خبرگزاری شبستان

سه شنبه ۲۸ خرداد ۱۳۹۸

الثلاثاء ١٤ شوّال ١٤٤٠

Tuesday, June 18, 2019

اللَّهُم کُنْ لِوَلِیِّکَ الحُجَةِ بنِ الحَسَن، صَلَواتُکَ علَیه و علی آبائِه، فِی هَذِهِ السَّاعَةِ وَ فِی کُلِّ سَاعَه، وَلِیّاً وَ حَافِظاً و قَائِداً وَ نَاصِراً وَ دَلِیلًا وَ عَیْنا، حَتَّى تُسْکِنَهُ أَرْضَکَ طَوْعا وَ تُمَتعَهُ فیها طَویلا" - خدایا، ولىّ‏ ات، حضرت حجّت بن الحسن، که درود تو بر او و بر پدرانش باد؛ در این لحظه و در تمام لحظات سرپرست و نگاهدار و راهبر و یارى گر و راهنما و دیدبان باش، تا او را به صورتى که خوشایند اوست، ساکن زمین گردانیده و مدّت زمان طولانى در آن بهره مند سازی

مطالب مربوط به کلیدواژه فارغ التحصیلان
وزیر علوم، تحقیقات و فناوری:
تکرار نقدهای سطحی به عملکرد آموزشی و پژوهشی کشور
غلامی گفت: نقدهایی به عملکرد آموزشی و پژوهشی کشور وجود دارد که برخی از مدیران، اساتید و دانشگاهیان با نگاهی سطحی آن را تکرار می کنند.

۱۳۹۷/۱۲/۵ - ۱۴:۱۳

نایب رییس مجلس شورای اسلامی:
باید ساختار وزارت آموزش و پرورش تغییر کند
پزشکیان گفت: باید ساختار وزارت آموزش و پرورش تغییر کند، فارغ التحصیلان ما نمی دانند چگونه مشکلات را حل کنند چون یاد نگرفته اند.

۱۳۹۷/۱۱/۲۸ - ۱۱:۵۷

رییس اسبق سازمان پژوهش و برنامه ریزی آموزشی
فارغ التحصیلان ما مهارت های زندگی را ندارند
رجبی گفت: باید دانش آموزانی را تربیت کنیم که مسایل شهروندی را دریابند اما فارغ التحصیلان ما مهارت های زندگی را بلد نیستند.

۱۳۹۷/۱۱/۲۴ - ۱۱:۴۷

در نشستی علمی
تحلیلی بر مهارت و اشتغال فارغ التحصیلان علوم انسانی در چهار دهه گذشته
نشست «تحلیلی بر وضعیت مهارت و اشتغال فارغ التحصیلان رشته های علوم انسانی در چهار دهه گذشته» در آستانه چهلمین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی برگزار می شود.

۱۳۹۷/۸/۱۳ - ۱۱:۲۱

گزارش میدانی خبرنگار شبستان از بیکاری:
هراس از آینده بدون کار؛ دغدغه فارغ التحصیلان پر شمار
افزایش اشتغال و کاهش نرخ بیکاری یکی از اولویتهای دولتها در جامعه است طی سالهای گذشته ۷۵ درصد اشتغال در بخش خدمات شکل گرفته است مقابله با بیکاری با افزایش صنایع بزرگ و کوچک و مقابله با کالای قاچاق باید همراه باشد.

۱۳۹۷/۴/۱۹ - ۰۹:۰۰

تابش در جمع دانش آموختگان محیط زیست در دانشگاه تهران :
وضعیت اشتغال فارغ التحصیلان دانشگاهی مایه تاسف است
خبرگزاری شبستان: رییس فراکسیون محیط زیست مجلس شورای اسلامی با انتقاد از وضعیت اشتغال فارغ التحصیلان دانشگاهی گفت: نرخ رسمی ۱۸/۵ درصدی فارغ التحصیلان بیکار در جامعه مایه تاسف است.

۱۳۹۵/۱۱/۱۱ - ۱۶:۵۰

تحصیل ۱۶ هزار نفر دانشجو در دانشگاه پیام نور همدان
خبرگزاری شبستان:رئیس دانشگاه پیام نور استان همدان با بیان اینکه این دانشگاه ظرفیت تحصیل ۲۲ هزار دانشجو را دارد ، گفت: در حال حاضر ۱۶ هزار نفر دانشجو در دانشگاه پیام نور همدان تحصیل می کنند.

۱۳۹۵/۸/۱ - ۱۳:۰۱

۲۰ درصد فارغ‌التحصیلان مازندران در زمینه آی تی فعالیت می‌کنند/ ابلاغ تخصیص ۵۰ درصدی اعتبارات در مازندران
خبرگزاری شبستان:استاندار مازندران با اشاره به اینکه در سه سال اخیر بیش از هزار میلیارد تومان در حوزه زیرساخت های فناوری و اطلاعات استا ن سرمایه گذاری و هزینه شد، گفت: ۲۰ درصد فارغ التحصیلان استان در زمینه آی تی و آی سی تی فعالیت دارند.

۱۳۹۵/۶/۶ - ۱۵:۵۳

خانه مدیریت در گیلان راه اندازی شود
خبرگزاری شبستان: عضو انجمن فارغ التحصیلان مدرسه عالی مدیریت گیلان با بیان اینکه برنامه ریزی برای رسیدن به توسعه پایدار نیاز هر کشور است، خواستار راه اندازی خانه مدیریت در گیلان شد.

۱۳۹۵/۵/۲۷ - ۱۶:۰۴

طرح کارورزی برای فار غ التحصیلان دانشگاهی کار مثبتی است 
خبرگزاری شبستان: استاندار کردستان با اشاره به اهمیت طرح کارورزی در جامعه گفت: طرح کارورزی برای بیکاران بخصوص فار غ التحصیلان دانشگاهی کار مثبتی است .

۱۳۹۴/۱۱/۱۴ - ۲۲:۵۶

تولید فناوری کشور باید متولی داشته باشد
خبرگزاری شبستان: رییس جهاد دانشگاهی کشور با بیان اینکه تولید فناوری کشور باید متولی داشته باشد، گفت: در این فرصت طلایی که داریم برای کسب فناوری باید با برنامه ریزی صحیح و هوشمندانه و استفاده از فرصت ها تلاش کنیم.

۱۳۹۴/۵/۱۳ - ۱۴:۴۰