استقبال ولیعهد بحرین از رئیس کنگره یهودی
خبرگزاری شبستان: ولیعهد بحرین در راستای سیاست عادی سازی روابط با رژیم صهیونیستی با رئیس کنگره جهانی یهود در بحرین دیدار کرد.

به گزارش خبرگزاری شبستان به نقل از منامه پست، در راستای سیاست عادی سازی روابط بحرین با رژیم صهیونیستی، «سلمان حمد الخلیفه» ولیعهد بحرین، روز گذشته (دوشنبه 21 اسفند)  از «رونالد لاودر» رئیس کنگره جهانی یهودی استقبال کرد.  

 ولیعهد بحرین در این دیدار مدعی شد که رژیم بحرین تمایل به آزادی های دینی، تقویت احترام متقابل به تکثرگرایی فکری، فرهنگی و دینی است.

از مهمترین اهداف کنگره یهودی جهانی که ریاست آن را لاودر است،  وحدت ملت یهود و حمایت از حقوق یهودیان است، این کنگره متشکل از نماینده های نهادها و سازمان ها و  هیئت های یهودی در 115 کشور جهان است.

یک هیئت رسمی متشکل از اعضای مرکز همزیستی مسالمت آمیز که دولت بحرین آن را تاسیس کرده است، چندی پیش به رژیم صهیونیستی سفر کرد و در شبکه های تلویزیونی رژیم صهیونیستی این هیئت را نشان دادند و سفر این هیئت بحرینی به این رژیم با خواسته ملت بحرین و موضع حمایت گرانه شان از مسئله فلسطین مغایرت دارد.

ائتلاف جوانان 14 فوریه، برنامه های عادی سازی که بحرین با رژیم صهیونیستی را دنبال می کند، محکوم و تاکید کرد که اراده ملت بحرین به شدت با این برنامه های عادی سازی ذلیلانه منافات دارد.

چاپ خبر