خبرگزاری شبستان

پنج شنبه ۲۵ مهر ۱۳۹۸

الخميس ١٧ صفر ١٤٤١

Thursday, October 17, 2019

اللَّهُم کُنْ لِوَلِیِّکَ الحُجَةِ بنِ الحَسَن، صَلَواتُکَ علَیه و علی آبائِه، فِی هَذِهِ السَّاعَةِ وَ فِی کُلِّ سَاعَه، وَلِیّاً وَ حَافِظاً و قَائِداً وَ نَاصِراً وَ دَلِیلًا وَ عَیْنا، حَتَّى تُسْکِنَهُ أَرْضَکَ طَوْعا وَ تُمَتعَهُ فیها طَویلا" - خدایا، ولىّ‏ ات، حضرت حجّت بن الحسن، که درود تو بر او و بر پدرانش باد؛ در این لحظه و در تمام لحظات سرپرست و نگاهدار و راهبر و یارى گر و راهنما و دیدبان باش، تا او را به صورتى که خوشایند اوست، ساکن زمین گردانیده و مدّت زمان طولانى در آن بهره مند سازی

مطالب مربوط به کلیدواژه اثر هنری
پرتره ۱۰ شهید شاخص استان ایلام رونمایی می‌شود
رئیس سازمان بسیج هنرمندان استان ایلام، گفت: پرتره ۱۰ شهید شاخص و فرمانده هان دوران ۸ سال دفاع مقدس استان ایلام با بهره‌گیری از ظرفیت هنر در راستای ترویج فرهنگ و ایثار و شهادت در استان ایلام رونمایی می‌شود.

۱۳۹۸/۳/۲۹ - ۱۲:۲۱

هنرمندان بررسی می کنند
کپی آثار هنری؛ آفت هنر
خلق اثر هنری اصیل، بدون خلاقیت و نوآوری هنرمند امکانپذیر نیست اما تلاش برای ماندن در مارکت هنری برای گذران زندگی ممکن است هنرمند را به وادی کپی و خلق اثر گالری پسند بکشاند.

۱۳۹۸/۳/۲۸ - ۱۰:۲۰

«کپی در آثار هنری» در گفتگو با مصطفی مجیدی
روح اثر هنری قابل کپی برداری نیست
یک هنرمند نقاش با بیان اینکه روح اثر هنری کپی کردنی نیست، گفت: آثار میان مایه ای که می بینم گواهی بر این مدعاست که عمر اثر کپی به اندازه اصالت هنرمند آن است.

۱۳۹۸/۳/۱ - ۰۹:۳۱

شبستان گزارش می دهد/
سرمایه گذاری هنری؛ تجارتی پرسود و امن
برگزاری حراج های هنری و رکوردداری فروش آثار هنرمندان ایرانی نگاه ها را به این سو سوق داده که خرید اثر هنری می تواند سرمایه گذاری امن و مطمئن در شرایط کنونی اقتصاد باشد .

۱۳۹۷/۸/۲۴ - ۱۱:۳۴

«زوار اربعین»، فعالیتی درخشان از تولیدات گروه کشوری پسران خورشید
مسئول خانه سرود استان کهگیلویه و بویراحمد ادامه داد: همزمان با اربعین حسینی، از جدیدترین و متفاوت ترین اثر هنری تولیدی این گروه رونمایی خواهد شد.

۱۳۹۷/۸/۵ - ۱۴:۰۳

نعمت الله پایان در گفتگو با شبستان
«برج آزادی» تریبون مهم فرهنگی ماست/ درهای برج را به روی هنرمندان بازمی کنیم
مدیرعامل برج آزادی گفت: هنرمندان خارجی با توجه به ویژگی های برج آزادی علاقه دارند در آن اجرا داشته باشند که این، جایگاه ویژه این بنا را به عنوان نماد تهران در فضای بین المللی نشان می دهد.

۱۳۹۷/۵/۲۱ - ۰۹:۳۷

«حضور هنر در زندگی مردم» در گفتگو با علی تن
در شرایط کنونی اقتصاد، «هنر» می تواند پشتوانه ارزی کشور باشد
هنرمند خوشنویس با بیان اینکه همه باید دست به دست هم دهیم تا هنر تجسمی مهجور نماند، گفت: این که اثر هنری گران فروخته شود، دور از انتظار نیست. در برخی کشورها آثار هنری پشتوانه ارزی اقتصاد است، ما هم باید به سوی آن نقطه حرکت کنیم.

۱۳۹۷/۴/۲۰ - ۰۸:۰۳

رکوردزنی آثار هنری در حراج تهران در گفتگو با علی تن:
خریدار نقاشی ۵ میلیاردی سهراب سپهری ضرر نمی کند
هنرمند خوشنویس با بیان اینکه آثار سهراب سپهری به دلیل شهرت او به بالاترین قیمت ها در حراج ها به فروش می رسد،گفت: سهراب سپهری علاوه بر نقاش بودن شاعر برجسته و شناخته ای در جامعه است که نقاشی هایش خاص است.

۱۳۹۷/۴/۱۰ - ۱۵:۴۷

مجید ملانوروزی:
فرهنگ خرید آثار تجسمی در کشور ما هنوز جا نیفتاده است
خبرگزاری شبستان: خانه هنرمندان ایران از دیروز ۲۳ مرداد میزبان دومین بازار هنر شد.

۱۳۹۶/۵/۲۴ - ۱۳:۳۵

گالری شهری در تهران/ علی اکبر شیر ژیان:
میان نیاز مردم و اثر هنری در شهر همسویی باشد
خبرگزاری شبستان: یک عکاس با بیان اینکه موضوع عکس های به نمایش درآمده در تابلوهای شهری باید مبتنی بر دغدغه روزمره مردم باشد، گفت: باید میان نیاز مردم و اثر هنری در شهر همسویی باشد.

۱۳۹۴/۱۰/۲۰ - ۱۱:۲۵