خبرگزاری شبستان

پنج شنبه ۶ تیر ۱۳۹۸

الخميس ٢٣ شوّال ١٤٤٠

Thursday, June 27, 2019

اللَّهُم کُنْ لِوَلِیِّکَ الحُجَةِ بنِ الحَسَن، صَلَواتُکَ علَیه و علی آبائِه، فِی هَذِهِ السَّاعَةِ وَ فِی کُلِّ سَاعَه، وَلِیّاً وَ حَافِظاً و قَائِداً وَ نَاصِراً وَ دَلِیلًا وَ عَیْنا، حَتَّى تُسْکِنَهُ أَرْضَکَ طَوْعا وَ تُمَتعَهُ فیها طَویلا" - خدایا، ولىّ‏ ات، حضرت حجّت بن الحسن، که درود تو بر او و بر پدرانش باد؛ در این لحظه و در تمام لحظات سرپرست و نگاهدار و راهبر و یارى گر و راهنما و دیدبان باش، تا او را به صورتى که خوشایند اوست، ساکن زمین گردانیده و مدّت زمان طولانى در آن بهره مند سازی

مطالب مربوط به کلیدواژه حبل الله
آیت‌الله صدیقی:
امروز حب و بغض بالله در مخالفت با ضدانقلاب، لیبرال ها و غربگراها است
آیت‌الله صدیقی گفت: چیزی محکم‌تر از حب و بغض بالله وجود ندارد یعنی انسان با ضدانقلاب، لیبرال‌، غربگرا و مخالفان حاکمیت الهی بغض داشته و با دوستان الهی و حزب‌الهی حب داشته باشد.

۱۳۹۷/۷/۱۲ - ۱۳:۳۰

برگزاری نمایشگاه «حبل الله» در نگارستان اشراق
خبرگزاری شبستان:نمایشگاه پوستر «حبل الله» در نگارستان اشراق مرکز فرهنگی هنری دفترتبلیغات اسلامی حوزه علمیه قم برگزار می شود.

۱۳۹۴/۱۰/۶ - ۱۴:۱۸

مدیرعامل کانون هنر شیعی:
کارگاه تولید پوستر وحدت در راستای رفع دغدغه مقام معظم رهبری گام برداشت
خبرگزاری شبستان: مدیرعامل کانون هنر شیعی با اشاره به برگزاری کارگاه تولید پوستر وحدت گفت: این مسائل هنری با چنین موضوعاتی جزو دغدغه های مقام معظم رهبری بوده و شاید کسی هم هنوز ورود پیدا نکرده بود که این کارگاه توانست نقش موثری داشته باشد.

۱۳۹۴/۹/۲۸ - ۰۸:۲۶

مدیرعامل سازمان زیباسازی شهرداری تهران:
آثار تولیدی در کارگاه پوستر وحدت در شهر تهران اکران می شود
خبرگزاری شبستان: مدیرعامل سازمان زیباسازی شهرداری تهران گفت: ما در شهرداری تهران قرار است زحماتی که در کارگاه پوستر در حوزه تولید و اجرا کشیده شده را اکران کرده و به نمایش بگذاریم.

۱۳۹۴/۹/۲۷ - ۱۵:۴۱

سرپرست سازمان فرهنگی هنری شهرداری قم عنوان کرد
استفاده از ظرفیت هنرمندان طراح استان در راستای تبیین فرهنگ شهروندی
خبرگزاری شبستان: سرپرست سازمان فرهنگی هنری شهرداری قم بر استفاده از ظرفیت طراحان و گرافیست های استان در راستای تبیین فرهنگ شهروندی تاکید کرد.

۱۳۹۴/۹/۲۷ - ۱۵:۰۱

دبیر نهضت مردمی پوستر انقلاب:
پوسترهای طراحی شده در کارگاه وحدت اکران می شود
خبرگزاری شبستان: دبیر نهضت مردمی پوستر انقلاب گفت: برای خروجی کارهای کارگاه پوستر وحدت اکران در نظر گرفته شده که برای این کار فضاهای نمایشگاهی در شهرهای قم، تهران و مشهد در نظر گرفته شده تا این آثار دیده شود.

۱۳۹۴/۹/۲۷ - ۱۱:۱۸

آغاز به کار بخش شعار نویسی و مترجمی در کارگاه پوستر وحدت
خبرگزاری شبستان: همزمان با سومین روز از برگزاری کارگاه پوستر وحدت، بخش شعارنویسی و مترجمی آغاز به کار کرد.

۱۳۹۴/۹/۲۷ - ۱۰:۵۱

آیت الله حائری شیرازی:
هنرمندان وحدت را با زبان هنر گسترش دهند/دشمن مخالف وحدت میان مسلمانان است
خبرگزاری شبستان: استاد برجسته حوزه علمیه قم با تاکید بر گسترش وحدت میان مسلمانان گفت: هنرمندان می توانند با خلق آثار قوی در زمینه گسترش وحدت بکوشند

۱۳۹۴/۹/۲۶ - ۲۳:۱۵

دبیر هنری کارگاه کشوری پوستر وحدت:
پوسترهای اجتماعی در انتقال مفاهیم باید زبان گویایی داشته باشد
خبرگزاری شبستان: استاد برجسته گرافیست گفت: طراحانی که پوستر اجتماعی کار می کنند باید به این موضوع هم توجه داشته باشند که تولیدات آنها قرار است در محیط های شهری اکران شود از این رو باید زبان گویایی داشته باشند.

