استاندار لرستان:
مقاومت و ایستادگی برای صیانت از امنیت کشور ادامه دارد
استاندار لرستان، امنیت و آرامش امروز کشور را مرهون خون شهیدان دانست و گفت: مقاومت و ایستادگی در برابر توطئه های کشور و برای صیانت از امنیت ادامه دارد.

به گزارش خبرنگار خبرگزاری شبستان از خرم آباد، سید موسی خادمی، امروز(17 آبان) در جمع خبرنگاران، با تقدیر از حضور پرشور مردم در مراسم تشییع پیکر شهید زنده وطن سید نورخدا موسوی، گفت: این حضور مردم نشان دهنده بی نتیجه بودن توطئه های دشمنان است.

 

استاندار لرستان، شهدا را اسوه های مقاومت و ایستادگی دانست و افزود: هوشیاری، بصیرت، مقاومت و ایستادگی پیام شهدا برای مقابله با توطئه های دشمنان است.

 

وی با گرامیداشت یاد و خاطره شهید زنده سید نورخدا موسوی و دیگر شهدای مرزبان، اظهار داشت: مقاومت و ایستادگی برای صیانت از امنیت کشور  و در برابر کسانی که چشم طمع به انقلاب دارند، ادامه دارد.

 

خادمی، با اشاره به اهمیت حفظ وحدت و همدلی در برابر توطئه های دشمنان، گفت: نهادینه سازی فرهنگ ایثار، مقاومت و ایستادگی در کنار بصیرت و وحدت مهم ترین راه برای خنثی شدن توطئه های دشمنان است.

 

گفتنی است، امروز همزمان با سالروز شهادت امام رضا(ع) پیکر پاک شهید زنده سید نورخدا موسوی، بر روی دستان قدر شناس مردم خرم آباد تشییع شد.

 

پیکر مطهرسید نورخدا موسوی شهید زنده کشور در گلزار شهدای این شهرستان به خاک سپرده شد.


سید نورخدا موسوی، شهید زنده لرستان جانباز 100 درصد در 17 اسفند 1387 ، 10 سال پیش در درگیری با گروهک تروریستی ریگی مجروح شد و تاکنون در حالت کما به سر می برد.

چاپ خبر