خبرگزاری شبستان

چهارشنبه ۲۴ مهر ۱۳۹۸

الأربعاء ١٦ صفر ١٤٤١

Wednesday, October 16, 2019

اللَّهُم کُنْ لِوَلِیِّکَ الحُجَةِ بنِ الحَسَن، صَلَواتُکَ علَیه و علی آبائِه، فِی هَذِهِ السَّاعَةِ وَ فِی کُلِّ سَاعَه، وَلِیّاً وَ حَافِظاً و قَائِداً وَ نَاصِراً وَ دَلِیلًا وَ عَیْنا، حَتَّى تُسْکِنَهُ أَرْضَکَ طَوْعا وَ تُمَتعَهُ فیها طَویلا" - خدایا، ولىّ‏ ات، حضرت حجّت بن الحسن، که درود تو بر او و بر پدرانش باد؛ در این لحظه و در تمام لحظات سرپرست و نگاهدار و راهبر و یارى گر و راهنما و دیدبان باش، تا او را به صورتى که خوشایند اوست، ساکن زمین گردانیده و مدّت زمان طولانى در آن بهره مند سازی

مطالب مربوط به کلیدواژه توسعه سواحل مکران
شورای عالی آمایش سرزمین توسعه منطقه ساحلی مکران را بررسی کرد
شورای عالی آمایش سرزمین با حضور چهار وزیر و دو معاون رئیس جمهوری برگزار و طرح ویژه توسعه و عمران منطقه ساحلی مکران بررسی شد.

۱۳۹۸/۷/۲۳ - ۱۴:۵۲

معاون شهرسازی و معماری خبر داد
طرح ویژه توسعه و عمران منطقه ساحلی مکران در شورای توسعه سواحل تایید شد/ مکران منطقه مهم اقتصاد بین‌الملل می‌شود
صادق‌مالواجرد با اعلام تایید طرح ویژه توسعه و عمران منطقه ساحلی مکران گفت: این طرح در شورای توسعه سواحل مکران به ریاست معاون اول رییس‌جمهوری تایید شد.

۱۳۹۸/۶/۳۰ - ۱۱:۰۴

معاون اول رئیس جمهوری:
جهت‌گیری دولت تبدیل سواحل مکران به یکی از مهمترین کانون‌های توسعه کشور است
جهانگیری با تاکید بر صیانت از اراضی ملی در سواحل مکران، گفت: جهت‌گیری دولت تبدیل سواحل مکران به یکی از مهمترین کانون‌های توسعه کشور است.

۱۳۹۸/۶/۲۶ - ۱۳:۴۳

در جلسه هیئت دولت مطرح شد؛
موافقت با تشکیل شورای توسعه سواحل مکران
هیات وزیران با هدف راهبری توسعه سواحل مکران و به منظور بهره برداری کامل از استعداد‌های سواحل جنوب شرقی کشور، بهره مندی جامعه محلی و استفاده از سرمایه‌ها و فرصت‌های بین المللی، تشکیل شورای توسعه سواحل مکران را به تصویب رساند.

۱۳۹۸/۴/۳۰ - ۲۱:۰۱

در راستای تحقق دغدغه های رهبر معظم انقلاب:
«مکران» در مسیر توسعه/فعالیت کارگروه توسعه به ریاست معاون اول رییس جمهوری
رهبر انقلاب تاکیدات ویژه ای برای توسعه مکران دارند و در راستای این تاکیدات دولت و نهادهای متولی اقدامات فراوانی را در دستور کار قرر داده اند و در آخرین اقدام وزیر راه و شهرسازی از تصویب کلیات طرح ویژه توسعه و عمران منطقه ساحلی مکران خبر داده است.

۱۳۹۷/۱۰/۱۳ - ۱۰:۲۵

جهانگیری در شورای اداری استان هرمزگان
تحریم ایران بیهوده و بی نتیجه است
معاون اول رئیس جمهوری تحریم ایران را امری بیهوده دانست و با اشاره به ظرفیت ها و پتانسیل های کشور، گفت: بسیاری از کشورها برای ارسال کالا به کشوری دیگر مجبور هستند ابتدا کالای خود را به ایران وارد کنند.

۱۳۹۷/۹/۱۹ - ۲۱:۳۹

در مراسم تجلیل از پیشکسوتان نیروی دریایی عنوان شد:
افزایش اقتدار دریایی و توسعه سواحل مکران؛ دو ماموریت اصلی نیروی دریایی ارتش
خبرگزاری شبستان: فرمانده نیروی دریایی ارتش با اشاره به حضور ناوگروه چهل و نهم نیروی دریایی ارتش در رزمایش امداد و نجات که در کشور بنگلادش در حال برگزاری است، گفت: امروز ماموریت اصلی نیروی دریایی توسعه سواحل مکران و افزایش اقتدار دریایی است.

۱۳۹۶/۹/۷ - ۱۱:۲۱

پاسخ به دغدغه رهبری درخصوص مکران/ایجاد سازمان توسعه سواحل مکران
خبرگزاری شبستان:در راستای تاکیدات رهبری نسبت به توسعه سواحل مکران؛ نمایندگان مجلس شورای اسلامی در بررسی مواد ارجاع شده لایحه تنظیم برخی از احکام برنامه های توسعه کشور، ماده ۶۵ الحاقی را تصویب کردند که بر اساس آن سازمان توسعه سواحل مکران ایجاد می شود.

۱۳۹۵/۳/۶ - ۰۸:۵۰

سرمایه گذاری ۱۷۰ میلیارد تومان در راستای توسعه سواحل مکران
خبرگزاری شبستان: مدیر بنادر و دریانوردی شهید باهنر با اشاره به دستور مقام معظم رهبری مبنی بر توسعه سواحل مکران، از پیشگام بودن سازمان بنادر و دریانوردی در توسعه این سواحل با سرمایه گذاری بالغ بر ۱۷۰میلیارد تومان خبرداد.

۱۳۹۴/۱۰/۱۶ - ۱۲:۳۵