سي و ششمين دوره جايزه كتاب سال فراخوان داد
خبرگزاری شبستان: فراخوان سی و ششمین دوره جایزه کتاب سال جمهوری اسلامی ایران منتشر شد.

به گزارش خبرگزاری شبستان به نقل از روابط عمومي موسسه خانه كتاب؛ سي‌وششمين دوره جايزه كتاب‌سال جمهوري اسلامي ايران در بهمن‌ماه ۱۳۹۷ برگزار مي‌شود؛ براين اساس دبيرخانه جايزه كتاب سال از پديدآورندگان، مترجمان، مصححان و ناشران دعوت مي‌كند با ثبت‌نام در تارنماي اينترنتي www.ketabsal.ir، كتاب يا كتاب‌هاي پيشنهادي خود را به دبيرخانه كتاب سال، معرفي كنند.

جايزه كتاب سال با هدف حمايت و تشويق مولفان، مترجمان و مصححان و ناشران سراسر كشور و ارتقاي فرهنگ جامعه اسلامي، حفظ استقلال و هويت فرهنگي برگزار مي‌شود.

آثار ارسالي به سي و ششمين دوره جايزه كتاب سال  بايد براي نخستين بار در سال ۱۳۹۶ منتشر شده باشند و جزو كتاب‌هاي كمك درسي و افست نباشد. علاوه بر اين، كتاب بايد داراي برگه اعلام وصول باشد.

كتاب‌هاي داستان بزرگسال، نقد ادبي (تاليف)، مستندنگاري، شعر بزرگسال و كودك و نوجوان، به دليل همپوشاني با جايزه جلال آل‌احمد و جايزه شعر فجر در كتاب سال بررسي نمي‌شود.

تنها آثاري در اين جايزه داوري و ارزيابي مي‌شوند كه پديدآورنده يا ناشر كتاب، كاربرگ ثبت‌نام را در تارنماي جايزه تكميل و به‌همراه دونسخه از كتاب ارسال كند.

همچنين، ارسال لوح فشرده متن اصلي آثار ترجمه‌شده الزامي است و آثار دريافت شده بازگردانده نخواهند شد.

مطابق با فراخوان، مهلت ارسال آثار تا ۳۱ شهريورماه ۱۳۹۷ در نظر گرفته شده و ناشران و صاحبان آثار بايد كتاب‌هاي خود را به آدرس تهران، خيابان انقلاب اسلامي، خيابان برادران مظفر جنوبي، كوچه خواجه نصير، شماره ۲، طبقه دوم، دبيرخانه جايزه كتاب‌سال جمهوري اسلامي ايران، كدپستي ۱۳۱۵۷۵۳۷۱۵ ارسال كنند و براي كسب اطلاعات بيشتر با شماره تلفن ۶۶۹۶۶۲۱۹- ۶۶۹۶۶138 تماس بگيرند.

چاپ خبر