خبرگزاری شبستان

یکشنبه ۲۶ خرداد ۱۳۹۸

الأحد ١٢ شوّال ١٤٤٠

Sunday, June 16, 2019

اللَّهُم کُنْ لِوَلِیِّکَ الحُجَةِ بنِ الحَسَن، صَلَواتُکَ علَیه و علی آبائِه، فِی هَذِهِ السَّاعَةِ وَ فِی کُلِّ سَاعَه، وَلِیّاً وَ حَافِظاً و قَائِداً وَ نَاصِراً وَ دَلِیلًا وَ عَیْنا، حَتَّى تُسْکِنَهُ أَرْضَکَ طَوْعا وَ تُمَتعَهُ فیها طَویلا" - خدایا، ولىّ‏ ات، حضرت حجّت بن الحسن، که درود تو بر او و بر پدرانش باد؛ در این لحظه و در تمام لحظات سرپرست و نگاهدار و راهبر و یارى گر و راهنما و دیدبان باش، تا او را به صورتى که خوشایند اوست، ساکن زمین گردانیده و مدّت زمان طولانى در آن بهره مند سازی

مطالب مربوط به کلیدواژه هنر
کهگیلویه و بویراحمد ظرفیت های ارزشمندی در حوزه هنر دارد
خبرگزاری شبستان: دبیر سی و ششمین جشنواره فیلم فجر در کهگیلویه و بویراحمد گفت: در این استان ظرفیت های قابل قبول و ارزشمندی از حیث هنر و هنرمندی وجود دارد که چند مدت قبل در تئاتر فجر، دو کار از فرزندان این استان به جشنواره رسید.

۱۳۹۶/۱۱/۱۵ - ۰۸:۴۸

هنر؛ زمینه‌ساز انس جوانان با مساجد است/ مسجد، بسترساز سلامت اجتماعی جوانان
خبرگزاری شبستان: مدیرکل سازمان تبلیغات اسلامی استان ایلام، گفت: کارکردهای مختلف مسجد باید آن‌طور که دین مبین اسلام تبیین کرده در جامعه باید جاری و پیاده شود.

۱۳۹۶/۱۱/۹ - ۱۶:۳۳

تلاش دستگاه های فرهنگی باید ماندگاری هنر دینی و اسلامی در جامعه باشد
خبرگزاری شبستان: مدیرکل تبلیغات اسلامی کهگیلویه و بویراحمد بر اهمیت نقش دستگاه های فرهنگی تاکید کرد و گفت: تلاش دستگاه های فرهنگی و هنری باید ماندگاری هنر دینی و اسلامی در جامعه باشد.

۱۳۹۶/۱۱/۳ - ۰۹:۴۶

ربع قرن فعالیت کانون های فرهنگی مساجد:
گروه های سرود، بهترین ظرفیت برای شناسایی جوانان و نوجوانان هنرمند مسجدی
خبرگزاری شبستان: مسئول خانه سرود کانون های فرهنگی مساجد کهگیلویه و بویراحمد از گروه های سرود به عنوان یکی از بهترین ظرفیت ها برای شناسایی جوانان و نوجوانان هنرمند در عرصه مساجد یاد کرد و خواستار توجه هرچه بیشتر به این گروه های فرهنگی و هنری شد.

۱۳۹۶/۱۱/۲ - ۱۴:۰۹

ارزش هنر به انسان ساز بودن آن است/سینما در خدمت ارزش های بشری باشد
خبرگزاری شبستان: مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان اصفهان گفت: اگر از هنر برای شادی استفاده شود ارزشمند است اما هنر، ارزش و رسالت والاتری یعنی ساخت انسان ها را بر عهده دارد.

۱۳۹۶/۱۱/۱ - ۲۲:۰۹

ربع قرن فعالیت کانون های فرهنگی و هنری مساجد:
وجود کانون های مساجد از ضرورت های مهم در عرصه فرهنگی کشور است
خبرگزاری شبستان: مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان کهگیلویه و بویراحمد به نقشه‌ ها و ناتوهای فرهنگی دشمن در جامعه اشاره کرد و گفت: وجود کانون های مساجد از ضرورت های مهم در عرصه فرهنگی کشور است.

۱۳۹۶/۱۰/۲۵ - ۱۵:۳۸

ربع قرن فعالیت کانون های فرهنگی و هنری مساجد:
وجود کانون های مساجد از ضرورت های مهم در عرصه فرهنگی کشور است
خبرگزاری شبستان: مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان کهگیلویه و بویراحمد به نقشه‌ ها و ناتوهای فرهنگی دشمن در جامعه اشاره کرد و گفت: وجود کانون های مساجد از ضرورت های مهم در عرصه فرهنگی کشور است.

۱۳۹۶/۱۰/۲۳ - ۰۹:۵۴

برترین های پنجمین جایزه ادبی محتشم معرفی شدند
خبرگزاری شبستان:آیین اختتامیه و معرفی برترین های پنجمین جایزه ادبی محتشم برگزار شد و برترین ها معرفی شدند.

