خبرگزاری شبستان

دوشنبه ۳۰ اردیبهشت ۱۳۹۸

الاثنين ١٥ رمضان ١٤٤٠

Monday, May 20, 2019

اللَّهُم کُنْ لِوَلِیِّکَ الحُجَةِ بنِ الحَسَن، صَلَواتُکَ علَیه و علی آبائِه، فِی هَذِهِ السَّاعَةِ وَ فِی کُلِّ سَاعَه، وَلِیّاً وَ حَافِظاً و قَائِداً وَ نَاصِراً وَ دَلِیلًا وَ عَیْنا، حَتَّى تُسْکِنَهُ أَرْضَکَ طَوْعا وَ تُمَتعَهُ فیها طَویلا" - خدایا، ولىّ‏ ات، حضرت حجّت بن الحسن، که درود تو بر او و بر پدرانش باد؛ در این لحظه و در تمام لحظات سرپرست و نگاهدار و راهبر و یارى گر و راهنما و دیدبان باش، تا او را به صورتى که خوشایند اوست، ساکن زمین گردانیده و مدّت زمان طولانى در آن بهره مند سازی

مطالب مربوط به کلیدواژه ارز
قیمت طلا و ارز ۲۷ دی ماه
طلا گرمی ۳۵۹ هزار و ۹۰۰ تومان/دلار در کانال ۱۱ هزار تومان
امروز پنجشنبه ۲۷ دی ماه هر گرم طلای ۱۸ عیار به قیمت ۳۵۹ هزار و ۹۰۰ تومان معامله می شود که روز چهارشنبه ۲۶ دی ماه هر گرم طلای ۱۸ عیار به قیمت ۳۴۷ هزار و ۷۹۱ تومان مبادله می شد.

۱۳۹۷/۱۰/۲۷ - ۱۱:۱۷

قیمت طلا و ارز ۲۶ دی ماه
طلا گرمی ۳۴۷ هزار و ۷۹۱ تومان/کاهش نرخ رسمی یورو و پوند
امروز چهارشنبه ۲۶ دی ماه هر گرم طلای ۱۸ عیار به قیمت ۳۴۷ هزار و ۷۹۱ تومان معامله می شود که روز سه شنبه ۲۵ دی ماه هر گرم طلای ۱۸ عیار به قیمت ۳۵۵ هزار و ۹۷۰ تومان مبادله می شد.

۱۳۹۷/۱۰/۲۶ - ۱۰:۵۴

قیمت طلا و ارز ۲۵ دی ماه
هر گرم طلا ۳۵۵ هزار و ۹۷۰ تومان/کاهش نرخ رسمی ۲۵ ارز
امروز سه شنبه ۲۵ دی ماه هر گرم طلای ۱۸ عیار به قیمت ۳۵۵ هزار ۹۷۰ تومان معامله می شود که روز دوشنبه ۲۴ دی ماه هر گرم طلای ۱۸ عیار به قیمت ۳۴۹ هزار و ۷۶۰ تومان مبادله می شد.

۱۳۹۷/۱۰/۲۵ - ۱۱:۲۵

قیمت طلا و ارز ۲۴ دی ماه
طلا گرمی ۳۴۹ هزار و ۷۶۰ تومان/کاهش نرخ رسمی ۲۵ ارز
امروز دوشنبه ۲۴ دی ماه هر گرم طلای ۱۸ عیار به قیمت ۳۴۹ هزار و ۷۶۰ تومان معامله می شود که روز یکشنبه ۲۳ دی ماه نیز هر گرم طلای ۱۸ عیار به قیمت ۳۶۳ هزار و ۸۱۹ تومان مبادله می شد.

۱۳۹۷/۱۰/۲۴ - ۱۰:۲۸

قیمت طلا و ارز ۲۳ دی ماه
افزایش قیمت سکه و طلا/ثبات نرخ ارز بین بانکی
امروز یکشنبه ۲۳ دی ماه هر گرم طلای ۱۸ عیار به قیمت ۳۶۳ هزار و ۸۱۹ تومان معامله می شود که روز شنبه ۲۲ دی ماه نیز هر گرم طلای ۱۸ عیار به قیمت ۳۴۹ هزار و ۷۰۰ تومان مبادله می شد.

