آیت ‌الله وحید خراسانی:
اهتمام نیروی انتظامی به اجرای شعائر مذهبی در کشور
خبرگزاری شبستان: آیت ‌الله وحید خراسانی گفت: یکی از مسائل مهم این است که شعائر مذهبی در کشور و به خصوص در قم که مرکز شیعه است به بهترین نحو ممکن انجام شود و بر این امر مبادرت داشته باشید.

به گزارش خبرگزاری شبستان از قم، آیت ‌الله حسین وحید خراسانی امروز (3 فروردین) در دیدار با سردار اشتری فرمانده نیروی انتظامی گفت: نیروی انتظامی وظایف مهمی بر عهده دارد و امیدواریم که همواره در کارهای خود موفق باشد.

وی بیان داشت: کشور دور محور نظم و انتظام می گردد و نیروی انتظامی متکلف عمده این نظم است و اگر کار با دقت انجام شود به عنوان افضل قربات به شمار می رود.

این مرجع تقلید گفت: توصیه می کنم که هر روز قرآن تلاوت کرده و ثواب آن را به امام عصر(عج) هدیه کنید و مشمول نظر آن حضرت انشالله قرار گیرد.

آیت الله وحید خراسانی گفت: یکی از مسائل مهم این است که شعائر مذهبی در کشور و به خصوص در قم که مرکز شیعه است به بهترین نحو ممکن انجام شود و بر این امر مبادرت داشته باشید.

وی گفت: همواره برای نیروی انتظامی دعا می کنم و اهمیت کار آنها را می دانم و باید گفت که همانظور که صحت و سلامت بدون طبیب میسر نیست، امنیت نیز بدون نیروی انتظامی محقق نخواهد شد.

چاپ خبر