خبرگزاری شبستان

جمعه ۴ خرداد ۱۳۹۷

الجمعة ١٠ رمضان ١٤٣٩

Friday, May 25, 2018

اللَّهُم کُنْ لِوَلِیِّکَ الحُجَةِ بنِ الحَسَن، صَلَواتُکَ علَیه و علی آبائِه، فِی هَذِهِ السَّاعَةِ وَ فِی کُلِّ سَاعَه، وَلِیّاً وَ حَافِظاً و قَائِداً وَ نَاصِراً وَ دَلِیلًا وَ عَیْنا، حَتَّى تُسْکِنَهُ أَرْضَکَ طَوْعا وَ تُمَتعَهُ فیها طَویلا" - خدایا، ولىّ‏ ات، حضرت حجّت بن الحسن، که درود تو بر او و بر پدرانش باد؛ در این لحظه و در تمام لحظات سرپرست و نگاهدار و راهبر و یارى گر و راهنما و دیدبان باش، تا او را به صورتى که خوشایند اوست، ساکن زمین گردانیده و مدّت زمان طولانى در آن بهره مند سازی

مطالب مربوط به کلیدواژه بخش خصوصی
در ۲ سال اخیر؛
۵۳۹ پروژه نیمه تمام و تکمیل شده به بخش خصوصی واگذار شده است
خبرگزاری شبستان:استاندار خراسان رضوی گفت: طی دو سال اخیر ۵۳۹ پروژه نیمه تمام و تکمیل شده در استان با توجه به ظرفیت ها به بخش خصوصی واگذار شده است.

۱۳۹۷/۳/۱ - ۰۹:۴۹

« بذر» جزئی از بخش های حاکمیتی است/ ضرورت واگذاری پژوهش دولتی به بخش خصوصی
خبرگزاری شبستان: معاون رئیس جمهور « بذر» را جزئی از بخش های حاکمیتی خواند و گفت: واگذاری پژوهش دولتی به بخش خصوصی برای بی نیازی به خارج از کشور ضروری است.

۱۳۹۷/۲/۳۰ - ۱۰:۱۰

با حضور معاون علمی و فناوری رئیس جمهور؛
برپایی آئین امضاء قراردادهای انتقال دانش فنی تولید بذور ارقام به بخش غیر دولتی
خبرگزاری شبستان: آئین امضاء قراردادهای انتقال دانش فنی تولید بذور ارقام به بخش غیر دولتی با حضور معاون علمی و فناوری رئیس جمهور هم اکنون در موسسه اصلاح بذر در حال انجام است.

۱۳۹۷/۲/۳۰ - ۰۹:۲۹

در راستای تقویت توان رقابت بخش خصوصی انجام شد
خروج بنیاد مستضعفان از پروژه‌های پیمانکاری کمتر از ۱۰۰ میلیارد تومان
خبرگزاری شبستان: بنیاد مستضعفان در راستای حمایت از بخش خصوصی و توجه بیشتر به پروژه‌های ملی، حضور شرکت‌های تحت پوشش خود در پروژه‌های پیمانکاری کمتر از ۱۰۰ میلیارد تومان را ممنوع اعلام کرد

۱۳۹۷/۲/۲۱ - ۱۵:۰۹

استاندار خراسان شمالی:
عدم موفقیت در واگذاری پروژه ها به بخش خصوصی
خبرگزاری شبستان: استاندار خراسان شمالی بیان کرد: واگذاری پروژه های با پیشرفت فیزیکی بالا به بخش خصوصی هنوز در این استان رقم نخورده است.

۱۳۹۷/۲/۹ - ۰۹:۰۲

استاندار کهگیلویه و بویراحمد تاکید کرد:
حمایت از کالای ایرانی و خوشه های کارآفرینی اولویت کار برنامه های اقتصادی کهگیلویه و بویراحمد
خبرگزاری شبستان: استاندار کهگیلویه و بویراحمد گفت: شعار سال« حمایت از کالای ایرانی» و خوشه های کارآفرینی اولویت کار در برنامه های اقتصادی استان در سال جاری است.

۱۳۹۷/۲/۴ - ۱۵:۳۵

جذب ۲۵۰ میلیارد تومان اعتبار شناور در لرستان
خبرگزاری شبستان:استاندار لرستان، با تاکید بر ضرورت برنامه ریزی مدیران نهاد ها برای تکمیل طرح های در دست ساخت، گفت: تکمیل طرح های عمرانی و تلاش برای جذب اعتبارات باید در صدر فعالیت های مدیران و مسئولان نهاد های اجرایی قرار گیرد.

۱۳۹۶/۱۲/۱۰ - ۱۰:۰۹

وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی :
اتصال ظرفیت های دولتی،عمومی و خصوصی اتفاقات شگرفی را رقم می زند
خبرگزاری شبستان: سیدعباس صالحی گفت: با وجود مشکل کمبود منابع، اگر ظرفیت های عمومی،خصوصی و دولتی به هم متصل شود، در همۀ حوزه ها، اتفاقات شگرف و پیش بینی نشده ای رقم خواهد خورد.

۱۳۹۶/۱۲/۸ - ۱۷:۲۵

گفتگوی دولت و بخش خصوصی برای تنظیم تعاملات است
خبرگزاری شبستان: معاون هماهنگی امور اقتصادی و توسعه منابع استاندار کردستان مهمترین هدف نشست گفتگوی دولت و بخش خصوصی را افزایش هماهنگی ها و گسترش تعاملات ارزیابی کرد.

