استفاده از ظرفیت های معنوی در تقویت روحیه ماموران پلیس
خبرگزاری شبستان: فرمانده انتظامی استان اصفهان گفت: از ظرفیت های معنوی همانند انس با قرآن در تقویت روحیه ماموران پلیس برای انجام ماموریت ها استفاده می شود.

به گزارش خبرنگار خبرگزاری شبستان از اصفهان، سردار مهدی معصوم بیگی، فرمانده انتظامی استان اصفهان در آیین تجلیل از برگزیدگان مسابقات قرآن کریم نیروی انتظامی استان به فعالیت های فرهنگی و قرآنی ویژه پرسنل و کارکنان نیروی انتظامی اظهارداشت: این فعالیت ها در تامین نیاز معنوی و تقویت روحیه کارکنان اثر بخش بوده است.

 

وی افزود: از ظرفیت های معنوی همانند انس با قرآن در تقویت روحیه ماموران پلیس در انجام ماموریت ها استفاده می شود و پرسنل با استفاده از برنامه های فرهنگی و قرآنی شادابی و انگیزه بیشتر برای خدمات رسانی را کسب می کنند.

 

سردار معصوم بیگی ادامه داد: فعالیت های معنوی در حفظ و صیانت روحیه ماموران وکارکنان نیروی انتظامی و کاهش آسیب های رویاروی ماموریت های پلیسی، یک نتیجه محسوس و موثری را به جای می گذارد.

 

وی یادآورشد: اجرای برنامه های قرآنی و مشارکت ماموران و کارکنان در این برنامه ها در تقویت روحیه و بازخورد عملکرد آن ها تاکنون موثر بوده و از این ظرفیت مهم برای عملکرد بهتر ماموران استفاده می شود.

 

فرمانده انتظامی استان اصفهان اضافه کرد: کاهش آسیب های اجتماعی نیازمند تقویت باورهای دینی و ارزش های اسلامی است تا اینکه در فضای معنوی به امنیت اجتماعی برسیم.

 

چاپ خبر