خبرگزاری شبستان

یکشنبه ۲۷ مرداد ۱۳۹۸

الأحد ١٦ ذو الحجّة ١٤٤٠

Sunday, August 18, 2019

اللَّهُم کُنْ لِوَلِیِّکَ الحُجَةِ بنِ الحَسَن، صَلَواتُکَ علَیه و علی آبائِه، فِی هَذِهِ السَّاعَةِ وَ فِی کُلِّ سَاعَه، وَلِیّاً وَ حَافِظاً و قَائِداً وَ نَاصِراً وَ دَلِیلًا وَ عَیْنا، حَتَّى تُسْکِنَهُ أَرْضَکَ طَوْعا وَ تُمَتعَهُ فیها طَویلا" - خدایا، ولىّ‏ ات، حضرت حجّت بن الحسن، که درود تو بر او و بر پدرانش باد؛ در این لحظه و در تمام لحظات سرپرست و نگاهدار و راهبر و یارى گر و راهنما و دیدبان باش، تا او را به صورتى که خوشایند اوست، ساکن زمین گردانیده و مدّت زمان طولانى در آن بهره مند سازی

مطالب مربوط به کلیدواژه مرکز اطلاع رسانی و روابط عمومی
شبستان گزارش می دهد
اقدامات حسینی در هفت روز سکانداری وزارت آموزش و پرورش
یک هفته از سرپرستی حسینی در وزارت آموزش و پرورش می گذرد او در نخستین اقدام دستور مستقل شدن مرکز اطلاع رسانی داد و اولین تغییر خود را ایجاد کرد.

۱۳۹۸/۳/۲۶ - ۱۵:۴۲

در آیین تکریم و معارفه رییس جدید و سابق مرکز روابط عمومی و اطلاع رسانی وزارت ارشاد مطرح شد/
تاکید وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی بر ضرورت بازنگری جایگاه روابط عمومی ها 
خبرگزاری شبستان: وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی گفت: بازنگری در ماموریت ها و جایگاه روابط عمومی ها در دستگاه های مختلف ضروری است.

۱۳۹۵/۱۱/۹ - ۲۱:۰۵

شجاعی کیاسری؛ رییس جدید مرکز اطلاع رسانی و امور بین الملل وزارت کشور
خبرگزاری شبستان: وزیر کشور در حکمی سید رمضان شجاعی کیاسری را به عنوان رییس جدید مرکز اطلاع رسانی و امور بین الملل وزارت کشور منصوب کرد.

۱۳۹۵/۸/۲۲ - ۱۴:۰۶

پاسخ مرکز اطلاع رسانی و روابط عمومی وزارت آموزش و پرورش به یک خبر
خبرگزاری شبستان: مرکز اطلاع رسانی و روابط عمومی وزارت آموزش و پرورش در خصوص انتشار خبر «مجلس با بسته های حمایتی و واگذاری امور آموزشی و پرورشی مخالف است»، در خبرگزاری شبستان، پاسخ داد.

۱۳۹۴/۸/۴ - ۱۳:۴۶