خبرگزاری شبستان

شنبه ۲۷ بهمن ۱۳۹۷

السبت ١٠ جمادى الثانية ١٤٤٠

Saturday, February 16, 2019

اللَّهُم کُنْ لِوَلِیِّکَ الحُجَةِ بنِ الحَسَن، صَلَواتُکَ علَیه و علی آبائِه، فِی هَذِهِ السَّاعَةِ وَ فِی کُلِّ سَاعَه، وَلِیّاً وَ حَافِظاً و قَائِداً وَ نَاصِراً وَ دَلِیلًا وَ عَیْنا، حَتَّى تُسْکِنَهُ أَرْضَکَ طَوْعا وَ تُمَتعَهُ فیها طَویلا" - خدایا، ولىّ‏ ات، حضرت حجّت بن الحسن، که درود تو بر او و بر پدرانش باد؛ در این لحظه و در تمام لحظات سرپرست و نگاهدار و راهبر و یارى گر و راهنما و دیدبان باش، تا او را به صورتى که خوشایند اوست، ساکن زمین گردانیده و مدّت زمان طولانى در آن بهره مند سازی

مطالب مربوط به کلیدواژه ارز
قیمت طلا و ارز ۲۷ بهمن ماه
طلا گرمی ۳۸۰ هزار و ۴۴۱ تومان/افزایش قیمت رسمی پوند و یورو
امروز شنبه ۲۷ بهمن ماه هر گرم طلای ۱۸ عیار به قیمت ۳۸۰ هزار و ۴۴۱ تومان معامله می شود این در حالی است که روز پنجشنبه ۲۵ بهمن ماه هر گرم طلای ۱۸ عیار به قیمت ۳۸۲ هزار و ۷۴۹ تومان مبادله می شد.

۱۳۹۷/۱۱/۲۷ - ۰۹:۴۹

شبستان گزارش می دهد:
شفافیت و جلوگیری از سفته بازی ویژگی ممتاز بازار متشکل ارز
ساز و کار تشکیل بازار متشکل ارزی پس از آن که اعضای شورای پول و اعتبار به تصویب آن رای دادند از سوی بانک مرکزی در حال تدوین است، بازاری که زمینه ایجاد شفافیت و جلوگیری از سفته بازی را فراهم می آورد.

۱۳۹۷/۱۱/۲۷ - ۰۸:۲۳

قیمت طلا و ارز ۲۵ بهمن ماه
طلا گرمی ۳۸۲ هزار و ۷۴۹ تومان/دلار ۱۲ هزار و ۳۰۰ تومان
امروز پنجشنبه ۲۵ بهمن ماه هر گرم طلای ۱۸ عیار به قیمت ۳۸۲ هزار و ۷۴۹ تومان معامله می شود این در حالی است که روز چهارشنبه ۲۴ بهمن ماه هر گرم طلای ۱۸ عیار به قیمت ۳۷۹ هزار و ۵۵ تومان مبادله می شد.

۱۳۹۷/۱۱/۲۵ - ۱۱:۱۷

قیمت طلا و ارز ۲۴ بهمن ماه
طلا گرمی ۳۷۹ هزار و ۵۵ تومان/افزایش قیمت رسمی ۲۷ ارز
امروز چهارشنبه ۲۴ بهمن ماه هر گرم طلای ۱۸ عیار به قیمت ۳۷۹ هزار و ۵۵ تومان معامله می شود این در حالی است که روز سه شنبه ۲۳ بهمن ماه هر گرم طلای ۱۸ عیار به قیمت ۳۷۲ هزار و ۵۵ تومان مبادله می شد.

۱۳۹۷/۱۱/۲۴ - ۰۹:۵۸

رییس کل بانک مرکزی:
برای تعدیل نرخ دلار برنامه داریم
همتی در اینستاگرام نوشت: من هم معتقدم نرخ فعلی به هیچ وجه قیمت ذاتی دلار نیست و مطمئن باشید تمام تلاش خود را مصروف تقویت پول ملی خواهیم کرد.

۱۳۹۷/۱۱/۲۲ - ۲۱:۰۷

عضو خانه صنعت استان گلستان تاکید کرد:
لزوم توجه به صنایع کوچک و متوسط/ ارز باید تک نرخی شود
نجداحمدی گفت: ارز چند نرخی بیشترین آسیب را به صنعت، تولید و کشاورزی وارد کرده است.

