خبرگزاری شبستان

جمعه ۳ اردیبهشت ۱۴۰۰

الجمعة ١١ رمضان ١٤٤٢

Friday, April 23, 2021

اللَّهُم کُنْ لِوَلِیِّکَ الحُجَةِ بنِ الحَسَن، صَلَواتُکَ علَیه و علی آبائِه، فِی هَذِهِ السَّاعَةِ وَ فِی کُلِّ سَاعَه، وَلِیّاً وَ حَافِظاً و قَائِداً وَ نَاصِراً وَ دَلِیلًا وَ عَیْنا، حَتَّى تُسْکِنَهُ أَرْضَکَ طَوْعا وَ تُمَتعَهُ فیها طَویلا" - خدایا، ولىّ‏ ات، حضرت حجّت بن الحسن، که درود تو بر او و بر پدرانش باد؛ در این لحظه و در تمام لحظات سرپرست و نگاهدار و راهبر و یارى گر و راهنما و دیدبان باش، تا او را به صورتى که خوشایند اوست، ساکن زمین گردانیده و مدّت زمان طولانى در آن بهره مند سازی

مطالب مربوط به کلیدواژه تعلیم و تربیت
مدیر روابط عمومی و رسانه معاونت تعلیم و تربیت بسیج مطرح کرد:
فعالیت ۵ میلیون استاد و سرمربی در شبکه تعلیم و تربیت بسیج
حجت الاسلام عزیزی از فعالیت ۵ میلیون استاد و سرمربی در شبکه تعلیم و تربیت بسیج خبر داد و گفت: با بهره گیری از این مربیان در ماموریت های حوزه های بسیج در بحران های مختلف سیل و زلزله و یا بحران های امنیتی از این افراد استفاده می شود.

۱۴۰۰/۱/۱۶ - ۱۰:۳۸

مدیرکل آموزش و پرورش خراسان رضوی:
حفظ سلامتی دانش آموزان و همکاران اولویت اصلی دستگاه تعلیم و تربیت است
خدابنده با بیان اینکه حفظ سلامتی دانش آموزان و همکاران اولویت اصلی دستگاه تعلیم و تربیت است، گفت:آموزش و پرورش با شیوع کرونا تحت تاثیر این شرایط قرار گرفت و پس از تعطیلی کلاس های درس حضوری به منظور استمرار فرایند آموزش، سامانه شاد را راه اندازی نمود.

۱۳۹۹/۱۲/۲۵ - ۱۲:۵۴

وزیر آموزش‌وپرورش:
تعلیم و تربیت بزرگ‌ترین فرصت برای دستیابی به پیشرفت و توسعه فرهنگی کشور است
حاجی میرزایی گفت: فرصت تعلیم و تربیتی که منجر به یادگیری عمیق و پایدار برای افراد جامعه شود، بزرگترین فرصت کشور برای دستیابی به اهداف پیشرفت و توسعه مادی و معنوی کشور است.

۱۳۹۹/۱۲/۲۵ - ۱۰:۱۰

امام جمعه شهرستان ازنا:
دوام و پیشرفت هر جامعه به کیفیت تعلیم و تربیت بستگی دارد
حجت الاسلام سپهوند، با بیان اینکه دوام و پیشرفت هر جامعه به کیفیت تعلیم و تربیت بستگی دارد، گفت: توجه به مسائل تربیتی و رشد علمی دانش آموزان مورد توجه آموزش و پرورش قرار گیرد.

۱۳۹۹/۱۲/۲۳ - ۲۲:۵۹

اجرای برنامه جذاب برای تعلیم و تربیت دانش آموزان ضروری است/ مشکلات کشور ناشی از ضعف مدیریتی است
حجت الاسلامی کریمی تبار با بیان اینکه بسیاری از مشکلات کنونی کشور، ناشی از ضعف مدیریت داخلی است، گفت: قدم برداشتن در زمینه تعلیم و تربیت کودکان و دانش آموزان استثنایی ارزشمند و توفیق الهی است.

۱۳۹۹/۱۲/۱۹ - ۱۷:۰۱

مدیرکل آموزش و پروش خراسان رضوی:
فعالیت های هنری زمینه تقویت هویت ایرانی اسلامی دانش آموزان را فراهم می کند
خدابنده سرمایه گذاری در حوزه فعالیت های هنری در مدارس را عامل تقویت پشتوانه هنر ملی در آینده دانست و گفت:فعالیت های هنری علاوه بر رشد و توسعه روحیه کار تیمی، زمینه تقویت هویت ایرانی اسلامی دانش آموزان را فراهم می کند.

۱۳۹۹/۱۲/۱۶ - ۱۶:۱۹

امام جمعه هرسین:
موضوع تربیت نسل جدید باید جدی گرفته شود
حجت الاسلام اجرایی، گفت: یکی از چیزهایی که در آموزشگاه های ما باید جدی گرفته شود موضوع تربیت نسل جدید است.

۱۳۹۹/۱۲/۱۰ - ۱۲:۱۲

مدیرکل آموزش و پرورش خراسان رضوی:
آموزش و پرورش رکن اصلی و اساسی توسعه پایدار در جوامع است
خدابنده با بیان اینکه ۴ هزار خیر مدرسه ساز در خراسان رضوی وجود دارد، گفت:آموزش و پرورش رکن اصلی و اساسی توسعه پایدار در جوامع می باشد و تعلیم و تربیت با کیفیت هم نیازمند معلم، محتوا و فضای آموزشی با کیفیت است.

۱۳۹۹/۱۲/۶ - ۰۰:۳۱

معاون آموزش متوسطه آموزش و پرورش خراسان رضوی:
اولویت مدارس محور قرار دادن ساحت های شش گانه تعلیم و تربیت است
صابری تولایی گفت:در اجرای برنامه ویژه مدرسه اولویت اول مدارس بر اساس سند تحول بنیادین آموزش و پرورش، محور قرار دادن ساحت های شش گانه تعلیم و تربیت است.

