خبرگزاری شبستان

جمعه ۳ اردیبهشت ۱۴۰۰

الجمعة ١١ رمضان ١٤٤٢

Friday, April 23, 2021

اللَّهُم کُنْ لِوَلِیِّکَ الحُجَةِ بنِ الحَسَن، صَلَواتُکَ علَیه و علی آبائِه، فِی هَذِهِ السَّاعَةِ وَ فِی کُلِّ سَاعَه، وَلِیّاً وَ حَافِظاً و قَائِداً وَ نَاصِراً وَ دَلِیلًا وَ عَیْنا، حَتَّى تُسْکِنَهُ أَرْضَکَ طَوْعا وَ تُمَتعَهُ فیها طَویلا" - خدایا، ولىّ‏ ات، حضرت حجّت بن الحسن، که درود تو بر او و بر پدرانش باد؛ در این لحظه و در تمام لحظات سرپرست و نگاهدار و راهبر و یارى گر و راهنما و دیدبان باش، تا او را به صورتى که خوشایند اوست، ساکن زمین گردانیده و مدّت زمان طولانى در آن بهره مند سازی

مطالب مربوط به کلیدواژه درسهایی از قرآن
رابطه نماز و مهدویت
درس‌هایی از قرآن/ انتظار فرج، هم‌چون نماز، عبادت خدا
در برنامه این هفته درس‌هایی از قرآن، مباحثی همچون انتظار فرج، تعبد در نماز، ریشه‌های عبادت و عدالت در فطرت انسان و سابقه نماز و امامت در تاریخ پیامبران پیشین و.. مطرح شد.

۱۳۹۹/۱۱/۳ - ۲۰:۰۶

مسئول غرفه موسسه درسهایی از قرآن نمایشگاه قرآن:
عرضه ۱۷۰ محصول قرآنی از استاد قرائتی در نمایشگاه قرآن
خبرگزاری شبستان: مسئول غرفه صدرا نمایشگاه قرآن گفت: در این دوره نمایشگاه، ۱۵۰ کتاب و بیش از ۲۰ عنوان نرم افزار از آثار حجت الاسلاو المسلمین قرائتی ارائه شده است.

۱۳۹۷/۳/۱۱ - ۱۸:۴۷

مسئول غرفه موسسه فرهنگی درسهایی از قرآن:
انتشارات درسهایی از قرآن با اثر جدید "ترجمه و تفسیر قرآن كریم" استاد قرائتی
خبرگزاری شبستان: انتشارات درسهایی از قرآن در بیست و پنجمین دوره نمایشگاه قرآن تازه ترین اثر استاد قرائتی را به نام "ترجمه و تفسیر قرآن كریم" برای علاقمندان عرضه كرده است.

۱۳۹۶/۳/۱۵ - ۱۸:۵۹

مدیر غرفه درسهایی از قرآن بیست و سومین نمایشگاه قرآن
تفسیر نور پرفروش ترین اثر غرفه درس هایی از قرآن
خبرگزاری شبستان: مدیر غرفه درسهایی از قرآن از عرضه ۱۵۰ عنوان کتاب و نرم افزار از سوی این انتشارات در نمایشگاه بین المللی قرآن خبر داد و گفت : تفسیر نور نوشته حجت الاسلام و المسلمین قرائتی پرفروش ترین اثر این انتشارات است.

۱۳۹۴/۴/۱۷ - ۲۲:۱۶