۱۳۹۴/۹/۲۶ - ۱۸:۰۹

دبیر اجرایی کارگاه کشوری پوستر وحدت:
بهره گیری از چهار استاد در کارگاه پوستر کشور/وحدت مبنای اصیل نظام است
خبرگزاری شبستان: دبیر اجرایی کارگاه کشوری پوستر وحدت با اشاره به برگزاری کارگاه پوستر گفت: در این دوره اساتید مجربی همچون استاد نجابتی، استاد شجاعی طباطبایی، استاد دوست محمدی و استاد حسینی اقدام به ارائه آموزش به مخاطبان می کنند.

۱۳۹۴/۹/۲۶ - ۱۲:۰۵

تولیت مسجد مقدس جمکران:
مفاهیم اسلامی با زبان هنر بهتر از هر زبان دیگری به جامعه انتقال می یابد
خبرگزاری شبستان: تولیت مسجد مقدس جمکران گفت: هنر نقش بسیار تاثرگذاری در زمینه تحکیم وحدت دارد و مفاهیم اسلامی و قرآنی با زبان هنر بهتر از هر زبان دیگری به جامعه انتقال می یابد .

۱۳۹۴/۹/۲۶ - ۱۰:۳۱

دبیر اتحادیه بین المللی امت واحده:
برخی تفسیر غلطی از واژه وحدت دارند/نباید اجازه دهیم دشمن به اهداف ضد وحدتی خود برسد
خبرگزاری شبستان: دبیر اتحادیه بین المللی امت واحده گفت: دشمن تلاش می کند تا از هر روشی استفاده کرده تا به اسلام ضربه بزند و از این رو باید مراقب باشیم که در هر شرایطی به وحدت ما ضربه نخورد.

۱۳۹۴/۹/۲۵ - ۱۲:۴۴

دوست محمدی:
پوستر باید دارای پیام باشد/وحدت اسلامی در پوستر نمایان شود
خبرگزاری شبستان: طراح و گرافیست کشوری گفت: مردم به دنبال پوستری هستند که باید آنها حرف بزند، یعنی پوسترهایی باشد که به آنها پیام دهد و مخاطل بتواند پیام آن را درک کند.

۱۳۹۴/۹/۲۵ - ۱۲:۱۸

تولیت مسجد مقدس جمکران:
زبان هنر متعهد تلنگری بر خواب‌زدگان و احیاکننده‌ دل‌های جهانیان است
خبرگزاری شبستان: تولیت مسجد مقدس جمکران در پیامی به کارگاه پوستر وحدت(حبل الله) گفت: زبان هنر متعهد، تلنگری بر خواب‌زدگان و احیاکننده‌ی دل‌های جهانیان خواهد بود؛ زبانی که مرزهای جغرافیایی را در‌می‌نوردد.

۱۳۹۴/۹/۲۵ - ۱۲:۱۷

با حضور طراحان برجسته کشوری؛
کارگاه جشنواره پوستر با موضوع وحدت در قم آغاز به کار کرد
خبرگزاری شبستان: در آستانه میلاد حضرت رسول اکرم (ص) کارگاه جشنواره پوستر با موضوع وحدت با حضور طراحان برجسته کشور آغاز به کار کرد.

۱۳۹۴/۹/۲۵ - ۰۸:۴۹

دبیر هنری کارگاه ملی پوستر وحدت:
پوستر یک رسانه است/دنیای غرب با بهره گیری از عرصه گرافیک به جنگ نرم می پردازد
خبرگزاری شبستان: دبیر هنری کارگاه ملی پوستر وحدت با بیان اینکه امروز در غرب جریانی موسوم به موج نو در عرصه طراحی راه افتاده است که البته غالب نیست و جریان ضعیفی به شمار می رود افزود: دنیای غرب توانسته از این فضا در جنگ نرم به خوبی بهره ببرد.

۱۳۹۴/۹/۲۵ - ۰۸:۳۹

دبیر اجرایی کارگاه ملی پوستر وحدت:
برگزاری کارگاه جشنواره پوستر با موضوع وحدت
خبرگزاری شبستان: دبیر اجرایی کارگاه ملی پوستر وحدت با بیان اینکه کارگاه جشنواره ملی پوستر وحدت با محوریت موضوع وحدت اسلامی است افزود: موضوع وحدت اسلامی از جمله موضوعات مذهبی ، تمدنی و حوزوی است که به همین دلیل ممکن است کار کمی سخت تر باشد.

۱۳۹۴/۹/۲۵ - ۰۸:۳۷

با حضور ۸۰ طراح مطرح کشور؛
کارگاه «جشنواره ملی پوستر وحدت» در قم برگزار می‌شود
خبرگزاری شبستان: کارگاه کشوری جشنواره ملی پوستر وحدت (حبل الله) با حضور اساتید گرافیک و صاحبنظران حوزه وحدت، ٢۴ تا ٢٧ آذرماه در قم برگزار می‌شود.

۱۳۹۴/۹/۲۴ - ۱۳:۴۰