خبرگزاری شبستان

دوشنبه ۲۰ آذر ۱۳۹۶

الاثنين ٢٢ ربيع الأوّل ١٤٣٩

Monday, December 11, 2017

اللَّهُم کُنْ لِوَلِیِّکَ الحُجَةِ بنِ الحَسَن، صَلَواتُکَ علَیه و علی آبائِه، فِی هَذِهِ السَّاعَةِ وَ فِی کُلِّ سَاعَه، وَلِیّاً وَ حَافِظاً و قَائِداً وَ نَاصِراً وَ دَلِیلًا وَ عَیْنا، حَتَّى تُسْکِنَهُ أَرْضَکَ طَوْعا وَ تُمَتعَهُ فیها طَویلا" - خدایا، ولىّ‏ ات، حضرت حجّت بن الحسن، که درود تو بر او و بر پدرانش باد؛ در این لحظه و در تمام لحظات سرپرست و نگاهدار و راهبر و یارى گر و راهنما و دیدبان باش، تا او را به صورتى که خوشایند اوست، ساکن زمین گردانیده و مدّت زمان طولانى در آن بهره مند سازی

مطالب مربوط به کلیدواژه شیراز
شیراز می تواند جایگاه خود را در گردشگری مذهبی به دست آورد
خبرگزاری شبستان: مدیر کل میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری فارس گفت: شیراز به عنوان سومین حرم با داشتن ظرفیت های مذهبی مناسب می تواند جایگاه واقعی خود را در بحث گردشگری مذهبی به دست آورد.

۱۳۹۶/۹/۱۹ - ۱۸:۰۶

تمبر اختصاصی نمایشگاه بزرگ «پارس» رونمایی شد
خبرگزاری شبستان: تمبر اختصاصی نمایشگاه بزرگ «پارس» شیراز پیش از افتتاح رسمی این نمایشگاه با حضور استاندار فارس رونمایی شد.

۱۳۹۶/۹/۱۹ - ۱۸:۰۲

تاکید استاندار فارس بر ایجاد مراکز بوم گردی در روستاهای استان
خبرگزاری شبستان: استاندار فارس بر لزوم ایجاد مراکز بوم گردی در روستاهای استان تاکید کرد که به گفته وی به رونق و توسعه گردشگری منتهی می شود و محیطی آرام برای فرصت خوب زیستن را مهیا می سازد.

۱۳۹۶/۹/۱۹ - ۱۷:۵۵

نهمین نمایشگاه بزرگ گردشگری «پارس» آغاز به کار کرد
خبرگزاری شبستان: نهمین نمایشگاه بزرگ گردشگری «پارس» عصر امروز (۱۹ آذر) در حالی آغاز شد که سالن ملاصدرای نمایشگاه های بین المللی فارس مملو از جمعیت بود، برخی افراد که دیرتر آمده بودند سرپا مراسم را دنبال کردند.

۱۳۹۶/۹/۱۹ - ۱۷:۲۲

برای پیشرفت استان باید از ظرفیت توان فضای مجازی بهره گرفت
خبرگزاری شبستان: استاندار فارس با اشاره به اینکه باید از از توان فضای مجازی برای این مهم حداکثر بهره را بگیریم تا استان پیشرفت کند، گفت: رسانه ملی گستره سرمایه گذاری خارجی و جذب سرمایه گذاری را مورد توجه قرار دهد.

۱۳۹۶/۹/۱۹ - ۱۳:۰۵

رسانه در توسعه و پیشرفت یک منطقه موثر است
خبرگزاری شبستان: مدیر کل صدای امور استان های صدا و سیمای جمهوری اسلامی ایران گفت: عمده ترین ماموریت استان ها و شبکه های استانی، باید توسعه استان مد نظر و باید رسانه ملی در خدمت توسعه استان و رسانه در توسعه و پیشرفت یک منطقه موثر باشد.

۱۳۹۶/۹/۱۹ - ۱۲:۵۰

نیروی رسانه ای باید از تعهد و تخصص برخوردار باشد
خبرگزاری شبستان: مدیر کل صدا و سیمای مرکز فارس گفت: نیروی رسانه ای باید از تعهد و تخصص برخوردار باشد چرا که تخصص آمیزه ای از فن، تکنیک و هنر است.

۱۳۹۶/۹/۱۹ - ۱۱:۲۲

۹۹ درصد زیرگردها به محیط زیست ربطی ندارد
خبرگزاری شبستان: معاون پایش خاک سازمان حفاظت از محیط زیست فارس با اشاره به اینکه در استان ۹ کانون بحرانی فرسایش داریم، گفت: ۲۹ کانون فرسایش بادی داریم که با کوچکترین بادی جابجا می شوند و ۹۹ درصد زیرگرد به سازمان محیط زیست ربطی ندارد.

۱۳۹۶/۹/۱۸ - ۱۳:۵۱

همایش بین المللی «تاریخ فرهنگی جنوب کشور یا فارس تاریخی» برگزار شد
خبرگزاری شبستان: همایش بین المللی «تاریخ فرهنگی جنوب کشور یا فارس تاریخی» با حضور محققین داخلی و خارجی به مدت ۲ روز در تالار حافظ شیراز برگزار شد.

