خبرگزاری شبستان

دوشنبه ۳۰ اردیبهشت ۱۳۹۸

الاثنين ١٥ رمضان ١٤٤٠

Monday, May 20, 2019

اللَّهُم کُنْ لِوَلِیِّکَ الحُجَةِ بنِ الحَسَن، صَلَواتُکَ علَیه و علی آبائِه، فِی هَذِهِ السَّاعَةِ وَ فِی کُلِّ سَاعَه، وَلِیّاً وَ حَافِظاً و قَائِداً وَ نَاصِراً وَ دَلِیلًا وَ عَیْنا، حَتَّى تُسْکِنَهُ أَرْضَکَ طَوْعا وَ تُمَتعَهُ فیها طَویلا" - خدایا، ولىّ‏ ات، حضرت حجّت بن الحسن، که درود تو بر او و بر پدرانش باد؛ در این لحظه و در تمام لحظات سرپرست و نگاهدار و راهبر و یارى گر و راهنما و دیدبان باش، تا او را به صورتى که خوشایند اوست، ساکن زمین گردانیده و مدّت زمان طولانى در آن بهره مند سازی

مطالب مربوط به کلیدواژه ارز
قیمت طلا و ارز ۹ اسفند
طلا گرمی ۴۲۸ هزار و ۴۵۷ تومان/ کاهش نرخ رسمی ۲۴ ارز
امروز پنجشنبه نهم اسفند ماه هر گرم طلای ۱۸ عیار به قیمت ۴۲۸ هزار و ۴۵۷ تومان معامله می شود این در حالی است که روز چهارشنبه هشتم اسفند ماه هر گرم طلای ۱۸ عیار به قیمت ۴۳۱ هزار و ۶۸۹ تومان مبادله می شد.

۱۳۹۷/۱۲/۹ - ۱۰:۱۰

شبستان گزارش می دهد:
آخرین خبرها از تشکیل بازار متشکل ارزی/تدوین شیوه نامه و دستورالعمل
آبان ماه سال جاری بود که رییس کل بانک مرکزی خبر از راه اندازی بازار متشکل ارزی برای شفافیت بهتر در بازار ارز را داد و حالا با گذشت سه ماه از این اعلام شیوه‌نامه و دستورالعمل بازار متشکل ارزی تدوین و نهایی شده است.

۱۳۹۷/۱۲/۹ - ۰۹:۵۱

قیمت طلا و ارز ۸ اسفند
طلا گرمی ۴۳۱ هزار و ۶۸۹ تومان/افزایش نرخ ۲۷ ارز رسمی
امروز چهارشنبه هشتم اسفند ماه هر گرم طلای ۱۸ عیار به قیمت ۴۳۱ هزار و ۶۸۹ تومان معامله می شود این در حالی است که روز سه شنبه هفتم اسفند ماه هر گرم طلای ۱۸ عیار به قیمت ۴۲۷ هزار و ۷۰ تومان مبادله می شد.

۱۳۹۷/۱۲/۸ - ۱۰:۲۹

قیمت طلا و ارز ۷ اسفند
طلا گرمی ۴۲۷ هزار و ۷۰ تومان/افزایش نرخ رسمی یورو و پوند
امروز سه شنبه هفتم اسفند ماه هر گرم طلای ۱۸ عیار به قیمت ۴۲۷ هزار و ۷۰ تومان معامله می شود این در حالی است که روز دوشنبه ششم اسفند ماه هر گرم طلای ۱۸ عیار به قیمت ۴۴۰ هزار و ۲۳۱ تومان مبادله می شد.

۱۳۹۷/۱۲/۷ - ۰۹:۳۹

مسئول کریدور توسعه صادرات و تبادل فناوری معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری:
۱۴ آیین نامه حمایتی از شرکت های صادر کننده وجود دارد
سعیدی گفت: تعداد ۱۴ آیین نامه حمایتی در جهت توانمند کردن شرکت های در بخش صادرات داریم.

۱۳۹۷/۱۲/۶ - ۱۴:۳۲

قیمت طلا و ارز پنجم اسفند
طلا گرمی ۴۳۷ هزار و ۷۰۰ تومان/کاهش قیمت دلار/ثبات نرخ رسمی ۴۷ ارز بین بانکی
امروز یکشنبه پنجم اسفند ماه هر گرم طلای ۱۸ عیار به قیمت ۴۳۷ هزار و ۷۰۰ تومان معامله می شود این در حالی است که روز شنبه چهارم اسفند ماه هر گرم طلای ۱۸ عیار به قیمت ۴۲۰ هزار و ۱۴۷ تومان مبادله می شد.

