خبرگزاری شبستان

چهارشنبه ۵ تیر ۱۳۹۸

الأربعاء ٢٢ شوّال ١٤٤٠

Wednesday, June 26, 2019

اللَّهُم کُنْ لِوَلِیِّکَ الحُجَةِ بنِ الحَسَن، صَلَواتُکَ علَیه و علی آبائِه، فِی هَذِهِ السَّاعَةِ وَ فِی کُلِّ سَاعَه، وَلِیّاً وَ حَافِظاً و قَائِداً وَ نَاصِراً وَ دَلِیلًا وَ عَیْنا، حَتَّى تُسْکِنَهُ أَرْضَکَ طَوْعا وَ تُمَتعَهُ فیها طَویلا" - خدایا، ولىّ‏ ات، حضرت حجّت بن الحسن، که درود تو بر او و بر پدرانش باد؛ در این لحظه و در تمام لحظات سرپرست و نگاهدار و راهبر و یارى گر و راهنما و دیدبان باش، تا او را به صورتى که خوشایند اوست، ساکن زمین گردانیده و مدّت زمان طولانى در آن بهره مند سازی

مطالب مربوط به کلیدواژه سازمان اوقاف و امور خیریه
محمدی در مراسم تودیع و معارفه مدیران سازمان اوقاف:
یکی از مشکلات فعلی ما بروکراسی اداری است/ باید متولی امور خیریه در مدیریت جدید مشخص شود
رییس سازمان اوقاف گفت:حوزه کارشناسی و عرصه فعالیت کارشناسان اوقاف بسیار حساس و مهم است، باید این حوزه روزآمد شود تا مجموعه اوقاف دچار تحول و تغییر شود در غیراین صورت مکاتبات و نظرات کارشناسی در پیچ‌وخم‌های اداری گیر می‌کند و کار مردم معطل می ماند.

۱۳۹۷/۴/۱۳ - ۰۸:۳۴

سازمان اوقاف در تغییرات مدیریتی؛
پنج انتصاب جدید در سازمان اوقاف / تغییرات مدیریتی از معاون تا مدیر کل
معاونان جدید فرهنگی اجتماعی، اوقافی و حقوقی و امورمجلس و بهره‌وری اقتصادی موقوفات و بقاع متبرکه و مدیران کل تحقیق و حسابرسی و فناوری اطلاعات و ارتباطات منصوب شدند.

۱۳۹۷/۴/۱۲ - ۱۴:۵۸

برگزاری چهل و یکمین دوره مسابقات قرآن استانی اوقاف در اراک
چهل و یکمین دوره مسابقات قرآن استانی اوقاف در شهرستان اراک برگزار می شود.

۱۳۹۷/۴/۱۱ - ۱۴:۲۵

ترویج فرهنگ وقف در عرصه های دفاع وامنیت
خبرگزاری شبستان: تفاهم نامه همکاری های مشترک میان وزارت دفاع و پشتیبانی نیروهای مسلح و سازمان اوقاف و امور خیریه در راستای توسعه و ترویج فرهنگ وقف در حوزه دفاع و امنیت و علم و فناوری با حضور وزیر دفاع و رئیس سازمان اوقاف به امضا رسید.

۱۳۹۷/۴/۱۱ - ۱۳:۲۱

هشتمین دوره طرح نشاط معنوی در ۷۲ بقعه خراسان رضوی برگزار می شود
مدیرکل اوقاف و امور خیریه خراسان رضوی از برگزاری هشتمین دوره طرح تابستانی نشاط معنوی در ۷۲ بقعه متبرکه استان از ۱۶ تیر تا پایان مردادماه خبر داد.

۱۳۹۷/۴/۱۱ - ۱۱:۵۸

تفاهمنامه همکاری بین وزارت دفاع و سازمان اوقاف و امور خیریه امضا شد
تفاهم نامه همکاری بین وزارت دفاع و سازمان اوقاف و امور خیریه در جهت توسعه و ترویج فرهنگ وقف در حوزه دفاع و امنیت و علم و فناوری به امضا رسید.

۱۳۹۷/۴/۱۰ - ۱۴:۵۰

تشریح ۳ راهبرد سازمان اوقاف در طرح ملی حفظ قرآن کریم سال ۹۷
خبرگزاری شبستان: رئیس مرکز امور قرآنی سازمان اوقاف با تشریح سه راهبرد سازمان اوقاف در طرح ملی حفظ قرآن کریم پرداخت و گفت: اگر همین اقدام یکپارچه و منسجم به‌درستی راهبری شود، در آینده‌ای نزدیک شاهد تحقق ده میلیون حافظ هستیم.

۱۳۹۷/۴/۶ - ۰۹:۱۰

اجرای طرح «نشاط معنوی» از ۱۶ تیرماه در بقاع متبرکه خراسان‌ شمالی
خبرگزاری شبستان: معاون فرهنگی اوقاف و امور خیریه خراسان شمالی از اجرای طرح نشاط معنوی در ۴۵ بقعه متبرکه و از ۱۶ تیرماه تا ۳۱ مردادماه سال جاری خبر داد.

۱۳۹۷/۴/۳ - ۱۴:۱۴

حسینی خبرداد:
برگزاری چهل ویکمین دوره مسابقات سراسری قرآن به شیوه جدید / مرحله مقدماتی در تهران یا قم
خبرگزاری شبستان: رئیس مرکز امور قرآنی سازمان اوقاف از برگزاری مسابقات سراسری قرآن کریم در سال جاری به شیوه جدید خبر داد و گفت: مرحله مقدماتی نیز در یکی از شهرهای قم یا تهران با توجه به دسترسی بهتر همه قرآن‌آموزان برگزار می‌شود.

