خاکیان عرش نشین و خط سرخ دو اثر جدید از فانی تبریزی منتشر شد
کتاب خط سرخ فانی تبریزی شامل گزیده ای از مقالات و اشعار گنگره شعر عاشورایی سازمان تبلیغات اسلامی آذربایجان شرقی و خاکیان عرش نشین با موضوع وصف دلبری های شهدای هشت سال دفاع مقدس در تبریز منتشر شد.

به گزارش خبرگزاری شبستان از آذربایجان شرقی، دو اثر جدید استاد عباس داداش زاده متخلص به فانی تبریزی، تالیف شده در سال جاری به چاپ رسیده و کتاب های زلف دلاویز و دلدادگان توحید نیز از تالیفات این نویسنده به تازگی چاپ و منتشر خواهد شد.

 

کتاب خط سرخ این نویسنده شامل گزیده ای از مقالات و اشعار گنگره شعر عاشورایی سازمان تبلیغات اسلامی استان بوده و موضوع کتاب خاکیان عرش نشین نیز وصف دلبری های شهدای هشت سال دفاع مقدس است که توسط انتشارات قدر ولایت تهران به چاپ رسیده است.

 

همچنین کتاب زلف دلاویز در دست چاپ بوده و قرار است در این ماه از سوی انتشارات آیدین تبریز به زیور چاپ آراسته شود.

 

یاد آور می شود، اثر تحقیقی "دلدادگان توحید" نیز پژوهشی است در زمینه زندگانی و آثارو اندیشه بزرگانی چون علامه طباطبایی، علامه امینی، علامه جعفری، سید علی قاضی و ملکی تبریزی است می باشد که امسال از سوی انتشارات دارالکتب الاسلامیه تهران به چاپ خواهد رسید.


عباس داداش زاده متخلص به فانی تبریزی، شاعر و نویسنده شهیر آذربایجان شرقی است که در عرصه های ادب و عرفان صاحب چندین کتب تالیفی و تحقیقی است.


وی از شاگردان زنده یاد استاد عابد بوده و از محضر بزرگان علم و ادب ایران خوشه چینی کرده و چندین بار به عنوان داور و شاعر برگزیده جشنواره ها انتخاب شده است.

 

پایان پیام/
 

چاپ خبر