خبرگزاری شبستان

یکشنبه ۶ اسفند ۱۳۹۶

الأحد ٩ جمادى الثانية ١٤٣٩

Sunday, February 25, 2018

اللَّهُم کُنْ لِوَلِیِّکَ الحُجَةِ بنِ الحَسَن، صَلَواتُکَ علَیه و علی آبائِه، فِی هَذِهِ السَّاعَةِ وَ فِی کُلِّ سَاعَه، وَلِیّاً وَ حَافِظاً و قَائِداً وَ نَاصِراً وَ دَلِیلًا وَ عَیْنا، حَتَّى تُسْکِنَهُ أَرْضَکَ طَوْعا وَ تُمَتعَهُ فیها طَویلا" - خدایا، ولىّ‏ ات، حضرت حجّت بن الحسن، که درود تو بر او و بر پدرانش باد؛ در این لحظه و در تمام لحظات سرپرست و نگاهدار و راهبر و یارى گر و راهنما و دیدبان باش، تا او را به صورتى که خوشایند اوست، ساکن زمین گردانیده و مدّت زمان طولانى در آن بهره مند سازی

مطالب مربوط به کلیدواژه مراجع و علماء
آیت الله مکارم شیرازی:
عظمت و جایگاه حضرت زهرا(س) در کنار مصائب بیان شود
خبرگزاری شبستان: آیت الله مکارم شیرازی خطاب به سخنرانان و مداحان گفت: در موضوع حضرت زهرا(س) نباید تنها به ذکر مصیبت پرداخت، باید مزایای مهم حضرت زهرا(س) بیان شود، خطبه فدکیه موضوع مهمی است که در آن نخست شجاعت حضرت زهرا(س) بیان می شود.

۱۳۹۶/۱۲/۲ - ۱۰:۳۹

دسته عزای فاطمی از سوی مراجع عظام تقلید در قم
دسته عزاداری فاطمی امروز ۱ اسفندماه با حضور آیات وحید‌خراسانی و صافی‌گلپایگانی از مراجع عظام تقلید، طلاب و روحانیون و سوگواران شهادت بی‌بی دوعالم از دفتر این دو مرجع تقلید تا حرم حضرت معصومه(س) برپا شد.

۱۳۹۶/۱۲/۱ - ۱۴:۴۷

آیت‌ الله نوری همدانی:
برکات کمیته امداد همواره جاری و ساری است/رویکرد برنامه های کمیته امداد در رسانه ها بیان شود
خبرگزاری شبستان: آیت‌ الله نوری همدانی گفت: کمیته امداد به عنوان یک شجره طیبه ای است که توسط امام راحل غرس شد و امروز به یک درخت تنومند تبدیل شده که شاهد اثرات و برکات آن هستیم.

۱۳۹۶/۱۲/۱ - ۰۹:۳۴

حجت الاسلام والمسلمین انصاریان:
پیشرفت علمی مهمترین عامل هراس دشمنان از ایران
خبرگزاری شبستان: استاد حوزه علمیه با بیان اینکه پیشرفت علمی مهمترین عامل هراس دشمنان از ایران است، گفت: علم قدرت آفرین است ایران انحصار علمی و دانش روز را در عصر کنونی برهم شکست.

۱۳۹۶/۱۱/۳۰ - ۱۳:۱۶

حجت الاسلام والمسلمین عالی مطرح کرد؛
تخریب چهره مرجعیت شیعی دستور کار شبکه‌های وهابی
خبرگزاری شبستان: استاد حوزه علمیه با بیان اینکه فرقه‌های انحرافی نتیجه جدایی مردم از مرجعیت است، گفت: مهمترین هدف رسانه‌های وهابی تخریب چهره و جایگاه مرجعیت است.

۱۳۹۶/۱۱/۳۰ - ۱۰:۵۴

آیت ‌الله سبحانی:
توجه به کتاب های کیفی/گسترش نظارت بر چاپ کتب
خبرگزاری شبستان: آیت ‌الله سبحانی گفت: یکی از موضوعات در انتشار کتاب، توجه به کیفیت است که مهم بوده و باید بدانیم که کیفیت از کمیت بهتر است و باید دقیق نظارت شود که کتاب هایی با محتوای مناسب داشته باشیم.

۱۳۹۶/۱۱/۲۵ - ۲۱:۵۰

آيت ‌الله مكارم شيرازي:
مردم اتحاد خود را در ۲۲ بهمن به دنیا ثابت کردند
خبرگزاری شبستان: آیت الله مکارم شیرازی به راهپیمایی ۲۲ بهمن و حضور پرشور مردم اشاره کرد و گفت: وحدت در راهپیمایی ۲۲ بهمن اثر مهمی در دنیا داشت و مردم با حضور خود در این راهپیمایی دشمنان را مایوس کردند.

۱۳۹۶/۱۱/۲۵ - ۱۰:۳۹

حضور ‌آیت الله مکارم شیرازی در راهپیمایی ۲۲ بهمن
خبرگزاری شبستان: آیت الله مکارم شیرازی در راهپیمایی ۲ ۲بهمن شرکت کرد.

۱۳۹۶/۱۱/۲۲ - ۱۱:۲۹

آيت‌ الله مكارم شيرازي:
ملت بزرگ ایران ۲۲ بهمن را به روز یاس دشمن تبدیل خواهند کرد
خبرگزاری شبستان: آيت‌ الله مكارم شيرازي گفت: ملت بزرگ ایران در روز ۲۲ بهمن به دنیا نشان می دهند که بعد از گذشت ۴۰ سال هنوز به انقلاب وفادار بوده و علاقه دارند و با حضور خود در این راهپیمایی دشمن را مایوس و ناامید خواهند کرد.

