خبرگزاری شبستان

جمعه ۳ اردیبهشت ۱۴۰۰

الجمعة ١١ رمضان ١٤٤٢

Friday, April 23, 2021

اللَّهُم کُنْ لِوَلِیِّکَ الحُجَةِ بنِ الحَسَن، صَلَواتُکَ علَیه و علی آبائِه، فِی هَذِهِ السَّاعَةِ وَ فِی کُلِّ سَاعَه، وَلِیّاً وَ حَافِظاً و قَائِداً وَ نَاصِراً وَ دَلِیلًا وَ عَیْنا، حَتَّى تُسْکِنَهُ أَرْضَکَ طَوْعا وَ تُمَتعَهُ فیها طَویلا" - خدایا، ولىّ‏ ات، حضرت حجّت بن الحسن، که درود تو بر او و بر پدرانش باد؛ در این لحظه و در تمام لحظات سرپرست و نگاهدار و راهبر و یارى گر و راهنما و دیدبان باش، تا او را به صورتى که خوشایند اوست، ساکن زمین گردانیده و مدّت زمان طولانى در آن بهره مند سازی

مطالب مربوط به کلیدواژه حجت الاسلام جعفری فراهانی
دبیر شورای کتاب مجمع جهانی اهل بیت(ع)
دوستداران حضرت فاطمه (س) از آتش جهنم نجات پیدا می کنند/حوض کوثر، حقیقت زهرای اطهر(س) است
حجت الاسلام جعفری گفت: پیامبر اکرم (ص) خطاب به حضرت على (ع) فرمودند: آیا می دانى چرا دخترم را فاطمه نامیدم؟ فرمودند: به چه دلیل؟ فرمودند: براى اینکه او و شیعه او از آتش نگاه داشته شده‏ اند. چون دخترم هرگز به آتش جهنم و عذاب الهی نزدیک نمی شود.

۱۳۹۹/۱۱/۵ - ۰۸:۲۳

دبیر شورای کتاب مجمع جهانی اهل بیت(ع):
مهدویت؛ موتور محرکه وحدت جهان/ تفرقه مانع رسیدن صالحان به حکومت زمین است
حجت‌الاسلام جعفری‌فراهانی با بیان‌اینکه وحدت از مهمترین ملزومات رسیدن به جامعه صالح است، گفت: انتظار حقیقی توام با صبر، تلاش، جدیت، علم و دانش است، با جهل و نادانی نمی‌توان به آن رسید.

۱۳۹۸/۸/۲۹ - ۱۳:۲۷

کارشناس فِرَق و مذاهب اسلامی در گفت وگو با شبستان(۱):
ادعاهای آخرالزمانی داعش/مهدویت مورد اجماع علمای دین است
خبرگزاری شبستان: داعش با تمسک به روایات دروغین خود را برترین مسلمانان می دانند و معتقدند درگیری و دشمنی اصلی آنها با دشمن بعید یعنی جهان کفر و مسیحیت است و دشمن قریب خود یعنی شیعیان را هم رافضه می خوانند و مدعی هستند آخرالزمان در حال فرا رسیدن است.

۱۳۹۶/۶/۲۰ - ۰۹:۰۴

کارشناس فِرَق و مذاهب در گفت وگو با شبستان(۲):
دفاع از حرم واجب کفائی است/«شهید حججی»‌ها عاشورائیان زمان‌اند
خبرگزاری شبستان: دفاع از حرم ادامه مسیر امام حسین (ع) و یارانشان در عاشورای سال ۶۱ هجری است که با ایثار از دین و جبهه حق دفاع کردند و موجب ماندگاری دین و نهایتاً سقوط بنی امیه شدند؛ مدافعان حرم هم زمینه نابودی داعش و اربابان‌اش را فراهم می‌کنند.

۱۳۹۶/۵/۲۲ - ۱۳:۵۱

کارشناس فِرَق و مذاهب در گفت وگو با شبستان(۱):
ریشه و فلسفه جنایاتی که علیه مدافعان حرم اعمال می‌شود!
خبرگزاری شبستان: هدف اصلی جریان سلفیت و تکفیر، مبارزه با اصل امامت است که از غدیر خم آغاز شده و تا ظهور ادامه دارد؛ اینها با برداشت های انحرافی از دین، قرآن و سنت نبوی(ص)، جنایاتی مثل آنچه در حق شهید حججی روا داشتند را انجام می دهند.

۱۳۹۶/۵/۲۲ - ۰۹:۱۲

استاد حوزه و دانشگاه در گفتگو با شبستان در قم:
مهم‌ترین شعارهای تشیع انگلیسی، شعارهای ضد وحدت است/اهمیت حفظ شعائر حسینی در جامعه
خبرگزاری شبستان: حجت الاسلام عباس جعفری فراهانی گفت: مهم‌ترین شعارهای تشیع انگلیسی، شعارهای ضد وحدتی است، به طوری که طرفداران تشیع انگلیسی، وحدت بین مذاهب اسلامی را قبول ندارند و فعالیت‌های آنها در راستای بر هم زدن تقریب بین مذاهب اسلامی است.

۱۳۹۴/۸/۵ - ۰۷:۵۰

دبیر شورای کتاب مجمع جهانی اهل بیت(ع) تصریح کرد:
شناخت مردم نسبت به امام سجاد (ع) از سایر ائمه معصومین (ع) کمتر است
خبرگزاری شبستان: دبیر شورای کتاب مجمع جهانی اهل بیت(ع) گفت: از آنجا که شناخت مردم نسبت به امام سجاد (ع) از سایر ائمه معصومین (ع) کمتر است، مجمع جهانی اهل بیت (ع)، همایش امام سجاد (ع) را هم زمان با اجلاس ششم مجمع برگزار کرد.

۱۳۹۴/۷/۹ - ۰۷:۵۴