خبرگزاری شبستان

جمعه ۳ اردیبهشت ۱۴۰۰

الجمعة ١١ رمضان ١٤٤٢

Friday, April 23, 2021

اللَّهُم کُنْ لِوَلِیِّکَ الحُجَةِ بنِ الحَسَن، صَلَواتُکَ علَیه و علی آبائِه، فِی هَذِهِ السَّاعَةِ وَ فِی کُلِّ سَاعَه، وَلِیّاً وَ حَافِظاً و قَائِداً وَ نَاصِراً وَ دَلِیلًا وَ عَیْنا، حَتَّى تُسْکِنَهُ أَرْضَکَ طَوْعا وَ تُمَتعَهُ فیها طَویلا" - خدایا، ولىّ‏ ات، حضرت حجّت بن الحسن، که درود تو بر او و بر پدرانش باد؛ در این لحظه و در تمام لحظات سرپرست و نگاهدار و راهبر و یارى گر و راهنما و دیدبان باش، تا او را به صورتى که خوشایند اوست، ساکن زمین گردانیده و مدّت زمان طولانى در آن بهره مند سازی

مطالب مربوط به کلیدواژه تربیت ۱۰ میلیون حافظ قرآن
مدیرعامل موسسه کشوری مهد قرآن:
ظرفیت مساجد در عمومی کردن حفظ قرآن به کار گرفته شود
چاوشی با بیان اینکه مساجد بهترین بستر برای عمومی‌شدن حفظ قرآن در سراسر کشور است، گفت: به شعب و نمایندگی‌های موسسه مهد قرآن اعلام کرده‌ایم که برنامه‌های خود در حوزه حفظ، ترجمه و تدبر قرآن را در مساجد اجرا کنند.

۱۳۹۹/۱۲/۲ - ۰۸:۳۴

عدم تحقق منویات رهبری در تربیت ۱۰ میلیون حافظ/لزوم راه اندازی سامانه جامع حفظ قرآن کریم
تحقق ۱۰ میلیون حافظ قرآن کریم با توجه به منویات مقام معظم رهبری پس از گذشت ۹ سال زمان کمی نیست اما مهمترین چالش در این حوزه نبوده آمار و ارقام شفاف برای عملیاتی شدن حفظ قران در بین جامعه است.

۱۳۹۹/۱۱/۳ - ۱۹:۵۷

شبستان گزارش می‌دهد
مسجدی که پرچمدار همزیستی موفق با هیئت و پایگاه تربیت حفاظ قرآن است
مسجد جامع حضرت قاسم‌بن‌الحسن (ع) نمونه‌‌ای موفق از مساجد تراز اسلامی است که پیوند وثیقی میان دین و دانش، و اندیشه و کار ایجاد کرده است. رونق کارکردهای اصیل مسجد تراز اسلامی در جای جای این خانه خدا به چشم می‌خورد.

۱۳۹۸/۹/۹ - ۰۸:۵۲

جشنواره قرآنی «آیه» با تمرکز بر حفظ ۳ جزء برگزار می‌شود
جشنواره قرآنی «آیه» با تمرکز بر حفظ ۳ جزء، از تیر تا آذرماه ۹۸ ویژه افراد بالای ۱۲ سال و با همکاری مؤسسه مهد قرآن و سازمان دارالقرآن الکریم برگزار می‌شود.

۱۳۹۸/۴/۲۳ - ۱۵:۴۶

برگزاری دوره آموزش مجازی تربیت مربی حفظ قرآن کریم ویژه طلاب و روحانیون
نخستین دوره آموزش مجازی تربیت مربی حفظ قرآن کریم ویژه طلاب و روحانیون آغاز شده است.

۱۳۹۷/۵/۱ - ۱۲:۲۹

جانشین وزیر دفاع
دشمنان در تلاش برای خاموش کردن نور قرآن هستند/باید برای مقابله با آنها آماده باشیم
خبرگزاری شبستان: امیرسرتیپ حاتمی در مسجد حضرت ابوالفضل(ع)گفت: دشمنان همه امکانات و تلاش خود را به کار بسته اند تا نور قرآن را خاموش کنند ما باید برای مقابله با آن برنامه ریزی داشته باشیم.

۱۳۹۵/۹/۲۲ - ۲۲:۵۳

با هدف تحقق کلام رهبری در تربیت ۱۰ میلیون حافظ؛
بیش از ۱۳۰ طرح ملی حفظ قرآن در دارالمومنین کاشان در حال برگزاری است
خبرگزاری شبستان: مسئول واحد فناوری اطلاعات و امور فرهنگی اداره اوقاف و امور خیریه کاشان، از برگزاری بیش از ۱۳۰ کلاس طرح ملی حفظ قرآن این اداره طی سال جاری در این شهرستان خبر داد.

۱۳۹۴/۴/۲۱ - ۱۳:۴۳