۱۳۹۶/۹/۱۸ - ۱۱:۵۴

حضور قصه گویان فارس در مرحله منطقه ای بیستمین جشنواره بین المللی قصه گویی
خبرگزاری شبستان: هفت قصه گو از اداره کل کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان استان فارس با حضور در اصفهان، در مرحله منطقه ای بیستمین جشنواره بین المللی قصه گویی شرکت و به روایت قصه می پردازند.

۱۳۹۶/۹/۱۸ - ۰۹:۴۷

ایستگاه «رازی» خط یک متروی شیراز به بهره برداری رسید
خبرگزاری شبستان: ایستگاه «رازی» خط یک متروی شیراز در فضایی به وسعت پنج هزار و ۵۰۰ متر مربع زیر بنا و با اعتباری بالغ بر بیش از ۴۷۰ میلیارد ريال احداث شده است که امروز توسط معاون رئیس جمهور به بهره برداری رسید.

۱۳۹۶/۹/۱۶ - ۱۹:۳۰

مردم باید به سمت استفاده از وسایل حمل و نقل عمومی سوق یابند
خبرگزاری شبستان: رئیس شورای اسلامی شهر شیراز گفت: ما باید شهرها را به سمت مردم، پیاده و سلامت محوری سوق دهیم که مردم از فضای پیاده و حمل و نقل عمومی استفاده کنند.

۱۳۹۶/۹/۱۶ - ۱۹:۲۴

تاریخ، فرهنگ و فلسفه کشور، بدون شیراز ناقص است
خبرگزاری شبستان: نماینده مردم شیراز در مجلس شورای اسلامی با یادآوری این مطلب که هیچگاه نمی توان به تاریخ، فرهنگ، ادبیات و فلسفه کشور، بدون شیراز توجه کرد، گفت: امیدواریم دولت بیشتر هوای شیراز را داشته باشد.

۱۳۹۶/۹/۱۶ - ۱۹:۱۳

نظم دهی و نظام مند کردن نظام بودجه، کاری مهم بود که در دولت «تدبیر و امید» انجام شد
خبرگزاری شبستان: رئیس سازمان مدیریت و برنامه ریزی فارس گفت: در زمان کار دولت «تدبیر و امید»، نظم دهی و نظام مند کردن نظام بودجه انجام شد که کاری مهم و اثرگذار است.

۱۳۹۶/۹/۱۶ - ۱۹:۰۵

آغاز عملیات اجرایی خط سه متروی شیراز در آینده نزدیک
خبرگزاری شبستان: شهردار شیراز از آغاز عملیات اجرایی خط سه متروی شیراز در آینده نزدیک خبر داد و گفت: اجرای خط سه متروی شیراز یکی از محورهای کاری جدی شهرداری شیراز است.

۱۳۹۶/۹/۱۶ - ۱۸:۵۲

نقش قطار شهری، در کلان شهری مثل شیراز یک نقش بی بدیل است
خبرگزاری شبستان: استاندار فارس گفت: نقش قطار شهری، در کلان شهری مثل شیراز در بخش های مختلف رفاه عمومی، آسایش مردم، زیست محیطی و غیره، یک نقش بی بدیل است.

۱۳۹۶/۹/۱۶ - ۱۸:۳۹

لایجه بودجه ۹۷، تصویب شده و روز یکشنبه به مجلس ارائه می شود
خبرگزاری شبستان: سخنگوی دولت با اشاره به اینکه در جلسه فوق العاده روز گذشته دولت لایحه بودجه ۹۷ را به تصویب رسید، گفت: این لایحه روز یکشنبه به مجلس تقدیم می شود.

۱۳۹۶/۹/۱۶ - ۱۸:۲۷

سفر سخنگوی دولت به شیراز
خبرگزاری شبستان: دکتر محمدباقر نوبخت، سخنگوی دولت برای افتتاح یک پروژه و بازدید از روند ساخت سالن مرکزی «مهر» شیراز به این شهرستان سفر کرده است.

۱۳۹۶/۹/۱۶ - ۱۰:۵۲

رسالت دانشگاه تربیت نیروی انسانی متعهد است
خبرگزاری شبستان: رئیس دانشگاه علمی کاربردی شهید رستمی شیراز گفت: رسالت دانشگاه تربیت نیروی انسانی متعهد و متخصص و به تبع آن توسعه علم و آبادانی کشور است.

۱۳۹۶/۹/۱۶ - ۱۰:۴۰

همزمان با ۱۷ ربیع الاول، فارس، غرق در نور و شادی است
خبرگزاری شبستان: همزمان با ۱۷ ربیع الاول سالروز میلاد حضرت ختمی مرتبی، محمد مصطفی (ص) و رئیس مکتب تشیع، امام جعفر صادق (ع)، فارس و شیراز، سومین حرم اهل بیت (ع) در ایران اسلامی، غرق در نور و شادی است.

۱۳۹۶/۹/۱۵ - ۱۹:۰۰