خبرگزاری شبستان

جمعه ۳۰ فروردین ۱۳۹۸

الجمعة ١٣ شعبان ١٤٤٠

Friday, April 19, 2019

اللَّهُم کُنْ لِوَلِیِّکَ الحُجَةِ بنِ الحَسَن، صَلَواتُکَ علَیه و علی آبائِه، فِی هَذِهِ السَّاعَةِ وَ فِی کُلِّ سَاعَه، وَلِیّاً وَ حَافِظاً و قَائِداً وَ نَاصِراً وَ دَلِیلًا وَ عَیْنا، حَتَّى تُسْکِنَهُ أَرْضَکَ طَوْعا وَ تُمَتعَهُ فیها طَویلا" - خدایا، ولىّ‏ ات، حضرت حجّت بن الحسن، که درود تو بر او و بر پدرانش باد؛ در این لحظه و در تمام لحظات سرپرست و نگاهدار و راهبر و یارى گر و راهنما و دیدبان باش، تا او را به صورتى که خوشایند اوست، ساکن زمین گردانیده و مدّت زمان طولانى در آن بهره مند سازی

مطالب مربوط به کلیدواژه مهجوریت
«حضور هنر در زندگی مردم» در گفتگو با علی تن
در شرایط کنونی اقتصاد، «هنر» می تواند پشتوانه ارزی کشور باشد
هنرمند خوشنویس با بیان اینکه همه باید دست به دست هم دهیم تا هنر تجسمی مهجور نماند، گفت: این که اثر هنری گران فروخته شود، دور از انتظار نیست. در برخی کشورها آثار هنری پشتوانه ارزی اقتصاد است، ما هم باید به سوی آن نقطه حرکت کنیم.

۱۳۹۷/۴/۲۰ - ۰۸:۰۳

کانون های فرهنگی احیاء کننده کارکردهای فرهنگی مساجد برای رسیدن به طراز اسلامی هستند
خبرگزاری شبستان: معاون آموزش و پژوهش ستادعالی کانون های فرهنگی و هنری مساجد کشور گفت: کانون های فرهنگی و هنری احیاء کننده کارکردهای فرهنگی و تبلیغی مساجد برای رسیدن جامعه به طراز اسلامی هستند.

۱۳۹۶/۳/۲ - ۱۱:۱۹

مسئولان فرهنگی کشور نهج البلاغه را از مهجوریت درآورند
خبرگزاری شبستان:مديرعامل مؤسسه قرآن و نهج البلاغه کشور با گلایه از مسئولان فرهنگی کشور خواستار خارج ساختن نهج البلاغه از مهجوریت شد.

۱۳۹۵/۱۲/۷ - ۱۲:۴۷

شور انقلابی در مساجد، زمینه ساز شکوفایی این پایگاه های الهی شد
خبرگزاری شبستان: امام جمعه بابل با اشاره به اینکه شور انقلابی در مساجد، زمینه ساز شکوفایی این پایگاه های الهی شد، گفت: اقبال مردم به این مراکز، تبلور رفتارها و عکس العمل ها است.

۱۳۹۵/۱۱/۷ - ۰۹:۴۰

صداوسیما از جناح خاصی حمایت نمی کند/مدیریت جهادی برای رفع مهجوریت از استان کرمان
خبرگزاری شبستان: مدیرکل صداوسیمای مرکز کرمان با تصریح به مدیریت جهادی برای رفع مهجوریت از استان کرمان، خاطرنشان کرد: رسانه ملی در استان از جناح خاصی حمایت نمی کند.

۱۳۹۴/۱۱/۸ - ۱۳:۱۰