خبرگزاری شبستان

چهارشنبه ۲۹ خرداد ۱۳۹۸

الأربعاء ١٥ شوّال ١٤٤٠

Wednesday, June 19, 2019

اللَّهُم کُنْ لِوَلِیِّکَ الحُجَةِ بنِ الحَسَن، صَلَواتُکَ علَیه و علی آبائِه، فِی هَذِهِ السَّاعَةِ وَ فِی کُلِّ سَاعَه، وَلِیّاً وَ حَافِظاً و قَائِداً وَ نَاصِراً وَ دَلِیلًا وَ عَیْنا، حَتَّى تُسْکِنَهُ أَرْضَکَ طَوْعا وَ تُمَتعَهُ فیها طَویلا" - خدایا، ولىّ‏ ات، حضرت حجّت بن الحسن، که درود تو بر او و بر پدرانش باد؛ در این لحظه و در تمام لحظات سرپرست و نگاهدار و راهبر و یارى گر و راهنما و دیدبان باش، تا او را به صورتى که خوشایند اوست، ساکن زمین گردانیده و مدّت زمان طولانى در آن بهره مند سازی

مطالب مربوط به کلیدواژه سید کاظم دلخوش
نماینده مردم صومعه سرا در مجلس:
آن گونه که باید شعار حمایت از کالای ایرانی محقق نشد
دلخوش با بیان اینکه مردم تا الان اعتقادی به خرید کالای ایرانی نداشتند، گفت: آن گونه که باید ما در بحث حمایت از خرید کالای ایرانی موفق نبودیم.

۱۳۹۷/۱۲/۲۸ - ۱۱:۱۰

عضو کمیسیون اقتصادی مجلس:
دولت نحوه پرداخت ۱۴ میلیارد ریال برای تامین کالاهای اساسی در سال ۹۸ را مشخص کند
دلخوش گفت: دولت باید نحوه پرداخت ۱۴ میلیارد دلار برای تامین کالاهای اساسی و دارو در سال ۹۸ را مشخص کند.

۱۳۹۷/۱۱/۲۸ - ۱۵:۲۸

نماینده مردم صومعه سرا در مجلس؛
آرمان‌های انقلاب با فرهنگ وقف همسویی نزدیک دارد
دلخوش اعلام کرد: بسیاری از آرمان‌های انقلاب اسلامی از جمله برقراری عدالت اجتماعی و مبارزه با فقر در فرهنگ وقف وجود دارد.

۱۳۹۷/۱۱/۱۸ - ۱۳:۱۸

عضو کمیسیون اقتصادی مجلس:
خودبزرگ بینی مردم و مسئولان آفت انقلاب است/از بین رفتن اخلاق و وحدت جامعه را دچار مشکل می کند
دلخوش با بیان اینکه خود بزرگ بینی مسئولان و مردم آفتی برای انقلاب است، گفت: ما باید تلاش کنیم که اخلاق و وحدت در جامعه از بین نرود.

۱۳۹۷/۱۰/۳۰ - ۱۵:۰۳

عضو کمیسیون اقتصادی مجلس:
دولت می خواهد بحث پرداخت یارانه را استانی کند
دلخوش گفت: دولت می خواهد پرداخت یارانه را استانی کند و این اختیار را به استانداران بدهد که با شناسایی افراد در استان ها اقدام به پرداخت یارانه کند.

۱۳۹۷/۹/۲۸ - ۰۷:۳۵

دلخوش در گفتگو با شبستان:
دلخوش به وضعیت فعلی بازار ارز نباشیم/عدم برنامه ریزی قیمت را باز بالا می برد
عضو کمیسیون اقتصادی مجلس شورای اسلامی با بیان اینکه به وضعیت فعلی بازار ارز نباید دلخوش کرد، گفت: اگر برنامه ریزی در این زمینه انجام نشود مجددا قیمت ارز بالا می رود.

۱۳۹۷/۸/۲۷ - ۱۴:۴۶

دلخوش در گفتگو با شبستان
مسئولان برای صید در دریای عمان اولویت را صیادان ایرانی قرار دهند
سخنگوی فراکسیون محیط زیست با تاکید بر اینکه در کشور امکانات لازم برای صید صنعتی وجود ندارد، گفت: ما معتقدیم مسئولان باید در موضوع صید در دریای عمان اولویت را با صیادان ایرانی قرار دهند.

۱۳۹۷/۵/۳۰ - ۱۳:۲۴

دلخوش در گفتگو با شبستان:
احتمال قاچاق با دو قیمتی شدن ارز بیشتر می شود/اگر نظارت نباشد اقتصاد کشور زمین گیر می شود
عضو کمیسیون اقتصادی ضمن هشدار در مورد اینکه دو قیمتی شدن ارز باعث ایجاد قاچاق در کشور می شود، گفت: از دولت و قوه قضاییه می خواهیم مفسدان اقتصادی را شناسایی و اعدام کنند.

۱۳۹۷/۵/۲۰ - ۰۷:۴۸

دلخوش در گفتگو با شبستان:
همتی لبه تیغ ایستاده است/لزوم تغییر سایر تیم اقتصادی دولت
عضو کمیسیون اقتصادی مجلس با بیان اینکه همتی کار سختی را در بانک مرکزی پیش رو دارد، گفت: وی روی لبه تیغ ایستاده است و امیدواریم با استقلال بانک مرکزی بتواند مدیریت صحیحی را در این مجموعه استفاده کند.

