حجت الاسلام مصباحی مقدم در جمع خبرنگاران:
حضور نماینده لاریجانی در جلسات ائتلاف اصولگرایان/فتنه در خبرگان راه ندارد
خبرگزاری شبستان: نماینده مردم تهران و سخنگوی جامعه روحانیت مبارز پس از ثبت نام در انتخابات در جمع خبرنگاران درخصوص پیوستن علی لاریجانی به ائتلاف اصولگرایان گفت: لاریجانی به بنده گفت نمی‌تواند درجلسات شرکت کند ولی نماینده وی در جلسات حاضر می شود.

به گزارش خبرنگار سیاسی خبرگزاری شبستان مستقر در ستاد انتخابات کشور، حجت‌الاسلام غلامرضا مصباحی مقدم، نماینده مردم تهران و سخنگوی جامعه روحانیت مبارز پس از ثبت نام در انتخابات در جمع خبرنگاران درخصوص پیوستن علی لاریجانی به ائتلاف اصولگرایان گفت: با لاریجانی صحبت کرده‌ام چیزی درباره نفی ائتلاف نشنیده‌ام. لاریجانی به بنده گفت نمی‌تواند درجلسات شرکت کند ولی نماینده وی برای شرکت در جلسات حاضر می‌شود.

وی درباره رهروان فراکسیون رهروان مجلس گفت: در شورای ائتلاف از احزاب ثبت شده دعوت می‌کنیم رهروان یک فراکسیون است و وقتی از لاریجانی دعوت کردیم اعضای فراکسیون فکر کردند لاریجانی را از فراکسیون دعوت کردیم ولی اینطور نبوده است.

حجت الاسلام مصباحی مقدم در مورد شکل گیری فتنه در خبرگان گفت: چنین چیزی را پیش بینی نمی کنم اعضای خبرگان افرادی نیستند که دچار فتنه شوند.

 

چاپ خبر