خبرگزاری شبستان

یکشنبه ۶ اسفند ۱۳۹۶

الأحد ٩ جمادى الثانية ١٤٣٩

Sunday, February 25, 2018

اللَّهُم کُنْ لِوَلِیِّکَ الحُجَةِ بنِ الحَسَن، صَلَواتُکَ علَیه و علی آبائِه، فِی هَذِهِ السَّاعَةِ وَ فِی کُلِّ سَاعَه، وَلِیّاً وَ حَافِظاً و قَائِداً وَ نَاصِراً وَ دَلِیلًا وَ عَیْنا، حَتَّى تُسْکِنَهُ أَرْضَکَ طَوْعا وَ تُمَتعَهُ فیها طَویلا" - خدایا، ولىّ‏ ات، حضرت حجّت بن الحسن، که درود تو بر او و بر پدرانش باد؛ در این لحظه و در تمام لحظات سرپرست و نگاهدار و راهبر و یارى گر و راهنما و دیدبان باش، تا او را به صورتى که خوشایند اوست، ساکن زمین گردانیده و مدّت زمان طولانى در آن بهره مند سازی

مطالب مربوط به کلیدواژه بخش خصوصی
گفتگوی دولت و بخش خصوصی برای تنظیم تعاملات است
خبرگزاری شبستان: معاون هماهنگی امور اقتصادی و توسعه منابع استاندار کردستان مهمترین هدف نشست گفتگوی دولت و بخش خصوصی را افزایش هماهنگی ها و گسترش تعاملات ارزیابی کرد.

۱۳۹۶/۱۲/۳ - ۱۲:۴۸

محمدعلی نجفی:
پیشرفت صنعت خودرو گلوگاه اقتصادی دولت است
خبرگزاری شبستان: استاندار البرز در جریان بازدید از مجموعه های برند تولید قطعات خودرو در البرز گفت: روند تولید محصولات خودرو و پیشرفت صنعتی در این حوزه به واقع گلوگاه اقتصادی برای دولت است.

۱۳۹۶/۱۲/۲ - ۱۱:۵۸

استاندار لرستان:
رونق بخش خصوصی بستر رشد و توسعه است
خبرگزاری شبستان: استاندار لرستان، گفت: بهره گیری از ظرفیت بخش خصوصی را بستر رشد و توسعه دانست.

۱۳۹۶/۱۱/۲۳ - ۱۲:۳۹

رونق گردشگری در چهارمحال و بختیاری در گرو جذب سرمایه گذار بخش خصوصی
خبرگزاری شبستان: استاندار چهارمحال و بختیاری با بیان اینکه رونق گردشگری در این استان در گرو جذب سرمایه گذار بخش خصوصی است، گفت: تلاش می کنیم بسترهای جذب سرمایه گذار را در استان فراهم کنیم.

۱۳۹۶/۱۱/۲۲ - ۰۸:۴۶

بهره برداری و کلنگ زنی ۱۵۲ طرح اقتصادی در استان کهگیلویه و بویراحمد
خبرگزاری شبستان: معاون اقتصادی استاندار کهگیلویه و بویراحمد گفت: از مجموع ۳۷۰ پروژه و طرح، تعداد ۱۵۲ طرح با اعتبار ۸۵۶ میلیارد و ۹۳۱ میلیون ریال اقتصادی هستند.

۱۳۹۶/۱۱/۱۵ - ۰۸:۵۴

۲۶ و ۲۷ بهمن
همایش فرصت های سرمایه گذاری در آستارا برگزار می شود
خبرگزاری شبستان: فرماندار بندر آستارا از برگزاری همایش فرصت های سرمایه گذاری در روزهای ۲۶ و ۲۷ بهمن ماه در بندر آستارا خبر داد.

۱۳۹۶/۱۱/۱۲ - ۰۹:۰۸

تامین بودجه مهمترین مسئله پروژه بزرگراه همت است
خبرگزاری شبستان: معاون اول رئیس جمهور طی بازدید از پروژه بزرگراه همت گفت: تامین بودجه مهم ترین مسئله پروژه بزرگراه همت است که برای تامین آن باید هم منابع و هم بازه زمانی معینی تامین گردد.

۱۳۹۶/۱۰/۳۰ - ۰۹:۳۱

خالی بودن ۵۰ درصد از فضای شهرک های صنعتی کهگیلویه و بویراحمد/ضرورت تدوین طرح جامع گردشگری در استان
خبرگزاری شبستان: استاندار کهگیلویه و بویراحمد بر ضرورت تدوین طرح جامع گردشگری در استان تاکید کرد و گفت: ۵۰ درصد از فضای شهرک های صنعتی کهگیلویه و بویراحمد خالی است.

۱۳۹۶/۱۰/۲۴ - ۰۷:۴۸

ضرورت پرهیز نگاه امنیتی به اقتصاد و تولید
خبرگزاری شبستان: استانداز خوزستان، بر پرهیز از نگاه امنیتی به اقتصاد و حوزه تولید و صادرات تاکید کرد و اظهار داشت: باید تمام ارکان نظام نسبت به کوچک سازی دولت بسیج شوند و امور را به بخش خصوصی واگذار کرد.

