آغاز به کار چهارمین هفته فیلم و عکس سینمای جوان استان کرمانشاه
خبرگزاری شبستان: رئیس انجمن سینمای جوان استان کرمانشاه، از اکران ۳۳ فیلم کوتاه در بخش های مختلف داستان، انیمیشن و تولیدی خبر داد که همگی از تولیدات سال گذشته این انجمن هستند.

کامران رضایی رئیس انجمن سینمای جوان استان کرمانشاه به خبرنگارخبرگزاری شبستان گفت: چهارمین هفته فیلم و عکس سینمای جوان استان از روز گذشته(15 اسفند) به مدت سه روز در کرمانشاه  آغاز به کار کرد.

 

وی مکان برپایی این اقدام مهم فرهنگی را تالار شهید آوینی شهر کرمانشاه ذکر کرد و اذعان داشت: بخش عکاسی این هفته شامل 33 فریم عکس از هنرمندان برجسته کرمانشاهی بوده که در معرض دید علاقه مندان گذاشته شده است.

 

رئیس انجمن سینمای جوان استان کرمانشاه، با بیان اینکه 33 فیلم کوتاه در بخش های مختلف داستان، انیمیشن و تولیدی نیز اکران می شود، افزود: فیلم های در نظر گرفته شده برای اکران همگی تولید سال گذشته انجمن سینمای جوان کرمانشاه هستند.

 

رضایی، تصریح کرد: اکران فیلم های تولیدی هنرمندان انجمن سینمای جوان کرمانشاه از ساعت 15 الی 18 عصرها صورت می گیرد و در کنار آن نیز نقد و بررسی فیلم ها توسط اساتید برجسته انجام می پذیرد.

 

این مقام مسئول، هدف از برگزاری چهارمین هفته فیلم و عکس سینمای جوان استان را معرفی آثار برتر هنرمندان کرمانشاهی و ایجاد انگیزه برای آنها عنوان کرد.

 

وی همچنین از رونمایی یادمان زنده یاد صحبت الله خدایاری از فیلمسازان برجسته کرمانشاهی خبر داد و گفت: از پنج اثر تولیدی سینمای جوان با موضوع  گردشگری که با همکاری شبکه مستند ساخته شده نیز رونمایی می شود.

 

رئیس انجمن سینمای جوان استان کرمانشاه یادآور شد: اختتامیه چهارمین هفته فیلم و عکس سینمای جوان استان روز (17 اسفند) برگزار و از هنرمندان نیز تجلیل به عمل می آورد.

 

چاپ خبر