خبرگزاری شبستان

سه شنبه ۱ آبان ۱۳۹۷

الثلاثاء ١٢ صفر ١٤٤٠

Tuesday, October 23, 2018

اللَّهُم کُنْ لِوَلِیِّکَ الحُجَةِ بنِ الحَسَن، صَلَواتُکَ علَیه و علی آبائِه، فِی هَذِهِ السَّاعَةِ وَ فِی کُلِّ سَاعَه، وَلِیّاً وَ حَافِظاً و قَائِداً وَ نَاصِراً وَ دَلِیلًا وَ عَیْنا، حَتَّى تُسْکِنَهُ أَرْضَکَ طَوْعا وَ تُمَتعَهُ فیها طَویلا" - خدایا، ولىّ‏ ات، حضرت حجّت بن الحسن، که درود تو بر او و بر پدرانش باد؛ در این لحظه و در تمام لحظات سرپرست و نگاهدار و راهبر و یارى گر و راهنما و دیدبان باش، تا او را به صورتى که خوشایند اوست، ساکن زمین گردانیده و مدّت زمان طولانى در آن بهره مند سازی

مطالب مربوط به کلیدواژه آسیب شناسی
مراقب جریان سکولاریزه کردن مراسم مذهبی باشیم
مراقب حذف واژه‌هایی همچون «قیام»، «انقلاب»، «مبارزه»، «ایستادگی» در مراسم عزاداری و جریان سکولاریزه کردن مداحی‌ها و اینکه مجالس عزا تنها به طرح مباحث اخلاقی و احکام و عقاید پرداخته شود، باشیم.

۱۳۹۷/۷/۱۵ - ۱۰:۲۱

لزوم آسیب شناسی در عزاداری ها/ عزاداری امروز به مسابقه خرید طبل مبدل شده است
پیشکسوت تئاتر و سینمای فارس گفت: سینه زنی و عزاداری امروز به مسابقه خرید طبل مبدل شده است و طبلی می خرند که 2 برابر قامت طبال بود و اعتقاد دارم عزاداری و تعزیه امروز نیاز به آسیب شناسی دارد و در هر تعزیه و سینه زنی تنها درسی که مهم است، انسانیت است.

۱۳۹۷/۷/۲ - ۲۰:۳۶

برگزاری سمینار آسیب شناسی روزنامه نگاری کوردی در مریوان/ ارسال ۶۰ مقاله به دبیرخانه همایش
یکی از اعضای انجمن فرهنگی ادبی مریوان با اشاره به برگزاری سمینار آسیب شناسی روزنامه نگاری کوردی در این شهرستان گفت: با اتمام مهلت ارسال آثار، ۶۰ مقاله به دبیرخانه این سمینار ارسال شد.

۱۳۹۷/۴/۳۱ - ۱۶:۱۷

کانون های مساجد برنامه های فرهنگی تاثیرگذار اجرا کنند
امام جمعه بندرآستارا گفت: در راستای مقابله با تهاجم فرهنگی دشمنان کانون های فرهنگی و هنری مساجد با همکاری بسیج برنامه های فرهنگی تاثیرگذار اجرا کنند.

۱۳۹۷/۴/۱۴ - ۰۹:۲۲

ضرورت همکاری دستگاه های متولی چهارمحال و بختیاری در امر برگزاری طرح اوقات فراغت
خبرگزاری شبستان: نماینده طرح اوقات فراغت فرهنگ و ارشاد اسلامی چهارمحال و بختیاری با تاکید بر هم افزایی دستگاه های فرهنگی در غنی سازی اوقات فراغت در استان گفت: این تعامل شایسته باعث هدایت جوانان و نوجوانان به سمت تفریحات سالم می شود.

۱۳۹۷/۲/۳۱ - ۰۷:۱۵

حشمتی:
نقشه راه احیای حقوق عامه را ترسیم خواهیم کرد
خبرگزاری شبستان: معاون حقوق عامه دادستان کل کشور از توجه ویژه قوه قضاییه به موضوع حقوق عامه خبر داد و گفت: به‌دنبال ترسیم و تصویب نقشه راه احیای حقوق عامه و حرکت بر اساس آن در دستگاه قضایی هستیم.

۱۳۹۷/۲/۲۱ - ۱۱:۵۷

دانشجویان روحیه مطالبه گری خود را حفظ و تقویت کنند/ تشکل ها ابزار دست گروه ها و جریان های سیاسی نشوند
خبرگزاری شبستان: معاون سیاسی و امنیتی استاندار کهگیلویه و بویراحمد گفت: دانشجویان همواره صدای مردم هستند و باید خواسته های به حق مردم را از مسئولان مطالبه کنند.

۱۳۹۷/۲/۱۷ - ۱۳:۳۵

آسیب شناسی جامعه از مهمترین اهداف مستند سازان است
خبرگزاری شبستان:نويسنده وكارگردان مستند زندگي ( روايتي از زندگي شهيد ابراهيم روحي ) گفت: آسیب شناسی جامعه از مهمترین اهداف مستندسازان است.

