حجت الاسلام محمدي در افتتاحيه سي و پنجمين دوره مسابقات قرآن كريم:
هدف از برپايي مسابقات قرآن وحدت مسلمين است
خبرگزاری شبستان: رييس سازمان اوقاف و امور خيريه گفت: هدف این مسابقات وحدت مسلمانان است و امید به مقاومت امت اسلام دربرابر استکبار و نابودی رژیم صهیونیستی و آزادی قدس شریف داريم.

به گزارش خبرنگار قرآن و معارف خبرگزاری شبستان، حجت الاسلام محمدي رييس سازمان اوقاف و امور خيريه بعدازظهر پنج شنبه(٣٠فروردين ماه) در افتتاحيه سي و پنجمين دوره مسابقات بين المللي قرآن كريم كه در مصلي تهران برگزار شد بااشاره به حضور نمایندگان 84 کشور در مسابقات بین‌المللی اظهار داشت: امروز مسلمانانی از سراسر جهان باحضور در جمهوری اسلامی زیر پرچم قرآن با وحدت می‌نشینند و در محضر قرآن قرار می‌گیرند.

وي ادامه داد: در اين دوره پنج مسابقه بین‌المللی به صورت همزمان برگزار مي شود، اين مسابقات در پنج بخش بزرگسالان، روشندلان، دانشجویان، بانوان و طلاب علوم دینی برگزار می‌شود و در مجموع 370 نفر از کشورهای مختلف میهمان جمهوری اسلامی هستند.

رييس سازمان اوقاف و امور خيريه گفت: امروز به گفته امام خمینی(ره) هدف همه ما قرآن است و امیدواریم خداوند توفیق دهد تا به وظایفمان در برابر قرآن عمل کنیم.

محمدي يادآور شد: امسال شعار ما (یک کتاب یک امت) است، هدف این مسابقات وحدت مسلمانان است و به امید مقاومت امت اسلام دربرابر استکبار و نابودی رژیم صهیونیستی و آزادی قدس شریف.

چاپ خبر