴/۴ - ۱۳:۵۲

برگزاری مراسم افتتاحیه اوقات فراغت تابستان۹۷استان مرکزی 
خبرگزاری شبستان: مسئول دبیرخانه کانونهای فرهنگی هنری مساجد استان مرکزی گفت: ارتباط جوانان و نوجوانان با مسجد همیشگی باشد و فقط مختص به تابستان نباشد و حلقه اتصال بین خود و مخاطبان ایجاد کنید.

۱۳۹۷/۴/۳ - ۱۹:۳۵

مدیر کل امور اجتماعی استانداری اردبیل:
کانون های مساجد یک سمن مردمی و گسترده است
خبرگزاری شبستان: مدیر کل امور اجتماعی استانداری اردبیل گفت: کانون های مساجد همچون یک سمن به صورت مردمی و گسترده اداره می شود و برنامه های تربیتی بسیار متناسب با نیاز جوانان دارند.

۱۳۹۷/۲/۲۵ - ۰۸:۱۵

مراسم افتتاحیه «طرح آسمانی ها» غنی سازی اوقات فراغت کانون های مساجد شهرستان اردبیل برگزار شد
خبرگزاری شبستان: مراسم افتتاحیه «طرح آسمانی ها» غنی سازی اوقات فراغت و تبیین برنامه های ماه مبارک رمضان با حضور مدیران مسئول کانون های فرهنگی هنری مساجد شهرستان اردبیل در سال اجتماع دانشگاه آزاد اسلامی واحد اردبیل برگزار شد.

۱۳۹۷/۲/۲۵ - ۰۸:۱۱

وظیفه کانون های فرهنگی هنری تربیت نیروهای انقلابی برای آینده نظام است
خبرگزاری شبستان:امام جمعه نیشابور با اشاره به اینکه عمران مساجد قطعا عمران و آبادانی فرهنگ در مسجد است، گفت: وظیفه اصلی کانون فرهنگی هنری و مسجد تربیت نیروهای انقلابی برای آینده نظام است.

۱۳۹۶/۴/۲۱ - ۱۳:۴۷

وحدت و همدلی بزرگترین کمک به فرزندان ایران زمین است
خبرگزاری شبستان: مدیرکل آموزش و پرورش استان اصفهان در آیین افتتاحیه طرح غنی سازی اوقات فراغت کانونهای مساجد به تعامل دستگاه های استان اصفهان اشاره کرد و افزود: این وحدت و همدلی در بین نهادهای فرهنگی و آموزشی می تواند دشمنان را شکست دهد.

۱۳۹۶/۴/۱۴ - ۱۴:۵۱

برگزاری طرح های تابستانی در روستاها بدور از رفع تکلیف باشد
خبرگزاری شبستان:مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی مازندران گفت: با توجه به حساسیت کار درروستا و نحوه برنامه ریزی برای اوقات فراغت روستانشینان می طلبد در برگزاری طرح های تابستانی در روستاها از رفع تکلیف بپرهیز شود تا خروجی مناسبی را شاهد باشیم.

۱۳۹۶/۴/۱۳ - ۰۸:۰۲

کانون‌های مساجد با بیدار کردن وجدان کاری درجوانان، کشور را به سمت توسعه حرکت می دهند
خبرگزاری شبستان: نماینده مردم اراک، خنداب و کمیجان در مجلس شورای اسلامی گفت: کانون‌های فرهنگی هنری مساجد با بیدار کردن وجدان کاری در بین جوانان، کشور را به سمت توسعه حرکت می دهند.

۱۳۹۶/۴/۱۲ - ۱۰:۳۷

برگزاری آیین افتتاحیه‌ی اوقات فراغت کانونهای فرهنگی هنری مساجد استان تهران
خبرگزاری شبستان: مراسم آیین افتتاحیه‌ی اوقات فراغت کانونهای فرهنگی هنری مساجد استان تهران با حضور مدیر کل ارشاد استان تهران برگزار می گردد.

۱۳۹۶/۴/۱۱ - ۰۹:۵۱

افتتاحیه کشوری طرح تابستانی اوقات فراغت «آسمانی ها» در روستای کارمزد سوادکوه برگزار می شود
خبرگزاری شبستان: افتتاحیه کشوری طرح تابستانی اوقات فراغت ستاد عالی کانون های فرهنگی و هنری مساجد کشور با عنوان «آسمانی ها» (۱۵ تیر) در روستای کارمزد شهرستان سوادکوه استان مازندران با حضور مقامات کشوری و استانی برگزار می شود.

۱۳۹۶/۴/۸ - ۱۲:۵۱

افتتاحیه طرح تابستانه اوقات فراغت کانون های مساجد
آیین افتتاحیه طرح تابستانه اوقات فراغت کانون های مساجد در اصفهان برگزار شد.

۱۳۹۵/۵/۷ - ۱۰:۵۴

معاون فرهنگی هنری ستاد عالی کانون‌های مساجد کشور:
اولویت فعالیت کانون‌های مساجد، گرایش جوانان به نماز باشد/ پیوند بین نسل جوان و مساجد
خبرگزاری شبستان: معاون فرهنگی هنری ستاد عالی کانون‌های فرهنگی مساجد کشور اولویت فعالیت کانون‌های مساجد را گرایش جوانان به نماز دانست و بر اهمیت این موضوع در بخش‌های مختلف تاکید کرد.

۱۳۹۵/۵/۷ - ۱۰:۴۶