۱۳۹۷/۱۰/۲۳ - ۱۱:۳۳

قیمت طلا و ارز ۲۲ دی ماه
طلا گرمی ۳۴۹ هزار و ۷۰۰ تومان/دلار در کانال ۱۱ هزار تومان/افزایش قیمت رسمی پوند
امروز شنبه ۲۲ دی ماه هر گرم طلای ۱۸ عیار به قیمت ۳۴۹ هزار و ۷۰۰ تومان معامله می شود که روز پنجشنبه ۲۰ دی ماه نیز هر گرم طلای ۱۸ عیار به قیمت ۳۴۵ هزار و ۱۰۰ تومان مبادله می شد.

۱۳۹۷/۱۰/۲۲ - ۱۰:۳۶

مکانیزم بازار متشکل ارزی چیست
راه‌اندازی بازار متشکل ارز به عنوان مکانی برای عرضه و تقاضای بی‌واسطه ارز چندسالی است که در دستورکار بانک مرکزی قرارداردکه درنهایت ۱۸ دی ماه مقررات تشکیل آن تصویب شدو بنا به گفته مسئولان مکانیزم کار آن بر اساس عرضه و تقاضا و به صورت شفاف و واقعی است.

۱۳۹۷/۱۰/۲۰ - ۱۶:۳۶

قیمت طلا و ارز ۲۰ دی ماه
ثبات در بازار طلا و دلار/ افزایش نرخ ۲۵ ارز بین بانکی
امروز پنجشنبه ۲۰ دی ماه هر گرم طلای ۱۸ عیار به قیمت ۳۴۵ هزار و ۱۰۰ تومان معامله می شود که روز چهارشنبه ۱۹ دی ماه نیز هر گرم طلای ۱۸ عیار به همین قیمت مبادله می شود.

۱۳۹۷/۱۰/۲۰ - ۱۰:۵۶

قیمت طلا و ارز ۱۹ دی ماه
طلا گرمی ۳۴۵ هزار و ۱۰۰ تومان/دلار ۱۱ هزار و ۱۲۰ تومان
امروز چهارشنبه ۱۹ دی ماه هر گرم طلای ۱۸ عیار به قیمت ۳۴۵ هزار و ۱۰۰ تومان معامله می شود این در حالی است که روز سه شنبه ۱۸ دی ماه هر گرم طلای ۱۸ عیار ۳۴۰ هزار تومان مبادله می شود.

۱۳۹۷/۱۰/۱۹ - ۱۰:۲۸

قیمت طلا و ارز ۱۸ دی ماه
طلا گرمی ۳۴۰ هزار تومان/نرخ ۲۱ ارز بین بانکی کاهش یافت
امروز سه شنبه ۱۸ دی ماه هر گرم طلای ۱۸ عیار به قیمت ۳۴۰ هزار تومان معامله می شود این در حالی است که روز دوشنبه ۱۷ دی ماه هر گرم طلای ۱۸ عیار ۳۵۴ هزار تومان مبادله می شود.

۱۳۹۷/۱۰/۱۸ - ۱۱:۳۱

قیمت طلا و ارز ۱۷ دی ماه
طلا گرمی ۳۵۴ هزار تومان/دلار ۱۰ هزار و ۸۵۰ تومان/نرخ ۲۷ ارز بین بانکی افزایش یافت
امروز دوشنبه ۱۷ دی ماه هر گرم طلای ۱۸ عیار به قیمت ۳۵۴ هزار تومان معامله می شود این در حالی است که روز یکشنبه ۱۶ دی ماه هر گرم طلای ۱۸ عیار ۳۳۲ هزار تومان مبادله می شود.

۱۳۹۷/۱۰/۱۷ - ۱۱:۲۵

بر اساس پیش بینی کارشناسان در راستای اقدامات کنترای بانک مرکزی
آرامش قطعی در بازار طلا و ارز تا پایان سال
دولت و در راس آن بانک مرکزی پس از نابسامانی در بازار ارز و طلا در کنار اقدامات اورژانسی برنامه بلندمدتی را نیز برای کنترل این بازار انجام داده و می دهد که به اعتقاد کارشناسان اقتصادی آنها مثمر ثمر واقع شده و باید شاهد ثبات بازار تا پایان سال باشیم.

