خبرگزاری شبستان

چهارشنبه ۲۴ مهر ۱۳۹۸

الأربعاء ١٦ صفر ١٤٤١

Wednesday, October 16, 2019

اللَّهُم کُنْ لِوَلِیِّکَ الحُجَةِ بنِ الحَسَن، صَلَواتُکَ علَیه و علی آبائِه، فِی هَذِهِ السَّاعَةِ وَ فِی کُلِّ سَاعَه، وَلِیّاً وَ حَافِظاً و قَائِداً وَ نَاصِراً وَ دَلِیلًا وَ عَیْنا، حَتَّى تُسْکِنَهُ أَرْضَکَ طَوْعا وَ تُمَتعَهُ فیها طَویلا" - خدایا، ولىّ‏ ات، حضرت حجّت بن الحسن، که درود تو بر او و بر پدرانش باد؛ در این لحظه و در تمام لحظات سرپرست و نگاهدار و راهبر و یارى گر و راهنما و دیدبان باش، تا او را به صورتى که خوشایند اوست، ساکن زمین گردانیده و مدّت زمان طولانى در آن بهره مند سازی

مطالب مربوط به کلیدواژه طرح تقویت مبانی اعتقادی و شبهه زدایی دینی
مدیر موسسه طلیعه ظهور
مدیریت جهادی الهام گرفته از اصل «ما می توانیم» است
حجت الاسلام حیدری کاشانی با تاکید بر تقویت مدیریت جهادی در کشور، گفت: پیشرفت همه جانبه کشور با اعتقاد به مدیریت جهادی محقق می شود.

۱۳۹۸/۵/۱ - ۱۰:۳۳

مدیر موسسه طلیعه ظهور:
بیانیه گام دوم انقلاب منشور استقامت و پایداری است
مدیر موسسه طلیعه ظهور گفت: بیانیه گام دوم انقلاب منشور استقامت و پایداری بر آرمان های بلند انقلاب اسلامی، آرمان های انقلاب و قرآن است.

۱۳۹۸/۴/۳۰ - ۰۹:۵۵

مسئول نهضت بین المللی نهج البلاغه خوانی:
بیانیه گام دوم انقلاب یک نگاه عمیق سیاسی به سبک زندگی است
مسئول نهضت بین المللی نهج البلاغه خوانی بابیان اینکه بیانیه گام دوم انقلاب یک نگاه عمیق سیاسی به سبک زندگی دینی دارد، گفت: سبک زندگی ما بهترین دعوت کننده بشریت به مبانی اسلامی است.

۱۳۹۸/۴/۲۷ - ۱۰:۲۲

مسئول نهضت بین‌المللی نهج‌البلاغه خوانی:
بیانیه گام دوم انقلاب به صورت راهبردی تبیین شود
مسئول نهضت بین‌المللی نهج‌البلاغه خوانی با تاکید بر اینکه بیانیه گام دوم انقلاب باید به صورت راهبردی تبیین شود، گفت: با توجه به فراوانی مفاهیم گفتمانی در این بیانیه باید با نگاهی راهبردی در راستای تبیین این بیانیه برای اقشار مختلف مردم کوشید.

۱۳۹۸/۴/۲۶ - ۰۹:۰۴

استاد حوزه علمیه قم:
بسیاری از کشورهای منطقه حامی اصلی انقلاب اسلامی هستند
استاد حوزه علمیه قم گفت: پس از گسترش انقلاب اسلامی اکنون بسیاری از کشورهای منطقه حامی اصلی انقلاب اسلامی در همه عرصه ها هستند

۱۳۹۸/۴/۲۴ - ۱۲:۱۵

رئیس فرهنگستان علوم اسلامی:
هجرت امام رضا منجر به جابجایی جغرافیای جهان اسلام شد
رئیس فرهنگستان علوم اسلامی بابیان اینکه امام رضا (ع) با هجرت خود به ایران جابجایی جغرافیای جهان اسلام را رقم زد گفت: امام رضا (ع) در این سفر درک عالمان شیعه را بالا بردند و پس از آن شیعه قوام پیدا کرد.

۱۳۹۸/۴/۲۴ - ۰۷:۳۴

رئیس سابق مؤسسه پژوهشی حکمت و فلسفه:
اخلاق و معنویت لازمه زندگی آرامش بخش است
حجت الاسلام خسروپناه، اخلاق و معنویت را لازمه زندگی آرامش بخش خواند و خاطرنشان کرد: اخلاق و معنویت برکات زیادی چون ایثار، از خود گذشتگی و رسیدگی به مشکلات مردم را در پی دارد و تعالی آفرین است.

۱۳۹۸/۴/۲۱ - ۰۹:۱۳

با حضور خادمان حرم امام رضا (ع)
هشتمین شب دوره طرح تقویت مبانی اعتقادی و شبهه زدایی دینی در شهرکرد برگزار می شود
دبیر طرح تقویت مبانی اعتقادی و شبهه زدایی دینی چهارمحال و بختیاری گفت: هشتمین شب دوره طرح تقویت مبانی اعتقادی و شبهه زدایی دینی با حضور خادمان حرم امام رضا (ع) و با سخنرانی حجت الاسلام خسرو پناه در شهرکرد برگزار می شود.