۱۳۹۷/۱۱/۲۱ - ۱۷:۰۴

قیمت طلا و ارز ۲۱ بهمن ماه
طلا گرمی ۳۷۰ هزار و ۵۱۴ تومان/افزایش قیمت رسمی ۲۰ ارز
امروز یکشنبه ۲۱ بهمن ماه هر گرم طلای ۱۸ عیار به قیمت ۳۷۰ هزار و ۵۱۴ تومان معامله می شود این در حالی است که روز پنجشنبه ۱۸ بهمن ماه هر گرم طلای ۱۸ عیار به قیمت ۳۷۱ هزار و ۸۹۹ تومان مبادله می شد.

۱۳۹۷/۱۱/۲۱ - ۰۹:۵۹

قیمت طلا و ارز ۱۸ بهمن ماه
طلا گرمی ۳۷۱ هزار و ۸۹۹ تومان/یورو ۱۱۷ تومان ارزان شد
امروز پنجشنبه ۱۸ بهمن ماه هر گرم طلای ۱۸ عیار به قیمت ۳۷۱ هزار و ۸۹۹ تومان معامله می شود این در حالی است که روز چهارشنبه ۱۷ بهمن ماه هر گرم طلای ۱۸ عیار به قیمت ۳۷۰ هزار و ۵۲ تومان مبادله می شد.

۱۳۹۷/۱۱/۱۸ - ۱۰:۳۹

قیمت طلا و ارز ۱۷ بهمن ماه
طلا به گرمی ۳۷۰ تومان رسید/کاهش نرخ رسمی یورو و پوند
امروز چهارشنبه ۱۷ بهمن ماه هر گرم طلای ۱۸ عیار ۳۷۰ هزار و ۵۲ تومان معامله می شود این در حالی است که روز سه شنبه ۱۶ بهمن ماه هر گرم طلای ۱۸ عیار به قیمت ۳۶۷ هزار و ۲۸۲ تومان مبادله می شد.

۱۳۹۷/۱۱/۱۷ - ۱۰:۲۲

قیمت طلا و ارز ۱۶ بهمن ماه
طلا گرمی ۳۶۷ هزار و ۲۸۲ تومان/کاهش نرخ ۲۰ ارز بین بانکی
امروز سه شنبه ۱۶ بهمن ماه هر گرم طلای ۱۸ عیار به قیمت ۳۶۷ هزار و ۲۸۲ تومان معامله می شود این در حالی است که روز دوشنبه ۱۵ بهمن ماه هر گرم طلای ۱۸ عیار به قیمت ۳۶۲ هزار ۶۶۵ تومان مبادله می شد.

۱۳۹۷/۱۱/۱۶ - ۱۰:۲۳

قیمت طلا و ارز ۱۵ بهمن ماه
طلا گرمی ۳۶۲ هزار ۶۶۵ تومان/افزایش نرخ رسمی یازده ارز بین بانکی
امروز دوشنبه ۱۵ بهمن ماه هر گرم طلای ۱۸ عیار به قیمت ۳۶۲ هزار ۶۶۵ تومان معامله می شود این در حالی است که روز یکشنبه ۱۴ بهمن ماه هر گرم طلای ۱۸ عیار به قیمت ۳۵۶ هزار و ۸۹۴ تومان مبادله می شد.

۱۳۹۷/۱۱/۱۵ - ۱۱:۰۱

قیمت طلا و ارز ۱۴ بهمن ماه
طلا گرمی ۳۵۶ هزار و ۸۹۴ تومان/ثبات نرخ ۴۷ ارز بین بانکی
امروز یکشنبه ۱۴ بهمن ماه هر گرم طلای ۱۸ عیار به قیمت ۳۵۶ هزار و ۸۹۴ تومان معامله می شود این در حالی است که روز شنبه ۱۳ بهمن ماه هر گرم طلای ۱۸ عیار به قیمت ۳۷۲ هزار و ۸۲۳ تومان مبادله می شد.

۱۳۹۷/۱۱/۱۴ - ۱۰:۳۷

قیمت طلا و ارز ۱۳ بهمن ماه
طلا گرمی ۳۷۲ هزار و ۸۲۳ تومان/کاهش نرخ رسمی ۲۶ ارز بین بانکی
امروز شنبه ۱۳ بهمن ماه هر گرم طلای ۱۸ عیار به قیمت ۳۷۲ هزار و ۸۲۳ تومان معامله می شود این در حالی است که روز پنجشنبه ۱۱ بهمن ماه هر گرم طلای ۱۸ عیار به قیمت ۳۷۴ هزار و ۹۰۰ تومان مبادله می شد.