۱۳۹۷/۱۰/۱۷ - ۰۷:۱۹

قیمت طلا و ارز ۱۶ دی ماه
طلا گرمی ۳۳۲ هزار تومان/ نرخ رسمی ۳۹ ارز ثابت ماند
امروز یکشنبه ۱۶ دی ماه هر گرم طلای ۱۸ عیار به قیمت ۳۳۲ هزار تومان معامله می شود این در حالی است که روز شنبه ۱۳ دی ماه هر گرم طلای ۱۸ عیار ۳۳۶ هزار تومان مبادله می شود.

۱۳۹۷/۱۰/۱۶ - ۱۱:۲۸

قیمت طلا و ارز ۱۵ دی ماه
طلا گرمی ۳۳۶ هزار تومان/افزایش قیمت رسمی یورو و پوند
امروز شنبه ۱۵ دی ماه هر گرم طلای ۱۸ عیار به قیمت ۳۳۶ هزار تومان معامله می شود این در حالی است که روز پنجشنبه ۱۳ دی ماه هر گرم طلای ۱۸ عیار ۳۳۱ هزار و ۶۰۰ تومان مبادله می ش

۱۳۹۷/۱۰/۱۵ - ۱۰:۵۵

قیمت طلا و ارز ۱۳ دی ماه
طلا و ارز در آرامش/ قیمت رسمی یورو و پوند کاهش یافت
امروز پنجشنبه ۱۳ دی ماه هر گرم طلای ۱۸ عیار به قیمت ۳۳۱ هزار ۶۰۰ تومان معامله می شود این در حالی است که روز گذشته هر گرم طلای ۱۸ عیار ۳۳۱ هزار و ۴۰۰ تومان مبادله می شد.

۱۳۹۷/۱۰/۱۳ - ۱۱:۲۱

قیمت طلا و ارز ۱۲ دی ماه
ثبات در بازار طلا/کاهش نرخ ۲۰ ارز بین بانکی
امروز چهارشنبه ۱۲ دی ماهه هر گرم طلای ۱۸ عیار به قیمت ۳۳۱ هزار و ۴۰۰ تومان معامله می شود این در حالی است که روز گذشته هر گرم طلای ۱۸ عیار ۳۳۱ هزار مبادله می شد.

۱۳۹۷/۱۰/۱۲ - ۱۱:۱۴

قیمت طلا و ارز ۱۱ دی ماه
کاهش قیمت سکه/افزایش نرخ ۲۵ ارز بین بانکی
امروز ۱۱ دی ماهه هر گرم طلای ۱۸ عیار به قیمت ۳۳۱ هزار تومان معامله می شود این در حالی است که روز گذشته هر گرم طلای ا۸ عیار ۳۳۱ هزار و ۸۰۰ تومان مبادله می شد.

۱۳۹۷/۱۰/۱۱ - ۱۴:۰۲

قیمت طلا و ارز ۱۰ دی ماه
افزایش قیمت طلا و دلار/کاهش نرخ ۱۷ ارز بین بانکی
امروز ۱۰ دی ماهه هر گرم طلای ۱۸ عیار ۳۳۱ هزار و ۸۰۰ تومان معامله می شود این در حالی است که روز گذشته هر گرم طلای ا۸ عیار ۳۲۶ هزار و ۶۰۰ تومان مبادله می شد.

۱۳۹۷/۱۰/۱۰ - ۱۶:۴۹

قیمت طلا و ارز نهم دی ماه
طلا گرمی ۳۲۶ هزار و ۶۰۰ تومان/دلار در کانال ۱۰ هزار تومانی
امروز نهم دی ماه هر گرم طلای ۱۸ عیار ۳۲۶ هزار و ۶۰۰ تومان معامله می شود این در حالی است که روز گذشته هر گرم طلای ا۸ عیار ۳۱۸ هزار و ۱۰۰ تومان مبادله می شد.

۱۳۹۷/۱۰/۹ - ۱۰:۵۱

قیمت طلا و ارز هشتم دی ماه
ادامه کاهش قیمت طلا/افزایش قیمت رسمی پوند و یورو
امروز هشتم دی ماه هر گرم طلای ۱۸ عیار ۳۱۸ هزار تومان معامله می شود این در حالی است که پنچشنبه ۶ دی ماه هر گرم طلای ۱۸ عیار ۳۳۲ هزار تومان در بازار هزار تومان مبادله می شد.

۱۳۹۷/۱۰/۸ - ۱۶:۰۱