۱۲ اسفند آغاز پذیرش حوزه علمیه لرستان
خبرگزاری شبستان: معاون آموزش حوزه علمیه لرستان از پذیرش حوزه علمیه برادران استان خبر داد و گفت: ۱۲ اسفند ماه جاری پذیرش در استان آغاز می شود.

به گزارش خبرگزاری شبستان از خرم آباد، حجت الاسلام سیدمحمدباقر موسوی، معاون آموزش حوزه علمیه لرستان، امروز(پنجم اسفندماه) در جمع خبرنگاران، گفت: پذیرش حوزه علمیه برادران استان از 12 اسفند ماه جاری آغاز می شود و علاقه مندان می توانند با مراجعه به سایت حوزه نسبت به ثبت نام اقدام کنند.

 

وی افزود: در راستای پذیرش طلاب جدید الورود از سوی حوزه علمیه استان کمیسیون پذیرش تشکیل خواهد شد و در این کمیسیون مسؤولان فرهنگی استان عضو می شوند.

 

معاون آموزش حوزه علمیه لرستان، هدف از تشکیل کمیسیون پذیرش حوزه علمیه را ارائه راهکارها و شیوه های نوین جذب جوانان با استعداد و علاقه مند به حوزه عنوان کرد.

 

وی به ظرفیت پذیرش حوزه علمیه برادران استان اشاره و خاطرنشان کرد: پذیرش ما بر مبنای کیفیت صورت می گیرد و آمار و ارقامی اعلام نشده است.

 

حجت الاسلام موسوی، در ادامه بیان داشت: پیش از آغاز زمان پذیرش نشستی با حضور مدیران و معاونان مدارس علمیه لرستان در راستای بررسی نقاط ضعف و قوت در امر پذیرش و نحوه اطلاع رسانی به عموم مردم برگزار خواهد شد.

 

وی ادامه داد: در زمینه اطلاع رسانی و آگاه سازی خانواده ها و جوانان نیز از ظرفیت ائمه جمعه، طلاب و مبلغان در مناطق شهری و روستایی بهره مند می شویم.

 

معاون آموزش حوزه علمیه لرستان، همکاری صدا و سیمای استان و شهرداری ها را از دیگر فعالیت هایی عنوان کرد که در امر اطلاع رسانی در راستای زمان و نحوه پذیرش حوزه علمیه برادران استان صورت می گیرد.

 

حجت الاسلام موسوی، ابراز امیدواری کرد که امسال نیز همچون سال های گذشته استان لرستان در امر پذیرش طلابی با استعداد، علاقه مند، مؤمن و انقلابی به خوبی بدرخشد.

چاپ خبر