خبرگزاری شبستان

یکشنبه ۱ اردیبهشت ۱۳۹۸

الأحد ١٥ شعبان ١٤٤٠

Sunday, April 21, 2019

اللَّهُم کُنْ لِوَلِیِّکَ الحُجَةِ بنِ الحَسَن، صَلَواتُکَ علَیه و علی آبائِه، فِی هَذِهِ السَّاعَةِ وَ فِی کُلِّ سَاعَه، وَلِیّاً وَ حَافِظاً و قَائِداً وَ نَاصِراً وَ دَلِیلًا وَ عَیْنا، حَتَّى تُسْکِنَهُ أَرْضَکَ طَوْعا وَ تُمَتعَهُ فیها طَویلا" - خدایا، ولىّ‏ ات، حضرت حجّت بن الحسن، که درود تو بر او و بر پدرانش باد؛ در این لحظه و در تمام لحظات سرپرست و نگاهدار و راهبر و یارى گر و راهنما و دیدبان باش، تا او را به صورتى که خوشایند اوست، ساکن زمین گردانیده و مدّت زمان طولانى در آن بهره مند سازی

مطالب مربوط به کلیدواژه ارز
قیمت طلا و دلار اول اردیبهشت
طلا گرمی ۴۲۷ هزار و ۸۰۰ تومان/دلار ۱۳ هزار و ۶۰۰ تومان
امروز هر گرم طلای ۱۸ عیار در بازار به قیمت ۴۲۷ هزار و ۸۰۰ تومان ارزشگذاری شده است و هر انس طلا در بازار جهانی نیز به قیمت ۱۲۷۵ دلار مبادله می شود.

۱۳۹۸/۲/۱ - ۱۱:۲۹

قیمت طلا و دلار ۳۱ فروردین
طلا گرمی ۴۲۷ هزار و ۷۹۴ تومان/دلار در کانال ۱۳ هزار تومان/کاهش نرخ رسمی ۲۵ ارز
طلای ۱۸ عیار امروز با قیمت ۴۲۷ هزار و ۷۹۴ تومان مبادله می شود و در بازار سکه نیز سکه بهار آزادی طرح جدید به قیمت ۴ میلیون و ۷۱۸ هزار تومان ارزشگذاری شده است.

۱۳۹۸/۱/۳۱ - ۰۹:۵۲

آخرین خبرها از تشکیل بازار متشکل ارزی/برگزاری اولین جلسه هیات مدیره بازار
رییس کل بانک مرکزی چندی پیش خبر داده بود که تا پایان فروردین بازا رمتشکل ارزی عملیاتی نی شود و با نزدیک شدن به روزهای پایانی سال امروز اولین جلسه هیات مدیره این بازار برگزار شد.

۱۳۹۸/۱/۲۹ - ۱۲:۲۸

قیمت طلا و دلار ۲۹ فروردین
طلا گرمی ۴۳۰ هزار و ۳۰۰ تومان/کاهش نرخ رسمی یورو و پوند
هر گرم طلای ۱۸عیار امروز ۴۳۰ هزار و ۳۰۰ تومان ارزش‌گذاری شده است که مقایسه آن با قیمت روز گذشته نشان دهنده افزایش ۴ هزار و ۳۸۱ تومانی در قیمت هر گرم طلای ۱۸ عیار است.

۱۳۹۸/۱/۲۹ - ۱۰:۳۴

قیمت طلا و دلار ۲۸ فروردین
کاهش نرخ طلا، سکه و دلار/نرخ رسمی یورو و پوند کاهش یافت
امروز چهارشنبه ۲۸ فروردین ماه بررسی های انجام شده از بازار طلا و ارز نشان می دهد که در قیمت های طلا، سکه و دلار نسبت به روز گذشته به ترتیب شاهد کاهش ۱۱ هزار و ۶۸۱ تومانی، ۱۰۰ هزار تومانی و ۱۸۰ تومانی هستیم.

۱۳۹۸/۱/۲۸ - ۱۰:۵۳

طرح سپرده گذاری ارزی در مرحله بررسی ایرادات و ابهامات
طرح سپرده گذاری ارزی که یکشنبه هفته گذشته در کمیسیون اقتصادی مجلس شورای اسلامی بررسی شد در حال حاضر در کمیسیون های تخصصی مجلس تصویب شده و اکنون در کمیته تخصصی مجلس بررسی ایرادات وارده و ابهامات آن در حال انجام است.