۱۳۹۶/۱۲/۳ - ۱۲:۴۸

محمدعلی نجفی:
پیشرفت صنعت خودرو گلوگاه اقتصادی دولت است
خبرگزاری شبستان: استاندار البرز در جریان بازدید از مجموعه های برند تولید قطعات خودرو در البرز گفت: روند تولید محصولات خودرو و پیشرفت صنعتی در این حوزه به واقع گلوگاه اقتصادی برای دولت است.

۱۳۹۶/۱۲/۲ - ۱۱:۵۸

استاندار لرستان:
رونق بخش خصوصی بستر رشد و توسعه است
خبرگزاری شبستان: استاندار لرستان، گفت: بهره گیری از ظرفیت بخش خصوصی را بستر رشد و توسعه دانست.

۱۳۹۶/۱۱/۲۳ - ۱۲:۳۹

رونق گردشگری در چهارمحال و بختیاری در گرو جذب سرمایه گذار بخش خصوصی
خبرگزاری شبستان: استاندار چهارمحال و بختیاری با بیان اینکه رونق گردشگری در این استان در گرو جذب سرمایه گذار بخش خصوصی است، گفت: تلاش می کنیم بسترهای جذب سرمایه گذار را در استان فراهم کنیم.

۱۳۹۶/۱۱/۲۲ - ۰۸:۴۶

بهره برداری و کلنگ زنی ۱۵۲ طرح اقتصادی در استان کهگیلویه و بویراحمد
خبرگزاری شبستان: معاون اقتصادی استاندار کهگیلویه و بویراحمد گفت: از مجموع ۳۷۰ پروژه و طرح، تعداد ۱۵۲ طرح با اعتبار ۸۵۶ میلیارد و ۹۳۱ میلیون ریال اقتصادی هستند.

۱۳۹۶/۱۱/۱۵ - ۰۸:۵۴

۲۶ و ۲۷ بهمن
همایش فرصت های سرمایه گذاری در آستارا برگزار می شود
خبرگزاری شبستان: فرماندار بندر آستارا از برگزاری همایش فرصت های سرمایه گذاری در روزهای ۲۶ و ۲۷ بهمن ماه در بندر آستارا خبر داد.

۱۳۹۶/۱۱/۱۲ - ۰۹:۰۸

تامین بودجه مهمترین مسئله پروژه بزرگراه همت است
خبرگزاری شبستان: معاون اول رئیس جمهور طی بازدید از پروژه بزرگراه همت گفت: تامین بودجه مهم ترین مسئله پروژه بزرگراه همت است که برای تامین آن باید هم منابع و هم بازه زمانی معینی تامین گردد.

۱۳۹۶/۱۰/۳۰ - ۰۹:۳۱

خالی بودن ۵۰ درصد از فضای شهرک های صنعتی کهگیلویه و بویراحمد/ضرورت تدوین طرح جامع گردشگری در استان
خبرگزاری شبستان: استاندار کهگیلویه و بویراحمد بر ضرورت تدوین طرح جامع گردشگری در استان تاکید کرد و گفت: ۵۰ درصد از فضای شهرک های صنعتی کهگیلویه و بویراحمد خالی است.

۱۳۹۶/۱۰/۲۴ - ۰۷:۴۸

ضرورت پرهیز نگاه امنیتی به اقتصاد و تولید
خبرگزاری شبستان: استانداز خوزستان، بر پرهیز از نگاه امنیتی به اقتصاد و حوزه تولید و صادرات تاکید کرد و اظهار داشت: باید تمام ارکان نظام نسبت به کوچک سازی دولت بسیج شوند و امور را به بخش خصوصی واگذار کرد.

۱۳۹۶/۱۰/۱۷ - ۰۹:۲۴

تهیه برنامه مدون جهت توسعه و ارتقاء جوانان از رسالت های اصلی مدیران است
خبرگزاری شبستان: استاندار کهگیلویه و بویراحمد گفت: رسالت اصلی مدیران ارائه برنامه های مدون جهت توسعه استان و ارتقاء جوانان بوده، وگرنه فقط وقت خود و پول بیت المال را به هدر داده ایم.

۱۳۹۶/۱۰/۱۶ - ۱۵:۵۱

منابع بانکی باید به سمت خلق طرح های جدید در کهگیلویه و بویراحمد هدایت شود
خبرگزاری شبستان: استاندار کهگیلویه و بویراحمد با تاکید بر این که، باید منابع بانکی را به سمت خلق طرح های جدید هدایت کنیم، گفت: برای رونق تولید بنیادهای اقتصادی در کنار منابع بانکی به کمک ما می آیند.

۱۳۹۶/۱۰/۱۳ - ۱۶:۱۶

طرح غربالگری واحدهای صنعتی و تولیدی راکد و نیمه فعال اجرا شود
خبرگزاری شبستان: استاندار کهگیلویه و بویراحمد گفت: علت این که تعداد واحدهای تولیدی وصنعتی راکد در استان نسبت به تعداد فعالین آن قابل ملاحظه است، شناسائی و طرح غربالگری واحدهای صنعتی و تولیدی راکد و نیمه فعال اجرا شود.

۱۳۹۶/۱۰/۴ - ۱۶:۱۲