۱۳۹۶/۱۰/۱۷ - ۰۹:۲۴

تهیه برنامه مدون جهت توسعه و ارتقاء جوانان از رسالت های اصلی مدیران است
خبرگزاری شبستان: استاندار کهگیلویه و بویراحمد گفت: رسالت اصلی مدیران ارائه برنامه های مدون جهت توسعه استان و ارتقاء جوانان بوده، وگرنه فقط وقت خود و پول بیت المال را به هدر داده ایم.

۱۳۹۶/۱۰/۱۶ - ۱۵:۵۱

منابع بانکی باید به سمت خلق طرح های جدید در کهگیلویه و بویراحمد هدایت شود
خبرگزاری شبستان: استاندار کهگیلویه و بویراحمد با تاکید بر این که، باید منابع بانکی را به سمت خلق طرح های جدید هدایت کنیم، گفت: برای رونق تولید بنیادهای اقتصادی در کنار منابع بانکی به کمک ما می آیند.

۱۳۹۶/۱۰/۱۳ - ۱۶:۱۶

طرح غربالگری واحدهای صنعتی و تولیدی راکد و نیمه فعال اجرا شود
خبرگزاری شبستان: استاندار کهگیلویه و بویراحمد گفت: علت این که تعداد واحدهای تولیدی وصنعتی راکد در استان نسبت به تعداد فعالین آن قابل ملاحظه است، شناسائی و طرح غربالگری واحدهای صنعتی و تولیدی راکد و نیمه فعال اجرا شود.

۱۳۹۶/۱۰/۴ - ۱۶:۱۲

معاون استاندار قزوین:
صادرات استان قزوین ۳۵ درصد افزایش یافت
خبرگزاری شبستان: معاون امور اقتصادی استاندار قزوین گفت: افزایش ۳۵ درصدی صادرات استان در ۹ ماهه سال جاری بیانگر این است که استان قزوین به تعهدات خود در این زمینه عمل کرده است.

۱۳۹۶/۱۰/۲ - ۱۶:۴۰

شهرداری زاهدان فضای سبز را به بخش خصوصی واگذار می کند
خبرگزاری شبستان: شهردار زاهدان گفت: شهرداری زاهدان نگهداری و توسعه فضای سبز را به بخش خصوصی واگذار می کند.

۱۳۹۶/۹/۲۶ - ۱۰:۲۶

حق سلامتی مردم غیرقابل انکار است/ لزوم توجه بخش خصوصی به حقوق مردم
خبرگزاری شبستان: معاون حقوقی رئیس جمهور با بیان اینکه سلامتی یکی از مولفه های مهم زندگی بشر است و نباید این حق مردم ضایع شود، گفت: حق سلامتی جامعه غیرقابل انکار و همانند سایر حقوق است.

۱۳۹۶/۹/۲۶ - ۰۹:۵۶

رئیس دانشگاه علوم پزشکی بیرجند خبر داد:
طلب ۷۳ میلیاردی دانشگاه علوم پزشکی بیرجند از بیمه سلامت
خبرگزاری شبستان: رئیس دانشگاه علوم پزشکی بیرجند با بیان اینکه این دانشگاه اکنون ۷۳ میلیارد تومان از بیمه سلامت طلب دارد، گفت: علاوه بر این از تامین اجتماعی و سایر بیمه ها نیز طلب داریم که هنوز پرداخت نشده است.

۱۳۹۶/۹/۲۵ - ۱۵:۱۵

بودجه ۹۷ به دلیل ماهیت ترکیبی، شفاف تر خواهد بود
خبرگزاری شبستان: استاندار کهگیلویه و بویراحمد گفت: بودجه سال ۱۳۹۷ به دلیل ماهیت ترکیبی منابع بخش دولتی و خصوصی که دارد، شفاف تر بوده و منطقی و واقعی تر عمل خواهد کرد.

۱۳۹۶/۹/۲۲ - ۱۳:۳۱

رئیس مجلس شورای اسلامی:
استفاده از ظرفیت بخش خصوصی برای توسعه امری ضروری است
خبرگزاری شبستان: رئیس مجلس شورای اسلامی گفت: با توجه به وضعیت اقتصادی کشور لازم است تا حد ممکن، از ظرفیت بخش خصوصی برای توسعه استفاده کرد.

۱۳۹۶/۹/۸ - ۰۹:۰۱

مشارکت ۲۳ دستگاه در برپایی نمایشگاه هفته پژوهش کهگیلویه و بویراحمد
خبرگزاری شبستان: نمایشگاه هفته پژوهش کهگیلویه و بویراحمد با مشارکت ۲۳ دستگاه از جمله: مراکز دانشگاهی، نهادهای دولتی و بخش خصوصی برپا شد.

۱۳۹۶/۹/۸ - ۰۷:۴۲

واگذاری بنای تاریخی چهارمحال و بختیاری به بخش خصوصی
خبرگزاری شبستان: مدیرکل میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری چهارمحال و بختیاری گفت: در دولت تدبیر و امید نه بنای تاریخی در استان واگذاری شده که در مقایسه با سال ۹۲ از رشد ۱۵۰ درصدی برخوردار شده است.

۱۳۹۶/۹/۳ - ۱۱:۲۹