۱۳۹۸/۱/۲۸ - ۱۰:۱۱

روابط عمومی بانک مرکزی اعلام کرد؛
به روزرسانی فهرست دریافت کنندگان ارز نیمایی و دولتی
بانک مرکزی در راستای شفاف سازی و اطلاع رسانی عمومی فهرست دریافت کنندگان ارز دولتی و سامانه نیما را به روزرسانی و منتشر کرد.

۱۳۹۸/۱/۲۷ - ۱۹:۱۹

قیمت طلا و دلار در ۲۷ فروردین
کاهش ۵۰ هزار تومانی قیمت سکه بهار آزادی/ نرخ رسمی ۲۳ ارز کاهش یافت
مقایسه قیمت های انواع سکه در روز جاری و روز گذشته نشان می دهد که در قیمت سکه بهار آزادی طرح جدید و نیم سکه بهار آزادی به ترتیب شاهد کاهش قیمت ۵۰ هزار تومانی و ۳۰ هزار تومانی هستیم و باقی انواع سکه تفاوت قیمتی نداشتند.

۱۳۹۸/۱/۲۷ - ۱۰:۲۵

قیمت طلا و دلار ۲۶ فروردین:
طلا گرمی ۴۴۰ هزار و ۳۰۰ تومان/دلار ۱۳ هزار و ۷۸۰ تومان
هر گرم طلای ۱۸ عیار امروز با ۹۸۰۰ تومان افزایش قیمت نسبت به روز گذشته به قیمت ۴۴۰ هزار و ۳۰۰ تومان ارزش‌گذاری شده است، ضمن آنکه هر اونس طلا در بازارهای جهانی با قیمت ۱۲۹۰دلار معامله می‌شود.

۱۳۹۸/۱/۲۶ - ۱۰:۲۷

قیمت طلا و دلار ۲۵ فروردین
طلا گرمی ۴۳۰ هزار و ۵۰۰ تومان/نرخ رسمی ۴۷ ارز ثابت ماند
هر گرم طلای ۱۸عیار برای امروز به قیمت ۴۳۰ هزار و ۵۰۰ تومان ارزش‌گذاری شده است و دلار، یورو، پوند انگلیس نیز به ترتیب امروز در بازار آزاد به قیمت های ۱۳ هزار و ۷۳۰ تومان، ۱۵ هزار و ۴۵۰ تومان، ۱۸ هزار و ۱۵۰ تومان مبادله می شود.

۱۳۹۸/۱/۲۵ - ۱۰:۰۸

قیمت طلا و دلار ۲۴ فروردین
کاهش ۵ هزار تومانی در قیمت هر گرم طلا/دلار ۱۳ هزار و ۸۸۰ تومان
هر گرم طلای ۱۸ عیار امروز در بازار به قیمت ۴۳۸ هزار و ۶۱۵ تومان معامله می شود در حالی که هفته گذشته پنجشنبه با قیمت ۴۴۴ هزار و ۴۰۰ تومان مبادله می شد و کاهش ۵ هزار و ۷۸۵ تومان در قیمت هر گرم طلا هستیم.

۱۳۹۸/۱/۲۴ - ۱۰:۱۲

بانک مرکزی اعلام کرد
کاهش کارمزد نقل و انتقال و تبدیل ارز
جلسه هماهنگی بانک مرکزی با صرافی‌های منتخب برای تاکید بر ضرورت خرید به موقع ارز حاصل از صادرات برگزار شد.

۱۳۹۸/۱/۲۳ - ۱۰:۲۰

قیمت طلا و دلار ۲۲ فروردین
طلا گرمی ۴۴۴ هزار و ۴۰۰ تومان/سکه ۴ میلیون و ۷۹۰ هزار تومان
هر گرم طلای ۱۸عیار در پنجشنبه (۲۲ فروردین) به قیمت ۴۴۴ هزار و ۴۰۰ تومان ارزشگذاری شده است و در بازار سکه نیز سکه بهار آزادی طرح جدید با قیمت ۴ میلیون و ۷۹۰ هزار تومان مبادله می شود.

