خبرگزاری شبستان

دوشنبه ۳۰ اردیبهشت ۱۳۹۸

الاثنين ١٥ رمضان ١٤٤٠

Monday, May 20, 2019

اللَّهُم کُنْ لِوَلِیِّکَ الحُجَةِ بنِ الحَسَن، صَلَواتُکَ علَیه و علی آبائِه، فِی هَذِهِ السَّاعَةِ وَ فِی کُلِّ سَاعَه، وَلِیّاً وَ حَافِظاً و قَائِداً وَ نَاصِراً وَ دَلِیلًا وَ عَیْنا، حَتَّى تُسْکِنَهُ أَرْضَکَ طَوْعا وَ تُمَتعَهُ فیها طَویلا" - خدایا، ولىّ‏ ات، حضرت حجّت بن الحسن، که درود تو بر او و بر پدرانش باد؛ در این لحظه و در تمام لحظات سرپرست و نگاهدار و راهبر و یارى گر و راهنما و دیدبان باش، تا او را به صورتى که خوشایند اوست، ساکن زمین گردانیده و مدّت زمان طولانى در آن بهره مند سازی

مطالب مربوط به کلیدواژه سید مجتبی حسینی
«رونق تولید در حوزه هنر» درگفتگو با معاون هنری وزیر ارشاد
به دنبال رونق تولید محتوای ملی برآمده از فرهنگ در تمامی رشته های هنری هستیم
سید مجتبی حسینی گفت: ما در تمام رشته های هنری که در حوزه ماموریت و تکالیف معاونت امور هنری وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی است در تلاش برای رونق دادن تولید محتوای ملی محتوای برآمده از فرهنگ مان هستیم.

۱۳۹۸/۲/۱۶ - ۱۰:۰۳

معاون امور هنری در نشست تشریح ویژه برنامه «بهار مهربانی»:
شیوه نامه اجرای موسیقی در معابر و خیابان ها در حال تدوین است
سید مجتبی حسینی از تدوین شیوه نامه اجرای موسیقی در معابر و خیابان ها در دفتر موسیقی خبر داد و گفت: کمیسیون فرهنگی مجلس بر اجرای این شیوه نامه تاکید دارد و به زودی ابلاغ خواهد شد.

۱۳۹۷/۸/۲۷ - ۱۴:۲۷

در مراسم افتتاح هفته گرافیک در خانه هنرمندان ایران عنوان شد:
حسینی: ما در طی هزاره‌ها در سازه‌ها و ساخته‌های خود طراحی را مشق کردیم
خبرگزاری شبستان:نمایشگاه هفته گرافیک که متشکل از دو بخش طراحی بازی های کامپیوتری و نمایشگاه خط انجمن است با حضور معاون هنری٬ابراهیم حقیقی ومصطفی اسداللهی وجمعی از طراحان گرافیک ۷ اردیبهشت درخانه هنرمندان افتتاح شد.

۱۳۹۷/۲/۸ - ۱۳:۳۱

معاون هنری وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی در آیین افتتاح هفتمین جشنواره مد و لباس فجر:
جشنواره مد و لباس فجرفرصتی برای عرضه فرهنگ غنی ایرانی و اسلامی به جهان است
خبرگزاری شبستان: سیدمجتبی حسینی جشنواره مد و لباس فجررا فرصتی دانست که فرهنگ غنی ایرانی و اسلامی را به عنوان سرمایه به جهان پیرامون عرضه کنیم و گفت: جشنواره مد و لباس فجر را بستری برای گفتگو است.

۱۳۹۶/۱۲/۶ - ۱۴:۲۰

با حکم وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی/
سیدمحمدمجتبی حسینی به عنوان معاون امور هنری منصوب شد
خبرگزاری شبستان: سیدعباس صالحی در حکمی، سیدمحمدمجتبی حسینی را به عنوان معاون امور هنری وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی منصوب کرد.

۱۳۹۶/۹/۱۹ - ۱۶:۲۶

«مقامات اولیاء» جلد چهارم اثر سید مجتبی حسینی
خبرگزاری شبستان:«مقامات اولیاء» جلد چهارم اثر «سید مجتبی حسینی» را نشر «نیستان»چاپ کرده است.

۱۳۹۶/۷/۲ - ۱۳:۱۳

چاپ دوم کتاب «پویش پیامبر» اثر سید مجتبی حسینی
خبرگزاری شبستان: چاپ دوم کتاب «پویش پیامبر»، تازه‌ترین اثر از سید مجتبی حسینی درباره جایگاه معرفتی و خلقتی و سلوک فردی و رفتاری پیامبر اکرم (ص) است که به همت انتشارات کتاب نیستان منتشر شده است.

۱۳۹۵/۱۰/۹ - ۱۴:۰۸

معاون نظارت و پایش حفاظت محیط زیست استان:
شناخت درستی نسبت به محیط زیست وجود ندارد/ با یک سوم ظرفیت چارت تشکیلاتی فعالیت می کنیم
خبرگزاری شبستان: معاون نظارت و پایش حفاظت محیط زیست گلستان گفت: با وجود شعارهای خوبی که در حوزه محیط زیست از سوی مسئولان شنیده می شود اما شناخت درستی از این حوزه وجود ندارد و هرکسی با تصور و سلیقه خود به این مسئله نگاه می کند.

۱۳۹۴/۱۲/۱۲ - ۰۹:۴۹

کتاب «پویش پیامبر»، تازه‌ترین اثر از سید مجتبی حسینی
خبرگزاری شبستان:کتاب «پویش پیامبر»، تازه‌ترین اثر از سید مجتبی حسینی محقق و پژوهشگر درباره جایگاه معرفتی و خلقتی و سلوک فردی و رفتاری پیامبر اکرم (ص) است که انتشارات کتاب نیستان منتشر کرده است.

۱۳۹۴/۱۰/۹ - ۱۵:۱۲