۱۳۹۷/۱۱/۱۳ - ۱۰:۱۱

قیمت طلا و ارز ۱۱ بهمن ماه
طلا گرمی ۳۷۴ هزار و ۹۰۰ تومان/افزایش نرخ رسمی ۳۲ ارز
امروز پنجشنبه ۱۱ بهمن ماه هر گرم طلای ۱۸ عیار به قیمت ۳۷۴ هزارو ۹۰۰ تومان معامله می شود این در حالی است که روز چهارشنبه ۱۰ بهمن ماه هر گرم طلای ۱۸ عیار به قیمت ۳۷۹ هزار و ۲۸۶ تومان مبادله می شد.

۱۳۹۷/۱۱/۱۱ - ۱۱:۲۹

قیمت طلا و ارز ۱۰ بهمن ماه
طلا گرمی ۳۷۹ هزار و ۲۸۶ تومان/افزایش نرخ رسمی ۲۳ ارز بین بانکی
امروز چهارشنبه ۱۰ بهمن ماه هر گرم طلای ۱۸ عیار به قیمت ۳۷۹ هزار و ۲۸۶ تومان معامله می شود این در حالی است که روز سه شنبه ۹ بهمن ماه هر گرم طلای ۱۸ عیار به قیمت ۳۷۳ هزار و ۹۷۷ تومان مبادله می شد.

۱۳۹۷/۱۱/۱۰ - ۱۰:۳۷

در راستای استفاده از فناوری های نوین در سیستم بانکی
ارز دیجیتال محور نقل و انتقالات ایران و ۸ کشور می شود
استفاده از فناوری های نوین برای ارتقای کارایی سیستم بانکی در دستورکار بانک مرکزی قرار دارد و به تازگی نیز در راستای بهره بیشتر از قابلیت های ارز دیجیتال، مذاکراتی با ۸ کشور برای نقل و انتقل پول با ارز دیجیتال در حال انجام است.

۱۳۹۷/۱۱/۱۰ - ۰۸:۳۳

قیمت طلا و ارز ۹ بهمن ماه
طلا گرمی ۳۷۳ هزار و ۹۷۷ تومان/افزایش قیمت رسمی یورو
امروز سه شنبه ۹ بهمن ماه هر گرم طلای ۱۸ عیار به قیمت ۳۷۳ هزار و ۹۷۷ تومان معامله می شود این در حالی است که روز دوشنبه ۸ بهمن ماه هر گرم طلای ۱۸ عیار به قیمت ۳۷۵ هزار و ۱۳۰ تومان مبادله می شد.

۱۳۹۷/۱۱/۹ - ۱۰:۱۹

قیمت طلا و ارز ۸ بهمن ماه
طلا گرمی ۳۷۵ هزار و ۱۳۰ تومان/افزایش نرخ رسمی ۲۸ ارز
امروز دوشنبه ۸ بهمن ماه هر گرم طلای ۱۸ عیار به قیمت ۳۷۵ هزار و ۱۳۰ تومان معامله می شود این در حالی است که روز یکشنبه ۷ بهمن ماه هر گرم طلای ۱۸ عیار به قیمت ۳۷۲ هزار و ۳۶۱ تومان مبادله می شد.

۱۳۹۷/۱۱/۸ - ۱۰:۲۹

معاون دانشجویی وزارت علوم، تحقیقات و فناوری:
وضعیت پذیرش دانشجویان ایرانی خارج از کشور در دانشگاه های کشور/ارز دانشجویی همچنان شناور است
صدیقی از پیش بینی رشد ۳۰ تا ۴۰ درصدی پذیرش دانشجویان ایرانی خارج از کشور در دانشگاه های داخلی خبر داد و گفت: مشکلات ارزی دانشجویان ابلاغ شده است.

۱۳۹۷/۱۱/۸ - ۰۹:۵۷

قیمت طلا و ارز ۷ بهمن ماه
افزایش قیمت طلا و سکه/نرخ رسمی ۴۷ ارز ثابت ماند
امروز یکشنبه ۷ بهمن ماه هر گرم طلای ۱۸ عیار به قیمت ۳۷۲ هزار و ۳۶۱ تومان معامله می شود این در حالی است که روز شنبه ۶ بهمن ماه هر گرم طلای ۱۸ عیار به قیمت ۳۶۸ هزار و ۲۰۶ تومان مبادله می شد.

۱۳۹۷/۱۱/۷ - ۱۰:۱۰