۱۳۹۸/۱/۲۲ - ۱۰:۱۰

قیمت طلا و دلار ۲۱ فروردین
طلا گرمی ۴۵۶ هزار و ۷۰۰ تومان/دلار ۱۴ هزار و ۲۰۰ تومان
هر گرم طلای ۱۸ عیار امروز ۴۵۶ هزار و ۷۰۰ تومان ارزش‌گذاری شده است، ضمن آنکه هر اونس طلا در بازارهای جهانی با قیمت ۱۳۰۵٫۷۳ دلار معامله می‌شود. دلار نیز امروز در بازار آزاد به قیمت ۱۴ هزار و ۲۰۰ تومان عرضه می شود.

۱۳۹۸/۱/۲۱ - ۱۰:۰۹

قیمت طلا و دلار ۲۰ فروردین
سکه ۵ میلیونی شد/دلار ۱۴ هزار و ۱۰۰ تومان/ افزایش قیمت رسمی یورو و پوند
هر گرم طلای ۱۸عیار ۴۶۷ هزار تومان و ۱۰۰ تومان برای امروز ارزش‌گذاری شده است و در بازار سکه هر سکه بهار آزادی طرح جدید با قیمت ۵ میلیون و ۱۰۰ هزار تومان معامله می شود.

۱۳۹۸/۱/۲۰ - ۰۹:۵۸

قیمت طلا و ارز ۱۹ فروردین
سکه ۴ میلیون و ۸۵۰ هزار تومان شد/قیمت رسمی یورو و پوند افزایش یافت
امروز هر سکه بهار آزادی طرح جدید با قیمت ۴ میلیون و ۸۵۰ هزار تومان مبادله می شود و هر گرم طلای ۱۸ عیار نیز به قیمت ۴۴۰ هزار و ۴۰۰ تومان ارزشگذاری شده است.

۱۳۹۸/۱/۱۹ - ۱۰:۰۸

راه اندازی بازار متشکل ارزی تا پایان فروردین
بانک مرکزی در ماه های پایانی سال گذشته با جدیت به دنبال راه اندازی بازار متشکل ارزی با هدف ساماندهی به بازار ارز بود و اسفند ماه شیوه نامه و دستورالعمل آن نهایی شد و حالا بنا به گفته رییس بانک مرکزی تا پایان فروردین این بازار راه اندازی می شود.

۱۳۹۸/۱/۱۹ - ۰۸:۴۱

قیمت طلا و دلار ۱۸ فروردین
طلا گرمی ۴۳۲ هزار و ۶۰۰ تومان/نرخ رسمی ۴۷ ارز ثابت ماند
طلا امروز در بازار به قیمت هر گرم ۴۳۲ هزار و ۶۰۰ تومان ارزشگذاری شده است و در این روز دلار نیز به قیمت ۱۳ هزار و ۵۰۰ تومان در بازار آزاد مبادله می شود.

۱۳۹۸/۱/۱۸ - ۱۰:۵۱

تغییرات ۱۱ ماهه نرخ ارز و سکه/تلاش برای کنترل نوسانات دلار
قیمت هر دلار آمریکا بر اساس بررسی های معاونت بررسی‌های اقتصادی اتاق بازرگانی تهران ۱۶۴ درصد در ۱۱ ماهه سال ۹۷ نسبت به سال قبل از آن رشد داشته است و تلاش های بسیاری در خلال سال گذشته برای کنترل نوسانات این بازار انجام شده است.

۱۳۹۸/۱/۱۷ - ۱۱:۲۴

قیمت طلا و دلار ۱۷ فروردین
طلا گرمی ۴۲۸ هزار و ۳۰۰ تومان/کاهش نرخ رسمی ۲۸ ارز
امروز هر گرم طلای ۱۸عیار ۴۲۸ هزار تومان و ۳۰۰ تومان ارزش‌گذاری شده است، ضمن آنکه هر اونس طلا در بازارهای جهانی با قیمت ۱۲۹۱ دلار معامله می‌شود.

۱۳۹۸/۱/۱۷ - ۱۰:۰۵