خبرگزاری شبستان

جمعه ۳ اردیبهشت ۱۴۰۰

الجمعة ١١ رمضان ١٤٤٢

Friday, April 23, 2021

اللَّهُم کُنْ لِوَلِیِّکَ الحُجَةِ بنِ الحَسَن، صَلَواتُکَ علَیه و علی آبائِه، فِی هَذِهِ السَّاعَةِ وَ فِی کُلِّ سَاعَه، وَلِیّاً وَ حَافِظاً و قَائِداً وَ نَاصِراً وَ دَلِیلًا وَ عَیْنا، حَتَّى تُسْکِنَهُ أَرْضَکَ طَوْعا وَ تُمَتعَهُ فیها طَویلا" - خدایا، ولىّ‏ ات، حضرت حجّت بن الحسن، که درود تو بر او و بر پدرانش باد؛ در این لحظه و در تمام لحظات سرپرست و نگاهدار و راهبر و یارى گر و راهنما و دیدبان باش، تا او را به صورتى که خوشایند اوست، ساکن زمین گردانیده و مدّت زمان طولانى در آن بهره مند سازی

مطالب مربوط به کلیدواژه رییس بنیاد شهید و امور ایثارگران
رییس بنیاد شهید و امور ایثارگران:
دست یابی به اقتدار معنوی در بستر فرهنگ ایثار و شهادت و تعلیم و تربیت/ فرهنگ ایثار و شهادت و تعلیم و تربیت دو بال دست یابی به اقتدار معنوی هستند
سعید اوحدی دو بال دست یابی به اقتدار معنوی را تعلیم و تربیت و ترویج فرهنگ ایثار و شهادت دانست و گفت:اگر می خواهیم به اقتدار معنوی که مورد تاکید مقام معظم رهبری است، برسیم باید از دو بال تعلیم و تربیت و ایثار و شهادت بهره مند شویم.

۱۳۹۹/۱۱/۵ - ۱۷:۲۹

رییس بنیاد شهید و امور ایثارگران:
خانواده شهدای سلامت تحت پوشش بنیاد شهید قرار می گیرند
اوحدی با بیان اینکه واکسن آنفولانزا به صورت رایگان در اختیار والدین شهدا قرار می گیرد، گفت: در تلاشیم تا شهدای سلامت تحت پوشش بنیاد شهید قرار گیرند.

۱۳۹۹/۶/۲۹ - ۱۴:۴۱

محمد شریفی خبرداد:
نصب ۸۰ درصد تمثال شهدای گلپایگان در میادین شهر
رییس بنیاد شهید و امور ایثارگران گلپایگان از انجام ۸۰ درصدی کار نصب تصاویر شهدا در میادین و بلوار شهرستان خبر داد و خواستار ترویج فرهنگ شهادت و ایثار در میان جوانان شد.

۱۳۹۸/۵/۱۳ - ۱۳:۵۰

اشتغال ۳۴ هزار ایثارگر و اعطای ۲۶ هزار وام خوداشتغالی در سه سال گذشته
خبرگزاری شبستان:رییس بنیاد شهید و امور ایثارگران گفت: برای اشتغال ایثارگران در ۳ سال گذشته از تمام ظرفیت ۲۵ درصدی دستگاه‌های دولتی و غیردولتی برای استخدام ایثارگران استفاده کرده‌ایم.

۱۳۹۵/۶/۳ - ۱۳:۲۵

رییس بنیاد شهید و امور ایثارگران:
تامین مسکن ایثارگران ۵ ساله محقق می شود
خبرگزاری شبستان:رییس بنیاد شهید و امور ایثارگران گفت:تعداد زیادی از ایثارگران که تاکنون از وام مسکن و زمین استفاده نکرده اند تسهیلات دریافت می کنند؛ سعی داریم تا ۴ سال اول برنامه ششم مسئله مسکن جامعه هدف را حل کنیم.

۱۳۹۴/۱۱/۴ - ۱۴:۱۸