خبرگزاری شبستان

چهارشنبه ۲۹ اسفند ۱۳۹۷

الأربعاء ١٣ رجب ١٤٤٠

Wednesday, March 20, 2019

اللَّهُم کُنْ لِوَلِیِّکَ الحُجَةِ بنِ الحَسَن، صَلَواتُکَ علَیه و علی آبائِه، فِی هَذِهِ السَّاعَةِ وَ فِی کُلِّ سَاعَه، وَلِیّاً وَ حَافِظاً و قَائِداً وَ نَاصِراً وَ دَلِیلًا وَ عَیْنا، حَتَّى تُسْکِنَهُ أَرْضَکَ طَوْعا وَ تُمَتعَهُ فیها طَویلا" - خدایا، ولىّ‏ ات، حضرت حجّت بن الحسن، که درود تو بر او و بر پدرانش باد؛ در این لحظه و در تمام لحظات سرپرست و نگاهدار و راهبر و یارى گر و راهنما و دیدبان باش، تا او را به صورتى که خوشایند اوست، ساکن زمین گردانیده و مدّت زمان طولانى در آن بهره مند سازی

مطالب مربوط به کلیدواژه سید مجتبی حسینی
معاون امور هنری در نشست تشریح ویژه برنامه «بهار مهربانی»:
شیوه نامه اجرای موسیقی در معابر و خیابان ها در حال تدوین است
سید مجتبی حسینی از تدوین شیوه نامه اجرای موسیقی در معابر و خیابان ها در دفتر موسیقی خبر داد و گفت: کمیسیون فرهنگی مجلس بر اجرای این شیوه نامه تاکید دارد و به زودی ابلاغ خواهد شد.

۱۳۹۷/۸/۲۷ - ۱۴:۲۷

در مراسم افتتاح هفته گرافیک در خانه هنرمندان ایران عنوان شد:
حسینی: ما در طی هزاره‌ها در سازه‌ها و ساخته‌های خود طراحی را مشق کردیم
خبرگزاری شبستان:نمایشگاه هفته گرافیک که متشکل از دو بخش طراحی بازی های کامپیوتری و نمایشگاه خط انجمن است با حضور معاون هنری٬ابراهیم حقیقی ومصطفی اسداللهی وجمعی از طراحان گرافیک ۷ اردیبهشت درخانه هنرمندان افتتاح شد.

۱۳۹۷/۲/۸ - ۱۳:۳۱

معاون هنری وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی در آیین افتتاح هفتمین جشنواره مد و لباس فجر:
جشنواره مد و لباس فجرفرصتی برای عرضه فرهنگ غنی ایرانی و اسلامی به جهان است
خبرگزاری شبستان: سیدمجتبی حسینی جشنواره مد و لباس فجررا فرصتی دانست که فرهنگ غنی ایرانی و اسلامی را به عنوان سرمایه به جهان پیرامون عرضه کنیم و گفت: جشنواره مد و لباس فجر را بستری برای گفتگو است.

۱۳۹۶/۱۲/۶ - ۱۴:۲۰

با حکم وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی/
سیدمحمدمجتبی حسینی به عنوان معاون امور هنری منصوب شد
خبرگزاری شبستان: سیدعباس صالحی در حکمی، سیدمحمدمجتبی حسینی را به عنوان معاون امور هنری وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی منصوب کرد.

۱۳۹۶/۹/۱۹ - ۱۶:۲۶

«مقامات اولیاء» جلد چهارم اثر سید مجتبی حسینی
خبرگزاری شبستان:«مقامات اولیاء» جلد چهارم اثر «سید مجتبی حسینی» را نشر «نیستان»چاپ کرده است.

۱۳۹۶/۷/۲ - ۱۳:۱۳

چاپ دوم کتاب «پویش پیامبر» اثر سید مجتبی حسینی
خبرگزاری شبستان: چاپ دوم کتاب «پویش پیامبر»، تازه‌ترین اثر از سید مجتبی حسینی درباره جایگاه معرفتی و خلقتی و سلوک فردی و رفتاری پیامبر اکرم (ص) است که به همت انتشارات کتاب نیستان منتشر شده است.

۱۳۹۵/۱۰/۹ - ۱۴:۰۸

معاون نظارت و پایش حفاظت محیط زیست استان:
شناخت درستی نسبت به محیط زیست وجود ندارد/ با یک سوم ظرفیت چارت تشکیلاتی فعالیت می کنیم
خبرگزاری شبستان: معاون نظارت و پایش حفاظت محیط زیست گلستان گفت: با وجود شعارهای خوبی که در حوزه محیط زیست از سوی مسئولان شنیده می شود اما شناخت درستی از این حوزه وجود ندارد و هرکسی با تصور و سلیقه خود به این مسئله نگاه می کند.

۱۳۹۴/۱۲/۱۲ - ۰۹:۴۹

کتاب «پویش پیامبر»، تازه‌ترین اثر از سید مجتبی حسینی
خبرگزاری شبستان:کتاب «پویش پیامبر»، تازه‌ترین اثر از سید مجتبی حسینی محقق و پژوهشگر درباره جایگاه معرفتی و خلقتی و سلوک فردی و رفتاری پیامبر اکرم (ص) است که انتشارات کتاب نیستان منتشر کرده است.

۱۳۹۴/۱۰/۹ - ۱۵:۱۲