مسئولین باید با مدیریت اقتصادی مشکلات را حل کنند/ مردم پای انقلاب ایستاده اند
امام جمعه مشهد با اشاره به اینکه مردم ۴۰ سال است پای انقلاب ایستده اند، گفت: مسئولین و دولتمردان باید با مدیریت اقتصادی مشکلات را حل کنند.

به گزارش خبرنگار خبرگزاری شبستان از مشهد، آیت‌الله سید احمد علم‌ الهدی امام جمعه مشهد امروز(۱۹ مرداد) در خطبه های نماز جمعه که در حرم مطهر رضوی برگزار شد با بیان اینکه انقلاب ما در مرز ۴۰ سالگی در یک پیچ تاریخی است که عبور از این مرحله انقلاب را برای چهل سال دوم تضمین می‌کند، گفت:احساس حقارتی که امروز آمریکا و کشورهای استعماری اروپایی دارند این است که این انقلاب ۴۰ سال عمر کرد و همه برخوردها بی‌‌اثر بوده و این برای آمریکا و اروپا قابل تحمل نیست لذا تنش ‌های زیادی برای ما ایجاد می‌کند.

 

وی با اشاره به اینکه بهترین آموزه ما قرآن است که در عرصه سیاست و جریان زندگی روزمره ما رهنمود دارد و رهنمود مقام معظم رهبری ما را به قرآن هدایت می‌کند، اظهارداشت:مقام معظم رهبری در سال‌های نخست رهبری خود فرمودند امام، اسلام را مطرح کرده و ما می‌خواهیم مسیر ایشان را ادامه دهیم اما اسلام روی کره زمین دشمنان زیادی دارد اما ما از اسلام دست‌بردار نیستیم و پشت سر امام و در خط امام به جلو می‌رویم.

 

امام جمعه مشهد با تاکید بر اینکه امروز منفورتر از دولت و پرچم آمریکا روی کره زمین چیز دیگری نیست، ادامه داد: این مردم عوض‌شدنی نیستند و ۴۰ سال پای انقلاب ایستاده‌اند و از دین و اهل بیت‌(ع) دست برنمی‌دارند، مسئولین و دولتمردان و عزیزان مسئول در قوه قضائیه به این مردم ملحق شوید، با مدیریت اقتصادی مشکلات را حل کنید.

 

نماینده ولی فقیه در خراسان رضوی ضمن تشکر از قوه قضائیه بابت شناسایی و دستگیری احتکار کنندگان، افزود:انبار احتکاری که صدها و هزارها خودرو که با پول دزدی احتکار شده را هم بگیرید و فقط انبار سیمان را نگیرید.

چاپ خبر