خبرگزاری شبستان

چهارشنبه ۲۷ شهریور ۱۳۹۸

الأربعاء ١٨ المحرّم ١٤٤١

Wednesday, September 18, 2019

اللَّهُم کُنْ لِوَلِیِّکَ الحُجَةِ بنِ الحَسَن، صَلَواتُکَ علَیه و علی آبائِه، فِی هَذِهِ السَّاعَةِ وَ فِی کُلِّ سَاعَه، وَلِیّاً وَ حَافِظاً و قَائِداً وَ نَاصِراً وَ دَلِیلًا وَ عَیْنا، حَتَّى تُسْکِنَهُ أَرْضَکَ طَوْعا وَ تُمَتعَهُ فیها طَویلا" - خدایا، ولىّ‏ ات، حضرت حجّت بن الحسن، که درود تو بر او و بر پدرانش باد؛ در این لحظه و در تمام لحظات سرپرست و نگاهدار و راهبر و یارى گر و راهنما و دیدبان باش، تا او را به صورتى که خوشایند اوست، ساکن زمین گردانیده و مدّت زمان طولانى در آن بهره مند سازی

مطالب مربوط به کلیدواژه جشنواره ملی شعر رضوی
مراسم اختتامیه جشنواره ملی شعر رضوی
مراسم اختتامیه جشنواره ملی شعر رضوی در شیراز برگزار شد.

۱۳۹۸/۴/۲۰ - ۱۰:۴۸

معاون استاندار فارس گفت:
تجربه شعر عاشورایی در شعر رضوی به کار گرفته شود
رحمانی گفت: در خصوص بستر فرهنگی شهر شیراز باید گفت نام سومین حرم اهل بیت (ع)، با شعر آیینی گره خورده و شیراز، سوگواره شعر عاشورایی را میزبانی می کند و می توان تجربه آن سوگواره را در شعر رضوی دریافت کرد.

۱۳۹۸/۴/۱۹ - ۲۰:۴۹

برپایی ایستگاه توزیع شربت کانون های مساجد فارس در مراسم اختتامیه جشنواره شعر رضوی
همزمان با برگزاری مراسم اختتامیه جشنواره ملی شعر رضوی در شیراز ایستگاه توزیع شربت کانون های مساجد فارس برپا شد.

۱۳۹۸/۴/۱۹ - ۲۰:۲۵

فراخوان اولین جشنواره ملی شعر رضوی در چهارمحال و بختیاری اعلام شد
اولین جشنواره ملی شعر رضوی با هدف اشاعه و ترویج فرهنگ منور رضوی با استفاده از کارکرد ادب و هنر امروز ۱۱ خرداد در چهارمحال و بختیاری اعلام شد.

۱۳۹۸/۳/۱۱ - ۱۰:۴۲

اعلام فراخوان بیست و پنجمین جشنواره ملی «شعر رضوی» در چهارمحال و بختیاری
فراخوان بیست و پنجمین جشنواره ملی «شعر رضوی» با هدف گرامیداشت پدید آورندگان آثار حوزه فرهنگ رضوی در چهارمحال و بختیاری اعلام شد.

۱۳۹۸/۳/۷ - ۰۹:۵۸

یکی از شاعران خراسان جنوبی تاکید کرد:
لزوم استفاده از توانمندی شاعران استان در داوری جشنواره ها
یکی از شاعران خراسان جنوبی گفت: مسئولان برای برگزاری هرچه به جشنواره های مختلف شعر از جمله جشنواره ملی ترانه و شعر سپید رضوی باید از توانمندی شاعران برجسته استان برای داوری این جشنواره استفاده کنند.

۱۳۹۷/۶/۱۹ - ۰۹:۴۴

اعلام فراخوان جشنواره ملی «شعر رضوی» در چهارمحال و بختیاری
خبرگزاری شبستان: فراخوان بیست چهارمین جشنواره ملی «شعر رضوی» از سری بر نامه های شانزدهمین جشنواره بین المللی امام رضا (ع) امروز ۱۰ خرداد در چهارمحال و بختیاری اعلام شد.

۱۳۹۷/۳/۱۰ - ۰۷:۵۰

تقویت و هدایت افکار و بینش کودکان و نوجوانان از ثمرات برگزاری جشنواره رضوی است
خبرگزاری شبستان: اولین شاعر شرکت کننده در جشنواره ملی شعر رضوی جوانه ها خراسان جنوبی گفت: تقویت و هدایت افکار و بینش کودکان و نوجوانان بی شک یکی از ثمرات برگزاری جشنواره رضوی است.

۱۳۹۵/۱۱/۲۶ - ۰۸:۴۴

جشنواره ملی شعر رضوی در کرمان/ معرفی برگزیدگانی از سراسر کشور
خبرگزاری شبستان: بیست و دومین جشنواره ملی شعر امام رضا علیه السلام، از سری برنامه‌های چهاردهمین جشنواره بین‌المللی فرهنگی‌هنری امام رضا(علیه السلام)، با معرفی برگزیدگانی از استان های مختلف کشور به کار خود پایان داد.

۱۳۹۵/۵/۲۰ - ۰۹:۰۰

جشنواره ملی شعر رضوی در کرمان، پرمخاطب ترین جشنواره کشوری است
خبرگزاری شبستان: مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان کرمان بیان داشت: جشنواره ملی شعر رضوی عنوان پرمخاطب ترین جشنواره شعر کشور و جشنواره معنوی و ارزشی را برای خود حفظ کرده است.

۱۳۹۴/۵/۲۸ - ۱۲:۲۱