خبرگزاری شبستان

پنج شنبه ۲۸ شهریور ۱۳۹۸

الخميس ١٩ المحرّم ١٤٤١

Thursday, September 19, 2019

اللَّهُم کُنْ لِوَلِیِّکَ الحُجَةِ بنِ الحَسَن، صَلَواتُکَ علَیه و علی آبائِه، فِی هَذِهِ السَّاعَةِ وَ فِی کُلِّ سَاعَه، وَلِیّاً وَ حَافِظاً و قَائِداً وَ نَاصِراً وَ دَلِیلًا وَ عَیْنا، حَتَّى تُسْکِنَهُ أَرْضَکَ طَوْعا وَ تُمَتعَهُ فیها طَویلا" - خدایا، ولىّ‏ ات، حضرت حجّت بن الحسن، که درود تو بر او و بر پدرانش باد؛ در این لحظه و در تمام لحظات سرپرست و نگاهدار و راهبر و یارى گر و راهنما و دیدبان باش، تا او را به صورتى که خوشایند اوست، ساکن زمین گردانیده و مدّت زمان طولانى در آن بهره مند سازی

مطالب مربوط به کلیدواژه بودجه قرآنی
معاون قرآن و عترت وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی:
آشنایی با مفاهیم قرآنی سرلوحه فعالیت‌های قرآنی باشد/ ۱۶ میلیون تومان اعتبار برای امور قرآنی امسال
خبرگزاری شبستان: معاون قرآن و عترت وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی در همدان گفت: ١٦ میلیون تومان اعتبار در وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی سال جاری برای امور قرآنی تعریف شده است.

۱۳۹۵/۵/۱۳ - ۰۸:۵۱

افزایش ۲۰درصدی بودجه قرآنی کشور در سال آینده/بانک اطلاعاتی فعالیت های قرآن و عترت تدوین می شود
خبرگزاری شبستان:معاون قرآن و عترت وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی از افزایش ۲۰ درصدی بودجه قرآنی این وزارتخانه در سال آینده خبر داد و گفت: تلاش داریم از خرداد ماه ۹۵بانک اطلاعاتی جامع قرآنی کشور تدوین شود.

۱۳۹۴/۱۲/۱۸ - ۲۰:۴۸

مسئول دارالقرآن الکریم بسیج کشور: 
برنامه پنج ساله دولت خلاهای قرآنی زیادی دارد
خبرگزاری شبستان: قربانی گفت: در برنامه پنج ساله کشور خلاهای قرآنی زیادی وجود دارد که وضعیت قرآنی مناسبی در آن دیده نمی شود ما در جامعه بسیج کشور این مسئله را پیگیری می کنیم و از رسانه ها نیز انتظار داریم تا در این زمینه وارد عمل شوند.

۱۳۹۴/۱۱/۲۰ - ۱۳:۴۸

اختصاص تتمه بودجه سال ۹۰ به طرح‌های آموزشی مؤسسات
خبرگزاری شبستان: بخشی از تتمه بودجه سال ۹۰ از شورای توسعه فرهنگ قرآنی به کمیسیون آموزش عمومی واریز شده است و مقرر شده که این مبلغ به طرح‌های آموزشی مؤسسات قرآنی کشور اختصاص پیدا کند.

۱۳۹۴/۱۱/۱۹ - ۱۶:۲۲

رییس فراکسیون قرآن و عترت مجلس:
کسری بودجه قرآنیان باید پیگیری شود
خبرگزاری شبستان: رییس فراکسیون قرآن و عترت مجلس، گفت: کسری بودجه قرآنیان باید پیگیری شود و دولت باید این موارد را در احکام دائمی شده بیاورد، فعالیت‌های قرآنی بهترین سد در برابر نفوذ فرهنگ غرب است.

۱۳۹۴/۹/۱۸ - ۱۰:۱۵

افتخاری در مصاحبه اختصاصی با شبستان:
تحقق بیش از ۴۰ درصدی بودجه منشور توسعه قرآنی در سال ۹۳
خبرگزاری شبستان: رییس فراکسیون قرآن و عترت مجلس با بیان اینکه بیش از ۴۰ درصد از بودجه منشور توسعه قرآنی در سال ۹۳ محقق شده است، گفت: امیدواریم در سال ۹۴ این بودجه به صورت کامل یا در حد قابل قبول محقق شود.

۱۳۹۴/۵/۳۱ - ۱۰:۲۲

افتخاری در مصاحبه اختصاصی با شبستان:
بودجه 200 میلیارد تومانی برای اجرای منشور توسعه قرآنی
خبرگزاری شبستان: رییس فراکسیون قرآن و عترت مجلس با اشاره به سهم قرآن در لایحه بودجه 94 گفت: بخشی از بودجه قرآنی که در رابطه با منشور توسعه قرانی بود خوب است یعنی دولت همان 200 میلیارد تومان سال گذشته را تکرار کرده است.

۱۳۹۳/۱۰/۱۷ - ۰۸:۰۰

رییس شورای توسعه فرهنگ قرآنی در گفت و گوی اختصاصی با شبستان:
هفته آینده آخرین مهلت بررسی برنامه دستگاه ها برای تخصیص بودجه قرآنی
خبرگزاری شبستان: حجت الاسلام محمدی گفت: تلاش می کنیم تا مهرماه امسال بحث تخصیص بودجه قرآنی را به نقطه قابل توجهی برسانیم.

۱۳۹۳/۶/۲۴ - ۱۵:۰۸