۱۳۹۶/۱۰/۱۲ - ۱۰:۴۳

رجبی دوانی:
بجای بحث هنر اسلامی باید از هنر انقلاب اسلامی سخن گفت
خبرگزاری شبستان: پژوهشگر فلسفه هنر با اشاره به اینکه هنر انقلاب اسلامی همه آنچه در موازین اسلامی هست را دارد، گفت: بجای بحث هنر اسلامی باید از هنر انقلاب اسلامی سخن گفت.

۱۳۹۶/۱۰/۸ - ۱۲:۰۳

علی نصیریان :
دوست داشتن مودبیان یعنی دوست داشتن هنر
خبرگزاری شبستان:علی نصیریان هنرمند پیشکسوت تئاتر ، سینما و تلویزیون ایران به مناسبت برگزاری مراسم نکوداشت سال ها فعالیت داریوش مودبیان در ششمین جشنواره تئاتر شهر ، در یادداشتی از شکل گیری گروه تئاتر مردم و همکاری با این هنرمند شناخته شده تئاتر گفت.

۱۳۹۶/۱۰/۵ - ۲۱:۴۰

«تاریخ فرهنگ و تمدن اسلامی» از فاخرترین سازه‌ها و آثار هنری تمدن اسلامی
خبرگزاری شبستان: کتاب «تاریخ فرهنگ و تمدن اسلامی» گزارشی از مهمترین و فاخرترین سازه‌ها و آثار هنری تمدن اسلامی در حوزه هنرهای تجسمی و در حوزه ادبی است.

۱۳۹۶/۱۰/۴ - ۱۲:۰۷

معرفي هنر ایراني در دانشگاه دفاع ملي پاكستان
خبرگزاری شبستان: فرهنگ و هنر ایراني با همكاري رايزني فرهنگي كشورمان در جشنواره هنری ملل دانشگاه دفاع ملي پاكستان، معرفي شد.

۱۳۹۶/۹/۲۲ - ۱۵:۳۱

تهران بدون هنر نمی تواند بالنده باشد
خبرگزاری شبستان:شهردار تهران در بازدید از خانه هنرمندان ایران گفت: شهری مثل تهران بدون هنر و ابزار هنری نمی تواند شهر بالنده ای باشد.

۱۳۹۶/۹/۱۹ - ۱۴:۰۴

طاووسی:
«هنر» وحدت دل‌های مردمی را به همراه خواهد داشت
خبرگزاری شبستان:طاووسی معتقد است: هنر از ظرفیت‌های بسیاری برای جریان‌سازی‌های سازنده برخوردار است.

۱۳۹۶/۹/۱۴ - ۱۰:۴۸

نوروزی:
هنر در صدر ابزار ایجاد وحدت در جامعه است
خبرگزاری شبستان: یک استاد خط‌نقاشی معتقد است، هنر توانایی بسیاری برای تجمیع دل‌های مردمی برای انجام یک کار مهم و تاریخ‌ساز را دارد.

۱۳۹۶/۹/۸ - ۱۵:۵۸

فضیلت سادگی به روایت اطلاعات حکمت و معرفت
خبرگزاری شبستان: شماره جدید ماهنامه اطلاعات حکمت و معرفت با موضوع فضیلت سادگی و بررسی مسائلی همچون «چرا فیلسوفان از صرفه جویی مخارج دفاع می کنند؟» منتشر شد.

۱۳۹۶/۹/۱ - ۱۱:۱۸

مدیر کل مرکز هنرهای تجسمی در گفتگو با شبستان:
از حراج های هنری به عنوان اهرم اقتصاد هنر حمایت می کنیم
خبرگزاری شبستان:مجید ملانوروزی با بیان اینکه حراج های هنری یکی از اهرم های اقتصاد هنر است که ما از برگزاری آن حمایت می کنیم، گفت: از بنگاه اقتصادی نمی توان انتظار داشت که مسیر تاریخ هنر را مشخص کنند و بهترین هنرمندان را داشته باشند.

۱۳۹۶/۸/۲۳ - ۰۹:۵۷

تدوین اساسنامه کانون های فرهنگی و هنری مساجد در اولویت جدی ستاد عالی است
خبرگزاری شبستان: دبیر ستاد عالی کانونهای فرهنگی و هنری مساجد کشور گفت : تدوین اساسنامه کانون های فرهنگی و هنری مساجد در اولویت جدی این ستاد است.

۱۳۹۶/۸/۱۷ - ۱۰:۰۵

احسان حاجی‌پور در گفت‌وگو با شبستان:
هنر تفکربرانگیزی مثل تئاتر باید به جای شبکه جم در رسانه ملی تبلیغ شود
خبرگزاری شبستان: این کارگردان تئاتر با بیان اینکه با تاکید بر حمایت صدا و سیما از تئاتر و فرهنگ، خواستار یارانه برای این دو مقوله شد و گفت: هنر تفکر برانگیزی مثل تئاتر نباید در شبکه ای مثل جم تبلیغ شود.

۱۳۹۶/۸/۱۶ - ۰۹:۵۰

بازدید دبیرستاد عالی کانون‌های مساجد کشور از دبیرخانه استان تهران
خبرگزاری شبستان: حجت الاسلام والمسلمین دکتر حبیب‌ رضا ارزانی با حضور در دبیرخانه کانون‌های فرهنگی هنری مساجد استان تهران از این مجموعه فرهنگی بازدید به عمل آورد.

۱۳۹۶/۸/۸ - ۱۳:۱۴