خدمت سربازی تمرینی برای خدمت به مردم است/ حضرت عباس الگویی برای پلیس
خبرگزاری شبستان:فرمانده انتظامی استان اصفهان گفت: دوران خدمت سربازی برای جوانان فرصت تمرینی و مقدمه ای برای خدمت به مردم است.

به گزارش خبرنگار خبرگزاری شبستان از اصفهان، سردار سرتیپ مهدی معصوم بیگی، فرمانده انتظامی استان اصفهاندر آیین تحلیف  سربازان وظیفه مرکز آموزشی شهید بهشتی اصفهان با اشاره به فرصت های دوران سربازی اظهارداشت: ارتقای مهارت های اجتماعی و فضای گفتمانی با مردم و درک واقعیت ها و همچنین کسب فرصت برای خدمت در جامعه از فرصت ها و ظرفیت های دوران سربازی است.

وی افزود: دوران خدمت سربازی برای جوانان فرصت تمرینی و مقدمه ای برای خدمت به مردم است تا انیکه پس از طی این دوران با کسب تجربه ها و مهارت هایی، به مردم خدمت کرد و رضایت خداوند متعال را هم در جریان خدمت به مردم کسب کرد.

سردار معصوم بیگی با بیان اینکه دوران خدمت سربازی برای جوانان دوران و فرصت خاصی به شمار می رود، تصریح کرد: از خود گذشتگی و ایثار و فداکاری و گذشت از آسایش و تفریح خود و احترام به حقوق دیگران در دوران سربازی همواره تکرار می شود.

وی به خدمت در نیروی انتظامی برای تامین امنیت اشاره کرد و گفت: نیروهای کادر و سرباز نیروی انتظامی امنیت و آرامش مردم را بر تفریح و آسایش خود مقدم می کنند و این تلاش و رشادت ها در پیش خداوند و مردم همواره محفوظ و مورد توجه است.

فرمانده انتظامی استان اصفهان روحیه گذشت و ایثار جانبازان و شهدا برای امنیت مردم را مهم خواند و یادآورشد: جانبازان و شهدا همگی آسایش مردم و اقتدار کشور را بر راحتی و آسایش خود مقدم کرده اند و امروز خدمت گذاران در نظام مقدس جمهوری اسلامی هم باید همانند این افراد باشند.

وی یادآورشد: پلیس همواره برای خدمت به مردم در تلاش و کوشش است و از خودگذشتگی را از جانبازان و شهدا به ویژه حضرت عباس(ع) الگو می گیرد و در مسیر خدمت به مردم با ولایت مداری و اخلاص نیت پیش می رود.

چاپ خبر