۱۳۹۷/۵/۳ - ۱۴:۳۶

دلخوش در تذکری:
لایحه مبارزه با قاچاق کالا و ارز با رای استمزاجی به تصویب کمیسیون رسید
خبرگزاری شبستان: نماینده مردم صومعه سرا با بیان اینکه لوایح باید با دو سوم آرا به تصویب کمیسیون ها برسد، گفت: لایحه مبارزه با قاچاق کالا و ارز با رای استمزاجی نمایندگان به تصویب کمیسیون رسید.

۱۳۹۷/۳/۲۳ - ۱۱:۱۲

برنامه فرهنگی نوروزی اوقاف گیلان، مردم را بیشتر با وقف آشنا کرد
خبرگزاری شبستان: نماینده مردم صومعه سرا در مجلس گفت: برنامه های فرهنگی نوروزی اداره اوقاف و امور خیریه گیلان مردم را با نهاد وقف بیشتر ‌آشنا کرد.

۱۳۹۷/۱/۲۹ - ۰۸:۴۶

رخداد انقلاب در حوزه برق، گاز و آسفالت در شهرستان صومعه‌سرا
خبرگزاری شبستان: نماینده مردم صومعه‌سرا در مجلس شورای اسلامی با بیان اینکه ما ۱۵۶ روستا داریم و باید در همه این روستا کار انجام شود، گفت: در یک سال و نیم در شهرستان صومعه‌سرا انقلاب در حوزه برق، گاز و آسفالت صورت گرفته است.

۱۳۹۶/۱۰/۲۲ - ۱۷:۳۳

انتقاد دلخوش از گزارش تخلفات منطقه آزاد ماکو
خبرگزاری شبستان: نماینده صومعه سرا پس از قرائت گزارش کمیسیون اقتصادی در مورد تخلفات منطقه آزاد ماکو گفت: بنده رئیس کارگروه بررسی این تخلفات بوده ام اما به هیچ کدام از نظرات کارگروه در گزارشی که از سوی کمیسیون ارایه شده است توجه نشده است.

۱۳۹۶/۸/۳ - ۰۹:۵۵

۱۰۰طرح با اعتبار ۴۰۰میلیارد تومان در صومعه‌سرا اجرایی می‌شود
خبرگزاری شبستان: نماینده مردم صومعه‌سرا با بیان اینکه اتمام پروژه‌های نیمه تمام، شروع پروژه‌های راکد و همچنین اجرای پروژه‌های جدید در اولویت کارها است، گفت: ۱۰۰طرح ملی با اعتباری بالغ بر ۴۰۰میلیارد تومان در این شهرستان در حال اجرا است.

۱۳۹۶/۷/۱۵ - ۲۲:۳۹

اجرای ۱۰۰ پروژه ملی، نیمه ملی و محلی در شهرستان صومعه‌سرا
خبرگزاری شبستان: نماینده مردم صومعه‌سرا در مجلس شورای اسلامی با بیان اینکه ۱۰۰ پروژه ملی،نیمه ملی و محلی در این شهرستان در حال اجرا است،‌گفت: برای این پروژه‌ها بالغ بر ۴۰۰میلیارد تومان اعتبار هزینه می‌شود.

۱۳۹۶/۶/۱۸ - ۱۷:۴۶

اهداف امپریالیسم برای پرورش داعش، نابوی ایران بود
خبرگزاری شبستان: نماینده مردم صومعه‌سرا در مجلس شورای اسلامی گفت: تمام اهداف امپریالیسم، آمریکا و انگلیس و اسرائیل پرورش دادن داعش برای کشور ایران که ام القری جهان اسلام است، بود.

۱۳۹۶/۴/۱ - ۰۸:۱۹

حضور پرشور در انتخابات بیانگر شعور سیاسی بالای مردم ایران است
خبرگزاری شبستان: نماینده مردم شهرستان صومعه سرا اعلام کرد: حضور پرشور مردم در عرصه انتخابات نشان دهنده درک بالا و شعور سیاسی و فرهنگ بالای مردم است.

۱۳۹۶/۲/۲۹ - ۱۷:۵۸

اجرای پروژه سد لاستیکی بازارجمعه با ۲ میلیارد تومان اعتبار
خبرگزاری شبستان: نماینده مردم صومعه‌سرا در مجلس شورای اسلامی با بیان اینکه فرماندار نباید به دنبال این باشد به جای انجام کار اجرایی، کانون که قانونگذار خلاف می‌داند را تشکیل دهد، گفت: سد لاستیکی بازارجمعه با اعتبار ۲ میلیارد تومان در دست اجرا است.

۱۳۹۵/۱۱/۳ - ۲۱:۲۶

حوزه تعاون از ارکان اقتصاد مقاومتی است
خبرگزاری شبستان: نماینده مردم صومعه‌سرا در مجلس نقش تعاونی‌ها را در اجرای اقتصاد مقاومتی موثر دانست و گفت: فرهنگ سازی به منظورآشنایی مردم با ظرفیت‌های تعاون مهمترین عامل رونق تعاونی‌ها است.

۱۳۹۵/۶/۱۶ - ۱۶:۴۰

افزایش ۱۸ درصدی اعتبارت سال جاری صومعه‌سرا
خبرگزاری شبستان: اعتبارات شهرستان صومعه‌سرا نسبت به سال گذشته ۱۸ درصد افزایش یافته است.

۱۳۹۵/۶/۱۶ - ۱۶:۳۱