خبرگزاری شبستان

شنبه ۱۶ فروردین ۱۳۹۹

السبت ١٠ شعبان ١٤٤١

Saturday, April 4, 2020

اللَّهُم کُنْ لِوَلِیِّکَ الحُجَةِ بنِ الحَسَن، صَلَواتُکَ علَیه و علی آبائِه، فِی هَذِهِ السَّاعَةِ وَ فِی کُلِّ سَاعَه، وَلِیّاً وَ حَافِظاً و قَائِداً وَ نَاصِراً وَ دَلِیلًا وَ عَیْنا، حَتَّى تُسْکِنَهُ أَرْضَکَ طَوْعا وَ تُمَتعَهُ فیها طَویلا" - خدایا، ولىّ‏ ات، حضرت حجّت بن الحسن، که درود تو بر او و بر پدرانش باد؛ در این لحظه و در تمام لحظات سرپرست و نگاهدار و راهبر و یارى گر و راهنما و دیدبان باش، تا او را به صورتى که خوشایند اوست، ساکن زمین گردانیده و مدّت زمان طولانى در آن بهره مند سازی

مطالب مربوط به کلیدواژه زائران پیاده حضرت رضا(ع)
مراسم استقبال از کاروان پیاده مشهد به کربلا
صبح امروز هشتم آبان ماه مراسم استقبال از کاروان زائران پیاده مشهد به کربلا که پس از ۷۴ روز پیاده روی به کربلا رسیده بودند، در میدان شهدای مشهد برگزار شد.

۱۳۹۸/۸/۸ - ۱۶:۵۲

در مسیر پیاده‌روی زائران امام رضا(ع)؛
زائران از عشق به مولایشان می‌گویند
گاهی هزاران دعا بی اجابت است، گاهی نگفته قرعه به نام تو می‌شود، پا که توی حرم می‌گذاری، دلت فرو می‌ریزد. هزاران حاجت ناگفته داری که نمی‌دانی کدام را درخواست کنی، اما امام مهربانی‌ها از دل‌های کوچک هم خبر دارد. صدها حاجت ناگفته به اجابت می‌رسد.

۱۳۹۸/۸/۷ - ۲۳:۰۰

ورود کاروان های زائران پیاده به مشهد مقدس(۲)
در آستانه سالروز شهادت حضرت رضا (ع) کاروان های زائران پیاده در مسیرهای منتهی به آستان قدس رضوی در حال ورود به شهر مشهد هستند.

۱۳۹۸/۸/۶ - ۱۹:۳۷

یک بانوی خادمیار رضوی:
خدمت‌گزاری برای امام رضا(ع)تنها به چوب پر گرفتن نیست
یک خادمیار رضوی گفت: عشق به امام رضا(علیه‌السلام) به تنهایی کافی است تا همه اقشار از کوچک و بزرگ برای خدمت‌گزاری به زائران از هر اقدامی فروگذاری نکنند.

۱۳۹۸/۸/۶ - ۱۳:۴۵

ورود کاروان های زائران پیاده به مشهد مقدس(۱)
در آستانه سالروز شهادت حضرت رضا (ع) کاروان های زائران پیاده در مسیرهای منتهی به آستان قدس رضوی در حال ورود به شهر مشهد هستند.

۱۳۹۸/۸/۶ - ۱۳:۴۳

رئیس مرکز پژوهش‌های شورای اسلامی شهر مشهد:
همراهی زائران پیاده دهه پایانی صفر سرمایه ‌ای برای تقویت تعاملات اجتماعی است
ابراهیمی سالاری با اشاره به اینکه سمن‌ها و مردم باید وارد کار شوند، گفت: همراهی زائران پیاده دهه پایانی ماه صفر، سرمایه‌ای عظیم برای تقویت تعاملات اجتماعی است.

۱۳۹۸/۸/۳ - ۱۴:۵۲

استاندار خراسان رضوی:
پیاده روی زائران بارگاه منور رضوی در دهه پایانی صفر نماد همبستگی ملی است
رزم حسینی گفت: در کنار نشر معارف اهل بیت(ع) به ویژه سیره حضرت رضا(ع)، باید از ظرفیت زائران پیاده برای ارائه آموزش های حوزه سلامت، بهداشت، آداب اجتماعی و مفاهیم دینی استفاده شود.

۱۳۹۸/۴/۱۵ - ۱۶:۱۵

در آستانه سالروز شهادت امام رضا علیه السلام؛
۱۸ هزار زائر پیاده در مسیر حرم امام مهربانی ها گام برمی دارند
در آستانه سالروز شهادت امام رضا علیه السلام، ۱۸ هزار زائر کوی دوست با پای پیاده راهی حرم مطهر امام رضا علیه السلام شدند.

۱۳۹۷/۸/۹ - ۱۴:۰۷

ساختار فرهنگی و اجتماعی مشهد برگرفته از وجود امام رضا(ع) است
خبرگزاری شبستان:مدیریت گردشگری و امور زائران شهرداری مشهد با اشاره به اینکه اولویت اول ما ارتقای فرهنگ میزبانی است، افزود: ساختار فرهنگی و اجتماعی مشهد برگرفته از وجود امام رضا(ع) است.

۱۳۹۶/۸/۲۳ - ۱۱:۲۶

۳۰۰ هزار زائر پیاده در دهه پایانی ماه صفر به مشهد وارد می شوند
خبرگزاری شبستان:قائم مقام تولیت آستان قدس رضوی با اشاره به اینکه ستاد دائمی مناسبت های آستان قدس به مناسبت دهه آخر سفر با رویکرد میزبانی از زائرین امام رضا(ع) با محوریت مردم تشکیل شد، افزود: امسال بیش از ۳۰۰ هزار زائر پیاده به مشهد وارد می شوند.

۱۳۹۶/۸/۲۲ - ۱۶:۰۰

اسکان زائران عراقی پیاده امام رضا(ع) در امامزاده عباس ساری/ حضور زائر ۱۷ و ۸۲ ساله در کاروان پیاده
خبرگزاری شبستان: زائران عراقی که کیلومترها با پای پیاده به سمت زیارت حرم امام رضا (ع) در حال حرکت هستند، شب گذشته به صورت موقت در جوار امامزاده عباس (ع) ساری اسکان یافتند و مورد پذیرایی قرار گرفتند.

۱۳۹۶/۱/۱۷ - ۱۲:۰۴

مسافران عراقی عازم مشهد مقدس وارد مهران شدند
خبرگزاری شبستان: کاروان زائران عراقی که پای پیاده عازم مشهد مقدس هستند، روز گذشته وارد شهرستان مرزی مهران شدند.

۱۳۹۴/۱۲/۵ - ۱۵:۲۳

زائران پیاده حضرت رضا(ع)
همزمان با نزدیک شدن ایام شهادت حضرت رضا(ع) هزاران نفر از زائران و عاشقان آن امام رئوف با پای پیاده به مشهد مقدس مشرف می شوند.

۱۳۹۴/۹/۲۰ - ۲۱:۱۱