خبرگزاری شبستان

سه شنبه ۲۵ مهر ۱۳۹۶

الثلاثاء ٢٦ المحرّم ١٤٣٩

Tuesday, October 17, 2017

اللَّهُم کُنْ لِوَلِیِّکَ الحُجَةِ بنِ الحَسَن، صَلَواتُکَ علَیه و علی آبائِه، فِی هَذِهِ السَّاعَةِ وَ فِی کُلِّ سَاعَه، وَلِیّاً وَ حَافِظاً و قَائِداً وَ نَاصِراً وَ دَلِیلًا وَ عَیْنا، حَتَّى تُسْکِنَهُ أَرْضَکَ طَوْعا وَ تُمَتعَهُ فیها طَویلا" - خدایا، ولىّ‏ ات، حضرت حجّت بن الحسن، که درود تو بر او و بر پدرانش باد؛ در این لحظه و در تمام لحظات سرپرست و نگاهدار و راهبر و یارى گر و راهنما و دیدبان باش، تا او را به صورتى که خوشایند اوست، ساکن زمین گردانیده و مدّت زمان طولانى در آن بهره مند سازی

مطالب مربوط به کلیدواژه شیراز
عضو کانون پرورش فکری فارس، نفر اول مسابقه نقاشی کشور شد
خبرگزاری شبستان: عضو ۱۲ ساله کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان استان فارس، مرکز فرهنگی هنری آباده، مقام اول مسابقه نقاشی «رویای کهکشانی من» را نصیب خود کرد.

۱۳۹۶/۷/۲۴ - ۰۹:۵۳

اعلام فراخوان سیزدهمین سوگواره عاشورا
خبرگزاری شبستان: اداره کل کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان استان فارس با ارسال فراخوان، اعضا و مربیان کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان را به شرکت در سیزدهمین سوگواره عاشورایی فرا خواند.

۱۳۹۶/۷/۲۳ - ۱۲:۳۹

تجلیل از فعالان حوزه کودک و نوجوان در دستور کار کانون پرورش فکری استان است
خبرگزاری شبستان: معاون فرهنگی کانون پرورش فکری فارس، از فعالان حوزه کودک استان فارس به عنوان ایثارگران فرهنگی یاد کرد و گفت: تجلیل از کسانی که در حوزه کودک و نوجوان فعالیت دارند در دستور کار کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان استان، است.

۱۳۹۶/۷/۲۳ - ۱۲:۳۲

کمبود روانشناس در بیمارستان ها حس می شود
خبرگزاری شبستان: سرپرست خانه روانشناسان فارس با اشاره به اینکه در بیمارستان کمبود زیاد روانشناس حس می شود، گفت: باید افکار منفی و خاطرات تلخ گذشته بیماران توسط روانشناس مورد بررسی قرار گیرد.

۱۳۹۶/۷/۲۲ - ۱۴:۱۰

تربیت سربازان امام زمان (عج) با تقویت و جذابیت بخشی به برنامه های مسجد میسر می شود
خبرگزاری شبستان: سرپرست دبیرخانه کانون های فرهنگی و هنری مساجد فارس با بیان اینکه پرورش و تربیت سربازان امام زمان (عج) با تقویت و جذابیت بخشی به برنامه های مسجد میسر می شود، گفت: این مهم با همدلی و همکاری همه متولیان مسجد تحقق خواهد شد.

۱۳۹۶/۷/۲۲ - ۱۲:۰۰

قصه گویان اندیشمندانی هستند که در انتقال باورها تاثیرگذارند
خبرگزاری شبستان: زهرا افتخاری، مدیر کل کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان فارس گفت: بزرگترین سرمایه ما در کانون مربیان متخصص و خوبی هستند که هنر قصه گویی را به خوبی به انجام می رسانند و و در انتقال باورها و ارزش ها موثر هستند.

۱۳۹۶/۷/۲۲ - ۰۹:۴۳

سفر ۲ روزه وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی به شیراز
سید عباس صالحی، وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی که به مناسبت حضور در مراسم بزرگداشت حافظ شیرازی، به این شهرستان سفر کرده است.

۱۳۹۶/۷/۲۱ - ۱۰:۳۳

مراسم بزرگداشت یادروز حافظ شیرازی
مراسم بزرگداشت یادروز حافظ شیرازی، امشب ۱۹ مهر در جوار آرامگاه خواجه اهل راز برگزار شد، در این مراسم دکتر سید عباس صالحی، وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی هم حضور داشت.

۱۳۹۶/۷/۱۹ - ۲۳:۵۷

اشعار حافظ سرشار از اخلاص‌ ورزی و بندگی است
خبرگزاری شبستان: استاندار فارس با اشاره به اینکه اشعار حافظ سرشار از انسان‌شناسی و دیوانش تصویر سرگذشت پرماجرای روح انسان ایرانی است، گفت: اشعار حافظ سرشار از اخلاص‌ورزی، بندگی مخلصانه، عاشقانه و وقت‌شناسی است که ریا را نکوهش می‌کند.

