Shabestan News Agency
لطفا منتظر بمانید...
جستجو
rss نسخه موبایل

افزودنی های مجاز؛ چاشنی داستان کودک

خبرگزاری شبستان: ناصری معتقد است، مسایل آموزشی و مذهبی در قالب داستان را باید خیلی نرم و روان به کودکان منتقل کنیم به گونه‌ای که داستان بر آموزش غلبه پیدا کند.


در نشست خبری همایش «غزه تنها نیست» مطرح شد؛

غزه نشان آشکاری بر نابودی تمدن لیبرال/ ایرانیان ریشه در غزه دارند

خبرگزاری شبستان؛ نشست خبری گردهمایی بزرگ هنرمندان درحمایت از مردم مظلوم غزه با عنوان«غزه تنها نیست» با حضور رئیس حوزه هنری، مرتضی گودرزی دیباج، رحمت امینی، رسول اولیاء زاده و ناصر فیض برگزار ‌شد.

رونمایی از دفاتر و نوشت‌افزار‌های تخصصی و ایرانی «شکرستان»

خبرگزاری شبستان:رونمایی از تازه‌ترین تولیدات لوازم التحریر و نوشت افزار با نام تجاری شکرستان با حضور رئیس سازمان تبلیغات اسلامی، رئیس حوزه هنری، رئیس حوزه هنری کودک و نوجوان در تالار هتل فردوسی تهران برگزار شد.

جمشید مشایخی:

متاسفانه سینما هنوز به عمق دفاع مقدس نپرداخته است

خبرگزاری شبستان: مشایخی گفت: این روزها که سریال های مبتذل ترکیه ای را تماشا می کنند و در مقابل سریالی هم از طرف ما ساخته نمی شود که مردم با حقایق و ارزش هایی که لازم است آشنا شوند.

دکتر خاموشی در رونمایی از محصولات جدید شکرستان:

تجار نقش تاریخی در توسعه فرهنگ اسلامی دارند

خبرگزاری شبستان؛ مراسم رونمایی از لوازم التحریر شکرستان با حضور حجت‌الاسلام سید مهدی خاموشی رئیس سازمان تبلیغات اسلامی و جمعی از مدیران فرهنگی در تالار هتل فردوسی تهران برگزار شد.

بیانیه مجمع ناشران انقلاب اسلامی به‌مناسبت روز جهانی قدس‎

خبرگزاری شبستان: مجمع ناشران انقلاب اسلامی ضمن محکوم کردن کشتار بی‌رحمانۀ مردم ستمدیده و روزه‌دار فلسطین، از آحاد مردم و اقشار مختلف دعوت کرد تا در راهپیمایی روز قدس حضوری پرشور داشته باشند.

به همت مرکز اسناد انقلاب اسلامی/

«محرم و انقلاب اسلامی ایران»منتشر شد

خبرگزاری شبستان: مرکز اسناد انقلاب اسلامی در جدیدترین اثر خود کتاب «محرم و انقلاب اسلامی ایران» تألیف آقای اکبر فلاحی را چاپ و روانه بازار نشر کرد.

پیام حجت الله ایوبی به مناسبت روز جهانی قدس

خبر گزاری شبستان: حجت الله ایوبی، معاون وزیر فرهنگ وارشاد اسلامی و رئیس سازمان سینمایی، در آستانه برگزاری روز جهانی قدس پیامی را منتشر کرد.

در آستانه روز قدس منتشر شد

نامه همدردی اهالی شعر و داستان در حمایت از مردم غزه

خبرگزاری شبستان: بیش از ۱۵۰ نفر از نویسندگان و شاعران در نامه‌ای به مادران غزه‌ای همدردی خود را با ایشان اعلام کردند.

مشاور وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی مطرح کرد/

کتاب هایی که علی جنتی درباره آرمان فلسطین منتشر کرده است

خبرگزاری شبستان: سعید الفتی ضمن اشاره به اولین کتاب وزیر ارشاد در خارج از کشور با عنوان «تجربیاتی از انقلاب فلسطین» گفت: جنتی تاکنون مقالات متعددی درباره آرمان فلسطین در روزنامه های عربی منتشر کرده است.

ایرج اسکندری:

هنر شاخص مقاومت، ماندگار می شود

خبرگزاری شبستان: اسکندری با بیان اینکه هنرمندان اگر احساس وظیفه کنند آثار اعتراضی آنها در تاریخ ثبت می شود، گفت: اگر هنر هنرمندان شاخص باشد کار در خصوص مقاومت ماندگار می شود.