۱۳۹۸/۴/۲۰ - ۱۰:۴۸

مسئول شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی استان، خبر داد
جهاد بزرگ فرهنگی در بام ایران زمین
مسئول شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی چهارمحال و بختیاری گفت: اجرای طرح تقویت مبانی اعتقادی و شبهه زدایی دینی که به همت امام‌جمعه شهرکرد در حال برگزاری است یک جهاد بزرگ فرهنگی در بام ایران زمین است.

۱۳۹۸/۴/۱۹ - ۱۱:۱۸

امام جمعه شهرکرد، خبر داد
آغاز طرح تقویت مبانی اعتقادی با هدف ترویج و تبلیغ پیام اسلام در چهارمحال و بختیاری
خطیب جمعه شهرکرد با دعوت از مردم و مسئولان برای شرکت در برنامه های طرح تقویت مبانی اعتقادی، تاکید کرد: این طرح با هدف ترویج پیام اسلام و تبلیغ برگزار می شود و بیانیه گام دوم انقلاب بر اساس منابع دینی تبیین می شود.

۱۳۹۸/۴/۱۴ - ۱۵:۵۴

همزمان با دهه کرامت:
طرح تقویت مبانی اعتقادی و شبهه زدایی دینی در شهرکرد آغاز می شود
دبیر طرح تقویت مبانی اعتقادی و شبهه زدایی دینی چهارمحال و بختیاری گفت: این طرح همزمان با دهه کرامت و با حضور اساتید و اندیشمندان دینی از ۱۳ تیر سال جاری در شهرکرد مرکز استان برگزار می شود.

۱۳۹۸/۳/۳۰ - ۰۸:۱۹

طرح تقویت مبانی اعتقادی و شبهه زدایی دینی در شهرکرد پایان یافت
بیست و پنجمین دوره طرح تقویت مبانی اعتقادی و شبهه زدایی دینی پس از برگزاری ۲۳ نشست با حضور اساتید مجرب دینی در مهدیه مصلی امام خمینی (ره) شهرکرد به کار خود پایان داد.

۱۳۹۷/۵/۱۵ - ۱۲:۳۱

اعتدال در زندگی اقتصادی ویژگی مومن انقلابی است
عضو هیئت علمی جامعه المصطفی العالمیه بابیان اینکه ثروت افزایی با اشرافی گری متفاوت است، گفت: یکی از ویژگی های مهم مومن انقلابی دوری از اشرافی گری و ایجاد اعتدال در زندگی اقتصادی خود است.

۱۳۹۷/۵/۱۵ - ۰۷:۲۰

بی تفاوتی به طاغوت اقتصادی منجر به شکست جامعه اسلامی می شود
کارشناس مهدویت و عرفان اسلامی، بی تفاوتی نسبت به طاغوت اقتصادی را منجر به شکست جامعه اسلامی دانست و گفت: لازمه پیروزی بر طاغوت اقتصادی همراهی و انسجام امت است.

۱۳۹۷/۵/۹ - ۰۹:۳۳

رفع مشکلات جامعه نیازمند عمل حسنه و تقویت فرهنگ کار است
رئیس موسسه حکمت نوین اسلامی بابیان اینکه شرافت انسانی به عمل حسنه و کار نیکو است، گفت: اگر فرهنگ مشارکت در کارها و انجام عمل حسنه در جامعه بیش از پیش تقویت شود بسیاری از مشکلات برطرف می شود.

۱۳۹۷/۵/۸ - ۱۰:۰۱

مبارزه با جنگ نرم یکی از اهداف تشکیل کانون های مساجد است
مسئول دبیرخانه کانون های فرهنگی هنری مساجد چهارمحال و بختیاری گفت: مسئولین کانون های فرهنگی هنری استان با برگزاری برنامه های متنوع فرهنگی هنری در مساجد سنگر مبارزه با جنگ نرم هستند.

۱۳۹۷/۵/۷ - ۰۸:۵۰

هنرمند انقلابی انعکاس دهنده دردهای مردم است
رئیس موسسه پژوهشی حکمت و فلسفه گفت: هنرمند انقلابی با خلق آثار خود دردهای مردم را منعکس می کند و بهترین رسانه برای بیان مطالبات بحق مردم است.

۱۳۹۷/۵/۷ - ۰۷:۰۱

نفی غیر و اثبات خداوند پیام اصلی قرآن/ دل بستن به دنیا جز رنج نتیجه ای ندارد
رئیس فرهنگستان علوم قرآنی قم با اشاره به آیات قرآن کریم، پیام اصلی این کتاب آسمانی را اثبات الله و نفی غیر دانست و گفت: برای رسیدن به کمال و سر منزل مقصود، خداوند تنها معبودی است که می توان به آن تکیه کرد.

۱۳۹۷/۵/۶ - ۱۱:۲۷

تولیدات داخلی با کیفیت بهتری وارد بازار شود
کارشناس مذهبی و استاد حوزه و دانشگاه با تاکید بر تولید باکیفیت محصولات داخلی گفت: اگر کالای داخلی باکیفیت به مردم عرضه شود مردم استقبال خوبی از این تولیدات می شود.

۱۳۹۷/۵/۲ - ۱۳:۰۹

طرح تقویت مبانی اعتقادی و شبهه زدایی دینی در شهرکرد آغاز شد
بیست و پنجمین دوره طرح تقویت مبانی اعتقادی و شبهه زدایی دینی با حضور جمعی از اساتید، روحانیون، اقشار مختلف مردم و مسئولان این استان در مهدیه مصلی امام خمینی (ره) شهرکرد آغاز شد.

۱۳۹۷/۴/۲۴ - ۱۲:۲۱