تدوین اساسنامه کانون های فرهنگی و هنری مساجد در اولویت جدی ستاد عالی است
خبرگزاری شبستان: دبیر ستاد عالی کانونهای فرهنگی و هنری مساجد کشور گفت : تدوین اساسنامه کانون های فرهنگی و هنری مساجد در اولویت جدی این ستاد است.

به گزارش خبرگزاری شبستان از یاسوج، یه نقل از روابط عمومی اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی کهگیلویه و بویراحمد، رضا دهبانی پور، مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان با دبیر ستاد عالی کانون های فرهنگی هنری مساجد کشور دیدار کرد.

 

حجت السلام حبیب رضا ارزانی، دبیر ستاد عالی کانون های فرهنگی و هنری مساجد کشور در این دیدار، گفت: تهیه و تدوین اساسنامه کانون های فرهنگی و هنری مساجد در اولویت جدی این ستاد است.

 

وی با بیان اینکه باید همواره به همه مناطق کشور توجه شود، اظهار داشت: با پیشینه فرهنگی و مذهبی استان کهگیلویه و بویراحمد، بدون شک این استان مورد توجه ستاد عالی کانون های فرهنگی و هنری کشور قرار خواهد گرفت.

 

رضا دهبانی پور هم با اشاره به جایگاه کانون های فرهنگی هنری مساجد در وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی، گفت: مسجد به عنوان بهترین پایگاه فرهنگی و هنری می تواند در تربیت هنرمندان متعهد، نقش محوری در حوزه فرهنگ و هنر داشته باشد.

 

دهبانی پور با بیان اینکه کانون های فرهنگی و هنری مساجد یکی از بخش های مهم و با اهمیت در ساختار وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی است، گفت: این کانونها به عنوان سفیران فرهنگی در همه مناطق کشور می توانند برای حوزه فرهنگ نقش آفرین باشند.

چاپ خبر