۱۳۹۶/۷/۱۹ - ۲۰:۲۸

ساختار بیانی حافظ با ساختار بیانی قرآن هماهنگ است
خبرگزاری شبستان: وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی گفت: ویژگی دیگر او دین داری و فهم دینی است و جامعه دینی ایران با وجه دینی او پیمانی عمیق دارد، انس او با قرآن و ساختار بیانی حافظ با ساختار بیانی قرآن هماهنگ است.

۱۳۹۶/۷/۱۹ - ۲۰:۲۱

حافظیه شیراز
۲۰ مهر یادروز حافظ شیرازی است، خواجه شمس الدین محمد، ملقب به حافظ، یکی از مشاهیر بزرگ ادبیات جهان است که دیوان حافظ، مهمترین اثری است که از وی به جا مانده است.

۱۳۹۶/۷/۱۹ - ۱۹:۳۷

وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی برای حضور در مراسم یادروز حافظ به شیراز سفر می کند
خبرگزاری شبستان: وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی امروز ۱۹ مهر، برای حضور در مراسم یادروز حافظ شیرازی به شیراز سفر می کند که علی اصغر مونسان، معاون رئیس جمهور او را همراهی می کند.

۱۳۹۶/۷/۱۹ - ۱۱:۳۷

قصه گویی باعث افزایش سطح هوش اجتماعی و شکل دهی به شخصیت کودک می شود
خبرگزاری شبستان: معاون فرهنگی کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان فارس، قصه گویی را باعث افزایش سطح هوش اجتماعی و شکل دهی به شخصیت کودک دانست و گفت: قصه یکی از هنرهای دیرینه ما ایرانیان است و برای آن مزیت های زیادی متصور شده اند.

۱۳۹۶/۷/۱۹ - ۱۱:۲۴

نشست های حوزه ای در کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان استان فارس برگزار شد
خبرگزاری شبستان: نشست های حوزه ای مربیان مسئول و مربیان اداره کل کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان استان فارس در مجتمع فرهنگی هنری این اداره کل، با حضور کارشناسان فرهنگی، هنری و ادبی برگزار شد.

۱۳۹۶/۷/۱۹ - ۱۰:۴۹

آغاز رقابت راویان قصه در کانون فارس
خبرگزاری شبستان: مرحله استانی بیستمین جشنواره بین ‌المللی قصه‌گویی کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان فارس با رقابت ۲۲ قصه ‌گو در شیراز آغاز شد.

۱۳۹۶/۷/۱۹ - ۱۰:۴۴

همزمان با یادروز حافظ؛
وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی ظهر امروز به شیراز سفر می کند
خبرگزاری شبستان:وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی به منظور حضور در بزرگداشت یادروز حافظ، ظهر امروز به شیراز سفر می کند.

۱۳۹۶/۷/۱۹ - ۰۹:۴۳

حرم مطهر حضرت علی بن حمزه (ع) به قطب گردشگری مذهبی شیراز تبدیل می شود
خبرگزاری شبستان: رئیس اوقاف و امور خیریه ناحیه ۳ شیراز با تاکید بر اینکه حرم مطهر حضرت علی بن حمزه (ع) به قطب گردشگری مذهبی شیراز تبدیل خواهد شد، گفت: ارتباط با توریست ها مستمر است.

۱۳۹۶/۷/۱۸ - ۲۰:۰۳

بیش از ۸۰ درصد موقوفات فارس مربوط به عزاداری امام حسین (ع) است
خبرگزاری شبستان: معاون فرهنگی و اجتماعی اوقاف و امور خیریه فارس با اشاره به اینکه توجه به بقاع مقدس و موقوفات به ۲ وظیفه عمده این سازمان است، گفت: بیش از ۸۰ درصد موقوفات فارس مربوط به عزاداری امام حسین (ع) است.

۱۳۹۶/۷/۱۸ - ۱۹:۲۸

گرامیداشت یاد و خاطره شهدا برای ما یک اصل است
خبرگزاری شبستان: مدیر کل کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان فارس گفت: گرامیداشت یاد و خاطره شهدا برای ما یک اصل است و وظیفه داریم به خانواده این شهدا ارج بگذاریم.

۱۳۹۶/۷/۱۸ - ۱۸:۵۷

ایرانیان به خاطر عدالت امیرالمومنین علی (ع)، به شیعه گرایش پیدا کردند
خبرگزاری شبستان: امام جمعه موقت شیراز گفت: ایرانیان از زمان امیرالمومنین (ع) به خاطر عدالت ایشان به شیعه گرایش داشتند و ایران پناهگاه مهمی برای علویون بوده است.

۱۳۹۶/۷/۱۸ - ۱۸:۳۹