سرپرست دبیرخانه کانون های مساجد چهارمحال و بختیاری:
تلاش در راستای گسترش ارزش های اسلامی در جامعه خدمتی ارزشمند است
سرپرست دبیرخانه کانون های فرهنگی هنری مساجد چهارمحال و بختیاری با قدردانی از اعضای کانون فرهنگی هنری نور نبوی روستای خوی، گفت: بی شک تلاش در راستای توسعه و گسترش ارزش های اسلامی در جامعه خدمتی ارزشمند است و خادمی در مکتب حسین (ع) از همین جنس است.

به گزارش خبرگزاری شبستان از شهرکرد، محمدرضا مظاهری شب گذشته (۱۷ آبان) در دوازدهمین سوگواره تعزیه که به همت کانون فرهنگی هنری نور نبوی در مسجد سید الشهدا (علیه السلام) روستای خوی برگزار شد، گفت: این سوگواره از روند رو به رشد کمی و کیفی برخوردار شده که این موضوع را در اختتامیه این سوگواره شاهد هستیم.

 

سرپرست دبیرخانه کانون های فرهنگی هنری مساجد چهارمحال و بختیاری با قدردانی از مدیریت و اعضای کانون فرهنگی هنری نور نبوی روستای خوی، افزود: بی شک تلاش در راستای توسعه و گسترش ارزش های اسلامی در جامعه خدمتی ارزشمند است و خادمی در مکتب حسین از همین جنس است.

 

مظاهری تصریح کرد: امید است با همت این کانون و اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی و دبیرخانه کانون های مساجد این سوگواره بتواند در سال آینده به صورت ملی برگزار شود.

 

سوگواره

 

گفتنی است: سوگواره تعزیه چهارمحال و بختیاری برای دوازدهمین سال متوالی به همت کانون فرهنگی هنری نور نبوی با حضور ۱۴ گروه تعزیه در حسینیه و مسجد حضرت سید الشهدا (علیه السلام) روستای خوی برگزار شد.

 

خاطرنشان می شود: گروه های حاضر به مدت ۱۰ شب در دهه آخر ماه صفر با یکدیگر به رقابت پرداختند و در نهایت گروه های برتر انتخاب و معرفی شدند.

 

چاپ خبر