Shabestan News Agency

لطفا منتظر بمانید...

منطق جانمایی ناشران آموزشی به منظور دسترسی بهتر خانواده‌هاست

خبرگزاری شبستان: اللهیاری گفت: وقتی خانواده‌ها به نمایشگاه می‌آیند، ممکن است فرزندانی در سنین مختلف داشته باشند و به همین دلیل تمامی این بخش‌ها را در کنار یکدیگر قرار دادیم تا دسترسی به آنها آسان باشد.


«روش تحلیل سیاسی» برگرفته از بیانات رهبر انقلاب تجدید چاپ شد

خبرگزاری شبستان: «روش تحلیل سیاسی» تلاشی مبتنی بر منظومه‌ فکری حضرت آیت‌الله خامنه‌ای با هدف ارائه‌ روشی منسجم و منطقی برای تحلیل مسائل و پدیده‌ها در چهارچوب تحلیلی انقلاب اسلامی است.

همزمان با روز بزرگداشت شیخ اجل برگزار می‌شود/

نشست تخصصی سعدی و مسأله‌ «خود» در روایت

خبرگزاری شبستان: اولین نشست سرای داستان در سال جدید با عنوان «سعدی و مساله‌ خود در روایت»دوشنبه یکم اردیبهشت ساعت ۱۶ برگزار می‌شود.

فروش میلیونی تابلوهای نقاشی کودکان در حمایت از محک

خبرگزاری شبستان:هشتمین نمایشگاه سالانه نقاشی هنرجویان کودک و نوجوان تارا بهبهانی با استقبال چشمگیری از سوی علاقمندان در موسسه محک برگزار شد و در دو روز برگزاری به فروشی بیش از ۴۳ میلیون تومان دست پیدا کرد.

رییس ایکوموس ایران:

عمارت «ارباب هرمز» به «خانه‌ تهران» تبدیل شود

خبرگزاری شبستان: مهدی حجت به همراه اعضای شورای اجرایی ایکوموس،جمال کامیاب،مدیرعامل سازمان زیباسازی شهر تهران مهندس حمید نیلی، معاون فنی و طرح های شهری زیباسازی از 'عمارات ارباب هرمز' در پارک پلیس بازدید کردند.

نمایشگاه آبرنگ های کوروش اصلانی در گالری شکوه افتتاح شد/

هشدار یک هنرمند: نقاشی آبرنگ عقب افتاده است

خبرگزاری شبستان: نمایشگاه نقاشی های کوروش اصلانی عصر جمعه ۲۹ فروردین ماه در گالری شکوه افتتاح شد.

در مناظره تلویزیونی و در پاسخ به شبستان مطرح شد/

افخمی: بهره برداری سیاسی از اندیشه آوینی قاعده جنگ است

خبرگزاری شبستان: جلیلی گفت: آوینی باید حتما مورد استفاده سیاسی قرار گیرد و اصلا نباید از او سوءاستفاده سیاسی شود چراکه آوینی یک متفکر و متدین سیاسی است که مانند روشنفکران به جدایی دین از سیاست اعتقاد ندارد.

با موضوع حماسی/

بازی رایانه ای مقاومت خرمشهر تابستان ۹۳ وارد بازار گیم می شود

خبرگزاری شبستان: بازی رایانه ای «مقاومت خرمشهر» که با حمایت بنیاد ملی بازی های رایانه ای در شرکت شیوا پرداز کرمان تولید شده است، اواخر تابستان ۹۳ وارد بازر گیم می شود.

رییس خانه عکاسان ایران:

جشنواره عکس «زندگی قرآنی» برگزار می شود

خبرگزاری شبستان: اولیازاده گفت: مسابقه ای با عنوان «زندگی قرآنی» برگزار می شود که علاقه مندان می توانند بعد از اعلام فراخوان عکس های دینی، مذهبی و قرآنی خود را برای دبیرخانه خانه عکاسان ارسال کنند.

همصدایی کیهان‌نشینان و خارج‌نشینان در تخطئه جشنواره شعر فجر

خبرگزاری شبستان: مناسبت و عنوان فجر زینت بخش جشنواره‌های هنری کشورمان است که میزبان همه هنرمندان جامعه‌مان با سلایق و نگرش‌های متفاوت است.

اخبار نمایشگاه کتاب تهران/

ثبت نام بیش از ۲۰ هزار نفر برای دریافت بن دانشجویی/ آغاز اجرای غرفه‌ها

خبرگزاری شبستان: مشاور علمی، فرهنگی و مدیریتی معاون فرهنگی از استقبال گسترده طلاب و دانشجویان برای ثبت نام جهت دریافت بن کارت اعتباری خرید کتاب خبر داد.