۱۳۹۷/۴/۲ - ۱۶:۴۳

مدیرکل اوقاف و امور خیریه استان قم:
اجلاس سراسری نماز باید در قم برگزار شود/طرح های مطالعاتی در خصوص نماز تدوین شود
خبرگزاری شبستان: مدیرکل اوقاف و امور خیریه استان قم به اجلاس سراسری نماز اشاره کرد و گفت: این اجلاس باید در قم برگزار شود تا از غنای لازم برخوردار باشد و اداره اوقاف استان قم نیز آمادگی کمک برای اجرای این اجلاس را دارد.

۱۳۹۷/۴/۱ - ۱۸:۰۷

شناسایی بیش از ۸۰۰ نوع نیت وقفی
خبرگزاری شبستان: مدیرکل امور اجتماعی و موسسات خیریه اوقاف با اشاره به اینکه بیش از ۱۴۵ میلیارد ریال از درآمد موقوفات در سال ۹۶ صرف اجرای نیات مدارس علوم دینی شده است، گفت: اجرای نیت موقوفات مرتبط با مدارس علوم دینی بر عهده حوزه علمیه هراستان است.

۱۳۹۷/۳/۲۹ - ۱۳:۵۰

۱۴۵۰بقعه متبرکه و امامزاده میزبان نماز‌گزاران عید سعید فطر
خبرگزاری شبستان: مدیرکل فرهنگی سازمان اوقاف و امور خیریه گفت: نماز عید سعید فطر، امسال با شرکت گسترده مردم مومن در یک هزار و ۴۵۰ بقعه متبرکه و امامزاده برگزار خواهد شد.

۱۳۹۷/۳/۲۲ - ۱۵:۱۶

اولویت‌های هفت گانه سازمان اوقاف در سال ۹۷ اعلام شد
خبرگزاری شبستان: اجرای طرح تربیت حافظان قرآن کریم در صدر اولویت های هفت گانه کاری سازمان اوقاف و امور خیریه در سال ۹۷ اعلام شده است.

۱۳۹۷/۳/۲۲ - ۱۰:۰۵

مدیر موسسه عمران مسجد، خبر داد؛
پیگیری‌های بی‌نتیجه برای تخصیص اعتبار عمران مساجد
خبرگزاری شبستان: مدیر موسسه عمران مسجد از عدم اختصاص بودجه عمران و آبادانی مساجد از سوی دولت انتقاد کرد و گفت: متاسفانه هنوز ریالی اعتبار برای بحث عمران و تجهیز مساجد اختصاص نیافته است.

۱۳۹۷/۳/۶ - ۱۴:۳۸

مدیرکل بقاع متبرکه و اماکن مذهبی سازمان اوقاف و امور خیریه، مطرح کرد؛
پرداخت به موقع حق بیمه خادمان مساجد با مشکلاتی همراه است
خبرگزاری شبستان: مدیرکل بقاع متبرکه و اماکن مذهبی سازمان اوقاف و امور خیریه، گفت: اکنون با عدم پرداخت به موقع حق بیمه خادمان ثابت مساجد با مشکلاتی مواجه هستیم.

۱۳۹۷/۳/۵ - ۱۷:۵۹

۱۰ خرداد؛ زمان برگزاری آزمون «معارف قرآن کریم»
خبرگزاری شبستان: رئیس اداره امور قرآنی اوقاف و امور خیریه خراسان‌شمالی گفت: همزمان با ماه مبارک رمضان آزمون «معارف قرآن کریم» به صورت اینترنتی برگزارمی‌شود.

۱۳۹۷/۳/۵ - ۰۹:۵۶

حجت الاسلام والمسلمین شرفخانی:
ماه رمضان میزبان جسلسات قرآنی در ۱۲۵۰ امامزاده هستیم/ برنامه افطاری در ۱۸۰۰ امامزاده براساس نیات امینانه واقفین
خبرگزاری شبستان:معاون فرهنگی و اجتماعی سازمان اوقاف و امور خیریه گفت: در ۱۲۵۰ امامزاده جلسه تفسیر قرآن کریم در ایام ماه رمضان را داریم که این جلسات برگرفته از کتاب تفسیر حجت الاسلام والمسلیمن قرائتی است و در اختیار طلبه‌ها قرارداده‌ایم.

۱۳۹۷/۲/۲۵ - ۱۷:۴۴

آذربایجان شرقی؛ استان برتر سازمان اوقاف و امور خیریه انتخاب شد
خبرگزاری شبستان: اداره کل اوقاف و امور خیریه آذربایجان شرقی در نهمین مجمع عمومی مدیران و مسئولان اوقاف و امور خیریه سراسر کشور جزوء استان های برتر معرفی شد.

۱۳۹۷/۲/۲۵ - ۱۳:۴۰

اجرای طرح ضیافت الهی در ۷۵ بقعه شاخص استان مرکزی
خبرگزاری شبستان:مدیر کل اوقاف و امور خیریه استان مرکزی از اجرای طرح ضیافت الهی در ۷۵ بقعه شاخص استان مرکزی خبر داد.

۱۳۹۷/۲/۲۵ - ۱۳:۱۵

رییس سازمان اوقاف و امور خیریه:
باید حضوری فعال در عرصه فضای مجازی بین المللی داشته باشیم/ انتقادات قرآنی های کل کشور را گوش کنید
خبرگزاری شبستان: حجت الاسلام محمدی گفت: حضور فعال و جدی در فضای مجازی امری مهم است، پنج سال پیش ما در سطح فضای مجازی کار کردیم اما کم است و نیازمند فعالیت جهانی هستیم.

۱۳۹۷/۲/۲۴ - ۱۴:۱۳