۱۳۹۶/۱۱/۱۸ - ۱۴:۴۳

آيت الله نوري همداني:
یوم الله ۲۲ بهمن روز عزت انقلاب اسلامی خواهد بود
خبرگزاری شبستان:آيت الله نوري همداني با اشاره به یوم الله ۲۲ بهمن گفت: در این روز مردم با تمام توان عزت ایران اسلامی را به دنیا نشان می دهند و به دنیا ثابت کرده که دست از اسلام و نظام اسلامی بر نخواهند داشت.

۱۳۹۶/۱۱/۱۸ - ۱۲:۴۵

آیت الله علوی گرگانی:
طلاب از فرصت ها در مسیر افزایش علم و کمال استفاده کنند
خبرگزاری شبستان: آیت الله علوی گرگانی گفت: طلاب نباید زمان خود را از دست بدهند و فرصت ها را در مسیر علم و کمال صرف کنند تا در آینده مردم از وجود آنها بهره مند شوند.

۱۳۹۶/۱۱/۹ - ۱۳:۴۲

آیت الله مکارم شیرازی:
موضوع کرسی های آزاد اندیشی در حوزه باید نظم بیشتری بگیرد/دروس حوزوی نماد کرسی های نظریه پردازی است
خبرگزاری شبستان:آیت الله مکارم شیرازی بیان داشت: درس های خارج و سطح حوزه در گرایش های مختلف فرقی ندارد که فقه، اصول و یا تفسیر باشد، همین دروس نماد کرسی های نظریه پردازی و آزاد اندیشی حوزه های علمیه است که در طول تاریخ همیشه برپا شده است.

۱۳۹۶/۱۱/۸ - ۰۷:۳۷

در دیدار وزیر نیرو با مراجع عظام تقلید عنوان شد
تاکید علما و مراجع عظام تقلید بر گسترش فرهنگ صحیح مصرف
خبرگزاری شبستان: وزیر نیرو با سفر به قم با علما و مراجع عظام تقلید این شهر دیدار و گفتگو کرد.

۱۳۹۶/۱۱/۶ - ۱۰:۳۸

آیت الله سبحانی:
الگوی مصرف صحیح به مردم آموزش داده شود
خبرگزاری شبستان: آیت الله سبحانی با اشاره به الگوی مصرف صحیح گفت: باید روش الگوی صحیح را به مردم آموزش داد و در این زمینه باید از ظرفیت رسانه ها و دیگر فضاها استفاده کرد تا به نتیجه مطلوب رسید.

۱۳۹۶/۱۱/۶ - ۱۰:۳۷

آیت ‌الله علوی گرگانی:
افزایش مصرف آب و برق منجر به آسیب دیدن خودمان می شود/الگوی صحیح مصرف باید ارائه شود
خبرگزاری شبستان: آیت الله علوی گرگانی گفت: باید آگاهی مردم را ارتقا داد و بدانیم که اطلاع رسانی در خصوص الگوی صحیح مصرف مورد تاکید است و به مردم بیان شود که اگر کاهش مصرف باشد خودمان متحمل آسیب نخواهیم شد.

۱۳۹۶/۱۱/۶ - ۱۰:۳۶

وزیر نیرو:
لزوم توجه به مصرف انرژی/خوش مصرف نیستیم
خبرگزاری شبستان: وزیر نیرو گفت: متاسفانه جامعه ما خوش مصرف نیست و در برخی از کشورها با وجود اینکه ده ها برابر ما بارش دارند، اما مصرف آنها منطقی تر است.

۱۳۹۶/۱۱/۶ - ۱۰:۳۳

وزیر نیرو به دیدار ‌آیت الله وحید خراسانی رفت
خبرگزاری شبستان: وزیر نیرو که به قم سفر کرده است با ‌آیت الله وحید خراسانی دیدار و گفتگو کرد.

۱۳۹۶/۱۱/۵ - ۱۴:۱۹

آیت الله نوری همدانی:
نرخ گذاری تعرفه های آب و برق نباید موجب سختی مردم شود/مردم در مصرف آب و برق نهایت صرفه جویی را داشته باشند
خبرگزاری شبستان: آیت الله نوری همدانی گفت: همگان وظیفه دارند که از اسراف جلوگیری کرده ودر حد نیاز مصرف کنند و باید بدانیم که اسراف موضوع مهم است که مردم باید حد و مرز آن را رعایت کنند.

۱۳۹۶/۱۱/۵ - ۱۳:۲۸

آیت الله صافی گلپایگانی:
اجازه هدر رفت آب را ندهیم/ مردم باید از آب و برق به درستی و منطقی استفاده کنند
خبرگزاری شبستان: آیت الله صافی گلپایگانی تاکید کرد: مردم باید از آب و برق به درستی و منطقی استفاده کنند و قدر این نعمت ها را بدانند و اجازه ندهند که هدر رود.

۱۳۹۶/۱۱/۵ - ۱۳:۲۸

وزیر نیرو:
۲۵ درصد منابع آب به دلیل فرسودگی سیستم آبرسانی هدر می‌ رود
خبرگزاری شبستان: وزیر نیرو با اشاره به موضوع هدر رفت آب گفت: ۲۵ درصد منابع آب به دلیل فرسودگی سیستم آبرسانی هدر می‌ رود و در موضوع آب کشاورزی هم دیگر نمی توانیم روال قبل را ادامه دهیم و باید جلوی هدر رفت را گرفت.

۱۳۹۶/۱۱/۵ - ۱۳:۲۶