۱۳۹۹/۱۱/۲۷ - ۱۳:۱۵

دبیر شورای عالی انقلاب فرهنگی
تاسیس سازمان ملی تعلیم و تربیت کودک بدون افزایش نیروی انسانی دولت
حجت الاسلام سعید رضا عاملی گفت: در اساسنامه سازمان ملی تعلیم و تربیت بر عدم افزایش نیروی انسانی دولت در پی تأسیس این سازمان تأکید شده است.

۱۳۹۹/۱۱/۲۶ - ۰۹:۲۸

امام جمعه الیگودرز تأکید کرد؛
ضرورت ارتقای کمی و کیفی برنامه های صالحین در گام دوم انقلاب
حجت الاسلام سرلک، بر ضرورت ارتقای کمی و کیفی برنامه های صالحین در گام دوم انقلاب تأکید کرد و گفت: برای رسیدن به نتیجه مطلوب در عرصه تربیت باید برنامه ها مرحله به مرحله اجرا شود.

۱۳۹۹/۱۱/۶ - ۱۱:۴۱

رییس بنیاد شهید و امور ایثارگران:
دست یابی به اقتدار معنوی در بستر فرهنگ ایثار و شهادت و تعلیم و تربیت/ فرهنگ ایثار و شهادت و تعلیم و تربیت دو بال دست یابی به اقتدار معنوی هستند
سعید اوحدی دو بال دست یابی به اقتدار معنوی را تعلیم و تربیت و ترویج فرهنگ ایثار و شهادت دانست و گفت:اگر می خواهیم به اقتدار معنوی که مورد تاکید مقام معظم رهبری است، برسیم باید از دو بال تعلیم و تربیت و ایثار و شهادت بهره مند شویم.

۱۳۹۹/۱۱/۵ - ۱۷:۲۹

عضو هیئت علمی دانشگاه صدا و سیما:
نیازمند بازنگری جدی در فرآیند تربیت رسانه ای نسل جدید هستیم
عضو هیئت علمی دانشگاه صدا و سیما بر لزوم بازنگری جدی در مؤلفه ها و سیاست گذاری های مرتبط با تربیت رسانه ای نسل جدید تأکید کرد.

۱۳۹۹/۱۰/۲۴ - ۰۸:۱۹

فرمانده قرارگاه منطقه ای ارتش در شمال شرق کشور:
نقش آموزش و پرورش در تربیت نسل آینده بسیار مهم و ارزشمند است
آذریان نقش آموزش و پرورش را در تربیت نسل آینده بسیار مهم و ارزشمند توصیف کرد و گفت: در حال حاضر مسئولیت دستگاه تعلیم و تربیت بسیار خطیر است و ما شاهد انجام اقدامات ارزنده ای از سوی آموزش و پرورش به ویژه در ایام شیوع ویروس کرونا بوده ایم.

۱۳۹۹/۱۰/۲۱ - ۱۶:۳۰

مدیرکل آموزش و پرورش استان سمنان :
۶۰۰ دانش آموز ابتدایی استان سمنان از تحصیل بازماندند
دستورانی با اشاره به شناسایی ۶۰۰ دانش آموز ابتدایی بازمانده از تحصیل در استان سمنان گفت: در حال حاضر با رفع این مشکل درحال رایزنی با خانواده های این دانش آموزان هستیم.

۱۳۹۹/۱۰/۱۶ - ۲۰:۳۹

یک روز یک تفسیر آیه/
تربیت را از خانه خود شروع کنیم
خداوند بزرگ در آیه ۲۱۴ سورۀ مبارکۀ شعرا به پیامبر اسلام (ص) می‌فرماید: «وَ أَنْذِرْ عَشِيرَتَكَ الْأَقْرَبِينَ» ای رسول؛ از خانوادۀ خودت تربیت و نصیحت و خودسازی را شروع کنید.

۱۳۹۹/۹/۳۰ - ۱۰:۵۳

سند تحول بنیادین آموزش و پرورش سرباز تدوین شد
فرماندار سرباز گفت: سند تحول بنیادین آموزش و پرورش سرباز با هدف رشد شاخصه های تعلیم و تربیت در این شهرستان تدوین شد.

۱۳۹۹/۹/۱۲ - ۰۸:۰۳

نماینده ولی فقیه درمازندران:
نوآوری در بحث تولید داروی کرونا مورد توجه دانشگاه آزاد باشد
حجت الاسلام محمدی لائینی با اشاره به ظرفیت های علمی و پزشکی و مراکز دانش بنیان زیر مجموعه دانشگاه آزاد اسلامی مازندرانف گفت: نوآوری در زمینه شناخت کرونا و دستیابی به تولید داروی این ویروس مورد توجه دانشجویان این نهاد علمی باشد.

۱۳۹۹/۹/۱۱ - ۱۵:۰۹

امام جمعه پاتاوه:
مدارس پایه و اساس تزکیه و تعلیم هستند
حجت الاسلام سیادت مدارس را اساس و پایه تزکیه و تعلیم دانست و گفت: تربیت نسل آینده انقلاب و سکان داران نظام اسلامی توسط آموزش و پرورش رقم می خورد .

۱۳۹۹/۹/۳ - ۱۱:۲۲

فرماندار صومعه‌سرا:
لزوم پیگیری مشکلات اینترنت و اتصال به شبکه شاد
سیدمحمدی بر پیگیری مشکلات در حوزه اینترنت و اتصال به شبکه شاد و کاهش مشکلات در این فضا تاکید کرد.

۱۳۹۹/۷/۱ - ۲۱:۵۵