۱۳۹۷/۲/۵ - ۰۹:۳۳

استاد حوزه علمیه:
امام کاظم(ع) پاسدار نهضت صادقین و حافظ مذهب جعفری بودند
خبرگزاری شبستان:استاد حوزه علمیه با تاکید بر اینکه امام کاظم(ع) پاسدار نهضت صادقین و حافظ مذهب جعفری بودند، گفت: ایشان با ایجاد سومین دانشگاه شیعی در برابر عقاید انحرافی ایستادند و به تبلیغ دین ناب محمدی پرداختند تا به دین مردم آسیبی وارد نشود.

۱۳۹۷/۱/۲۴ - ۱۳:۲۱

پنجاه و هفتمین جشنواره مد و لباس فجر در زاهدان گشایش یافت
خبرگزاری شبستان: مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی سیستان و بلوچستان گفت: سومین جشنواره استانی پوشاک سنتی اقوام سیستان و بلوچستان و اولین جشنواره منطقه ای پوشاک سنتی اقوام در نگارخانه فردوسی گشایش شد.

۱۳۹۶/۱۲/۱۲ - ۱۲:۱۵

خانواده مهم ترین نقش در گسترش و رشد حیات بشری دارد
خبرگزاری شبستان: امام جمعه زاهدان گفت: خانواده هم ترین نقش در گسترش و رشد حیات بشری دارد؛ ابدا رشد اجتماعی در قالب فردی صورت نخواهد گرفت.

۱۳۹۶/۱۲/۱۲ - ۱۲:۱۵

از سوی مرکز پژوهش‌های مجلس انجام شد
آسیب‌شناسی وظایف و عملکرد شوراهای اسلامی شهر در ایران
خبرگزاری شبستان: مرکز پژوهش‌های مجلس شورای اسلامی طی گزارشی به بررسی آسیب شناسی وظایف و عملکرد شوراهای اسلامی شهر در ایران، با بهره گیری از نظرات اعضای شورا و کارشناسان پرداخته است.

۱۳۹۶/۱۱/۱۸ - ۱۰:۰۸

صیانت از مرزهای فرهنگی، نیازمند تلاش مضاعف/توسعه فرهنگی، ضامن حیات جامعه است
خبرگزاری شبستان:فرهنگ ایران با جلوه های گوناگون و متنوع دینی، فلسفی، اخلاقی، علمی و ادبی در شمار غنی ترین، کهن ترین و ریشه دارترین فرهنگ های جهان به شمار می رود که برای حراست از این فرهنگ، با آینده نگری فرهنگی به مدیریت جهادی در این حوزه نیاز داریم.

۱۳۹۶/۱۱/۱۷ - ۱۲:۲۷

برگزاری کارگاه آموزشی مدیران کانون های فرهنگی هنری خرم آباد
خبرگزاری شبستان:کارگاه آموزشی ویژه کانون های فرهنگی هنری مساجد شهرستان خرم آباد برگزار شد.

۱۳۹۶/۱۱/۵ - ۱۲:۵۵

برگزاری نشست سالانه مبلغان فضای مجازی
خبرگزاری شبستان:نشست سالانه مبلغان فضای مجازی(۲۸دی) در سالن همایش های غدیر برگزار می شود.

۱۳۹۶/۱۰/۲۱ - ۱۳:۳۲

آسيب‌شناسي نظام پژوهشي شهرداري تهران
خبرگزاری شبستان: هم انديشي آسيب‌شناسي نظام پژوهشي شهرداري تهران با حضور رئيس مرکز مطالعات و برنامه ريزي شهر تهران و مشاور شهردار تهران در امور برنامه‌ ريزي راهبردي و نوسازي نظام مديريت شهري برگزار شد.

۱۳۹۶/۱۰/۱۹ - ۱۱:۴۵

تکریم بزرگان، تکریم تاریخ و هویت دینی منطقه است
خبرگزاری شبستان: استاندار کهگیلویه و بویراحمد ضمن تجلیل از برگزار کنندگان کنگره ملی آیت الله سیدکرامت الله ملک حسینی، گفت: تکریم بزرگان، تکریم تاریخ و هویت دینی منطقه است.

۱۳۹۶/۸/۱۱ - ۱۳:۱۵

جانیان رها در شهرها
خبرگزاری شبستان:آتنا آخرین قربانی نیست؛مجموعه ای از دلایل بستر این جنایت هولناک را فراهم کرده که بدور از سیاست زدگی وشعار پراکنی باید در رسانه های کشور مخصوصا در صداو سیما مورد بحث وتحلیل قرار گیرند.

۱۳۹۶/۴/۲۵ - ۰۸:۳۴

آسیب های اقامه نماز در ادارات شناسایی شود
خبرگزاری شبستان: معاون ستاد امر به معروف و نهی از منکر استان کرمانشاه، گفت: مدیران دستگاه های اجرایی باید با اهتمام بر اقامه نماز در صف اول نماز جماعت ادارات باشند.

۱۳۹۶/۴/۲۲ - ۰۰:۳۷

مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی خراسان جنوبی:
اجرای تعزیه حضرت علی(ع)در شب‌های قدر/ جلسه آسیب شناسی یازدهمین نمایشگاه قرآن برگزار می شود
خبرگزاری شبستان: مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی خراسان جنوبی از برگزاری جلسه آسیب شناسی یازدهمین نمایشگاه قرآن کریم خراسان جنوبی خبر داد و گفت: همزمان با ماه رمضان ۱۵۰۰ جلد قرآن کریم در خراسان جنوبی توزیع می‌شود.

۱۳۹۶/۳/۲۳ - ۰۷:۳۱