۱۳۹۷/۱۲/۵ - ۱۰:۲۴

عضو کمیسیون تلفیق بودجه مطرح کرد:
طرح مجلس برای تبدیل ارز ۴۲۰۰ تومانی به ۸ هزار تومانی
پاپی زاده با اشاره به طرح جدید مجلس شورای اسلامی برای تبدیل ارز ۴۲۰۰ تومانی به ۸ هزار تومان گفت: بر این اساس ۵۶ هزار میلیارد تومان درآمد کسب شده با کارت اعتباری به ۵ دهک پایین جامعه پرداخت می شود.

۱۳۹۷/۱۲/۵ - ۰۷:۳۵

قیمت طلا و ارز چهارم اسفند
طلا گرمی ۴۲۰ هزار و ۱۴۷ تومان/کاهش نرخ رسمی ۱۹ ارز بین بانکی
امروز شنبه چهارم اسفند ماه هر گرم طلای ۱۸ عیار به قیمت ۴۲۰ هزار و ۱۴۷ تومان معامله می شود این در حالی است که روز پنجشنبه دوم اسفند ماه هر گرم طلای ۱۸ عیار عیار به قیمت ۴۳۸ هزار و ۸۴۶ تومان مبادله می شد.

۱۳۹۷/۱۲/۴ - ۱۰:۰۶

گمرک ایران؛
هیچ دستگاهی حق ممانعت برای ورود ارز به کشور را ندارد
طبق اعلام گمرک هر شخصی می‌تواند با رعایت مقررات بانک مرکزی به هر میزان ارز وارد کشور کند و هیچ دستگاهی حق ممانعت از آن را ندارد.

۱۳۹۷/۱۱/۳۰ - ۱۰:۱۷

قیمت طلا و ارز ۳۰ بهمن ماه
طلا گرمی ۴۱۲ هزار و ۵۲۹ تومان/کاهش نرخ رسمی ۲۶ ارز
امروز سه شنبه ۳۰ بهمن ماه هر گرم طلای ۱۸ عیار به قیمت ۴۱۲ هزار و ۵۲۹ تومان معامله می شود این در حالی است که روز دوشنبه ۲۹ بهمن ماه هر گرم طلای ۱۸ عیار به قیمت ۳۹۸ هزار و ۲۱۶ تومان مبادله می شد.

۱۳۹۷/۱۱/۳۰ - ۱۰:۰۹

قیمت طلا و ارز ۲۹ بهمن ماه
طلا گرمی ۳۹۸ هزار و ۲۱۶ تومان/ افزایش نرخ رسمی یورو و پوند
امروز دوشنبه ۲۹ بهمن ماه هر گرم طلای ۱۸ عیار به قیمت ۳۹۸ هزار و ۲۱۶ تومان معامله می شود این در حالی است که روز یکشنبه ۲۸ بهمن ماه هر گرم طلای ۱۸ عیار به قیمت ۳۸۶ هزار و ۹۰۴ تومان مبادله می شد.

۱۳۹۷/۱۱/۲۹ - ۰۹:۵۹

قیمت طلا و ارز ۲۸ بهمن ماه
طلا گرمی ۳۸۶ هزار و ۹۰۴ تومان/نرخ رسمی ۴۷ ارز ثابت ماند
امروز یکشنبه ۲۸ بهمن ماه هر گرم طلای ۱۸ عیار به قیمت ۳۸۶ هزار و ۹۰۴ تومان معامله می شود این در حالی است که روز شنبه ۲۷ بهمن ماه هر گرم طلای ۱۸ عیار به قیمت ۳۸۰ هزار و ۴۴۱ تومان مبادله می شد.

۱۳۹۷/۱۱/۲۸ - ۱۰:۱۱

قیمت طلا و ارز ۲۷ بهمن ماه
طلا گرمی ۳۸۰ هزار و ۴۴۱ تومان/افزایش قیمت رسمی پوند و یورو
امروز شنبه ۲۷ بهمن ماه هر گرم طلای ۱۸ عیار به قیمت ۳۸۰ هزار و ۴۴۱ تومان معامله می شود این در حالی است که روز پنجشنبه ۲۵ بهمن ماه هر گرم طلای ۱۸ عیار به قیمت ۳۸۲ هزار و ۷۴۹ تومان مبادله می شد.

