امام جماعت مسجد اصفهانک:
همراهی کانون فرهنگی هنری «بنت الفاطمه(س)» در کمک مومنانه به نیازمندان
حجت‌الاسلام بدری با اشاره به همراهی کانون فرهنگی هنری «بنت الفاطمه(س)» در کمک های مومنانه به نیازمندان گفت: بیش از دو هزار بسته سبد ارزاق میان نیازمندان توزیع شده است.

حجت الاسلام«سید مجتبی بدری» در گفت‌ و‌ گو با خبرنگار گروه مسجد و کانون های مساجد خبرگزاری شبستان با بیان اینکه نقش مسجدی ها و نهادهای آن به ویژه پایگاه های بسیج و کانون های فرهنگی هنری در دوره شیوع ویروس کرونا بسیار پر رنگ بوده است، اظهار کرد: همراهی این نهادها موجب فراگیری رزمایش مواسات و همدلی و شکل گیری نهضت مستمر خدمت رسانی به نیازمندان در کشور شده است.

 

امام جماعت مسجد اصفهانک (واقع در تهران، بزرگراه شهید محلاتی، بعد از تقاطع بزرگراه امام علی (ع)) افزود: کانون فرهنگی هنری بنت الفاطمه (س) این مسجد از جمله نهادهای بسیار موفق است که در دوره شیوع ویروس کرونا حتی یک روز تعطیل نشد و در مقابله با شیوع ویروس کرونا و اجرای طرح شهید سلیمانی و ایران همدل کارهای زیادی انجام داده است.

 

وی اضافه کرد: اعضای کانون فرهنگی هنری بنت الفاطمه (س) در اجرای تمام مراحل توزیع سبد ارزاق میان نیازمندان و به ویژه کسانی که از خدمات مهمانسرای همای رحمت استفاده می کنند، حضور داشته اند که شامل جمع آوری کمک های مردمی برای تهیه این بسته ها و توزیع این بسته ها می شود. آمار دقیقی درباره میزان این کمک ها نمی توانم بدهم ولی در دوره شیوع ویروس کرونا بیش از دو هزار بسته تقدیم نیازمندان شد.

 

بدری ادامه داد: اگر همراهی اعضای کانون فرهنگی هنری بنت الفاطمه (س) در ضد عفونی کردن و تمیز نگه داشتن مسجد اصفهانک نبود حتما در برگزاری برنامه ها دچار مشکل می شدیم، حقیقتا می توانیم این کار بچه های مسجد را رشادت و شهامت نامید.

 

وی در ادامه به حضور فعال اعضای کانون فرهنگی هنری بنت الفاطمه (س) در برگزاری اجتماع فاطمی جنوب تهران اشاره کرد و گفت: این گروه از فعالان مسجد اصفهانک از روز 27 دی ماه در خیابان شوش حضور یافتند و هم در ضد عفونی کردن محل برگزاری این اجتماع و هم نصب لوازم مرتبط و هم برقراری امنیت و نظم در روز برگزاری این مراسم مشارکت کردند.

 

امام جماعت مسجد اصفهانک در پایان با بیان اینکه جهاد مسجدی ها در دوره شیوع ویروس کرونا یادآور خدمت آنان در دوره دفاع مقدس و همچنین کمک رسانی به آسیب زدگان حوادثی همچون سیلاب و زمین لرزه است، اظهار کرد: امیدواریم مسئولان دستگاه های مختلف در برنامه های ریزی های کلان برای کشور توجه ویژه به این همه رشادت و شهامت و ایثار و فداکاری مسجدی ها داشته باشند، هرچند مسجدی ها کار خود را برای کسب رضای خدا انجام می دهند، ولی افزایش حمایت ها موجب دلگرمی آنان می شود.

چاپ خبر