۱۳۹۷/۱۱/۲۷ - ۰۹:۴۹

شبستان گزارش می دهد:
شفافیت و جلوگیری از سفته بازی ویژگی ممتاز بازار متشکل ارز
ساز و کار تشکیل بازار متشکل ارزی پس از آن که اعضای شورای پول و اعتبار به تصویب آن رای دادند از سوی بانک مرکزی در حال تدوین است، بازاری که زمینه ایجاد شفافیت و جلوگیری از سفته بازی را فراهم می آورد.

۱۳۹۷/۱۱/۲۷ - ۰۸:۲۳

قیمت طلا و ارز ۲۵ بهمن ماه
طلا گرمی ۳۸۲ هزار و ۷۴۹ تومان/دلار ۱۲ هزار و ۳۰۰ تومان
امروز پنجشنبه ۲۵ بهمن ماه هر گرم طلای ۱۸ عیار به قیمت ۳۸۲ هزار و ۷۴۹ تومان معامله می شود این در حالی است که روز چهارشنبه ۲۴ بهمن ماه هر گرم طلای ۱۸ عیار به قیمت ۳۷۹ هزار و ۵۵ تومان مبادله می شد.

۱۳۹۷/۱۱/۲۵ - ۱۱:۱۷

قیمت طلا و ارز ۲۴ بهمن ماه
طلا گرمی ۳۷۹ هزار و ۵۵ تومان/افزایش قیمت رسمی ۲۷ ارز
امروز چهارشنبه ۲۴ بهمن ماه هر گرم طلای ۱۸ عیار به قیمت ۳۷۹ هزار و ۵۵ تومان معامله می شود این در حالی است که روز سه شنبه ۲۳ بهمن ماه هر گرم طلای ۱۸ عیار به قیمت ۳۷۲ هزار و ۵۵ تومان مبادله می شد.

۱۳۹۷/۱۱/۲۴ - ۰۹:۵۸

رییس کل بانک مرکزی:
برای تعدیل نرخ دلار برنامه داریم
همتی در اینستاگرام نوشت: من هم معتقدم نرخ فعلی به هیچ وجه قیمت ذاتی دلار نیست و مطمئن باشید تمام تلاش خود را مصروف تقویت پول ملی خواهیم کرد.

۱۳۹۷/۱۱/۲۲ - ۲۱:۰۷

عضو خانه صنعت استان گلستان تاکید کرد:
لزوم توجه به صنایع کوچک و متوسط/ ارز باید تک نرخی شود
نجداحمدی گفت: ارز چند نرخی بیشترین آسیب را به صنعت، تولید و کشاورزی وارد کرده است.

۱۳۹۷/۱۱/۲۱ - ۱۷:۰۴

قیمت طلا و ارز ۲۱ بهمن ماه
طلا گرمی ۳۷۰ هزار و ۵۱۴ تومان/افزایش قیمت رسمی ۲۰ ارز
امروز یکشنبه ۲۱ بهمن ماه هر گرم طلای ۱۸ عیار به قیمت ۳۷۰ هزار و ۵۱۴ تومان معامله می شود این در حالی است که روز پنجشنبه ۱۸ بهمن ماه هر گرم طلای ۱۸ عیار به قیمت ۳۷۱ هزار و ۸۹۹ تومان مبادله می شد.

۱۳۹۷/۱۱/۲۱ - ۰۹:۵۹

قیمت طلا و ارز ۱۸ بهمن ماه
طلا گرمی ۳۷۱ هزار و ۸۹۹ تومان/یورو ۱۱۷ تومان ارزان شد
امروز پنجشنبه ۱۸ بهمن ماه هر گرم طلای ۱۸ عیار به قیمت ۳۷۱ هزار و ۸۹۹ تومان معامله می شود این در حالی است که روز چهارشنبه ۱۷ بهمن ماه هر گرم طلای ۱۸ عیار به قیمت ۳۷۰ هزار و ۵۲ تومان مبادله می شد.

۱۳۹۷/۱۱/۱۸ - ۱۰:۳۹