نماینده ولی فقیه در کردستان:
رسانه های تراز انقلاب اسلامی باید اهداف بلند و منعکس کننده دستاوردهای نظام باشند
آیت‌الله حسینی‌شاهرودی، با تاکید بر اینکه یک رسانه در تراز انقلاب اسلامی باید اهداف بلندی داشته باشد، گفت: امروز پیشرفت های کشور در زمینه های مختلف از جمله علمی، نظامی، هسته ای و ... از افتخاراتی است که انسان های انقلابی ایجاد کرده اند.

به گزارش خبرنگار خبرگزاری شبستان از سنندج، آیت الله «سیدمحمد حسینی شاهرودی» امروز (۲۳ بهمن) در نشست تحلیلی رسانه های استان با موضوع بایستگی های رسانه تراز انقلاب اسلامی در سنندج اظهار کرد: پیشرفت های قابل توجهی در طول چهار دهه انقلاب به دست آمده است و امروز ایران اسلامی با قدرت و در جهات مختلف حرکت روبه رشدی را به برکت تلاش آحاد جامعه طی می کند.

 

نماینده ولی فقیه در کردستان با تاکید بر اهمیت آینده پژوهی در جامعه عنوان کرد: مقام معظم رهبری با درایت می‌بینند دشمن می‌خواهد از چه نقطه‌ای ما را تهدید کند قبل از هر تهدیدی برنامه حرکتی تعریف می‌کنند، مصداق بارز آینده‌‌پژوهی و آینده‌نگری است.

 

وی انرژی و سوخت پاک را یکی از ضرورت های آینده برشمرد و افزود: ما در فرایند کامل هسته ای استقلال کامل داریم و این از جهات مختلفی حایز اهمیت و مولفه قدرت کشور است.

 

آیت الله حسینی شاهرودی، با بیان اینکه ما باید قدرت های شیطانی و زورگو را بشکنیم، اذعان کرد: ایران خودش را به استقلال رسانده و قوت قلبی برای کشورهای ضعیف بوده است و تحولی در جهان اسلام ایجاد کرد و اینها واقعیت های است که باید به آن توجه شود.

 

نماینده ولی فقیه در کردستان با بیان اینکه دشمنان در طول تاریخ ضربه های سختی به اسلام و جامعه مسلمین زدند، افزود: دشنمان اسلام از اختلافات قومی، نژادی، مذهبی مثل داعش استفاده کردند تا جهان اسلام را درگیر کنند و مردم از اسلام بیزار شوند.

 

نماینده مردم استان در مجلس خبرگان رهبری، تحریم‌های دشمنان را فرصت برای ما و تهدیدی برای دشمنان دانست و گفت: آخرین محاسبه دشمنان این بود که ملت ایران چهل سالگی انقلاب را نمی‌بینند ولی جهان شاهد جشن بزرگ چهل سالگی انقلاب در ایران بود.

 

آیت الله حسینی شاهرودی اذعان کرد: در شورای امنیت حتی انگلیس حاضر نشد به نفع آمریکا رای بدهد اینها نشان از تحولاتی است که شکل گرفته و باید به آن پرداخته شود.

 

وی شکوه حضور مردم در راهپیمایی 22 بهمن را موجب به چالش کشیدن قدرت امریکا عنوان کرد و افزود: امریکا میخواست ایران را منزوی کند اما امروز می بینیم که خودش منزوی شده است.

 

وی با اشاره به بیانات رهبر معظم انقلاب مبنی بر اینکه انقلابی باشید، بیان کرد: پیشرفت‌های امروز ایران در عرصه علمی، نظامی و غیره را انسان‌های انقلابی به دست آوردند و امروز جامعه ما بیش از هر زمانی به این چنین انسان‌ها نیاز دارد.

 

آیت‌الله حسینی‌شاهرودی، با تاکید بر اینکه یک رسانه در تراز انقلاب اسلامی باید اهداف بلندی داشته باشد، خاطر نشان کرد: امروز پیشرفت های کشور در زمینه های مختلف از جمله علمی، نظامی، هسته ای و ... از  افتخاراتی است که انسان های انقلابی ایجاد کرده اند.

 

نماینده ولی فقیه در کردستان با بیان اینکه رسانه های تراز انقلاب اسلامی باید منعکس کننده دستاوردهای انقلاب و نظام باشند، تصریح کرد: ما در طول عمر بابرکت انقلاب دستاوردهای قابل توجهی در زمینه های مختلف از جمله بهداشت و درمان، کشاورزی، گازرسانی، تولید و ..  داشته است و لازم است رسانه ها با انعکاس این پیشرفت ها در جامعه امیدآفرینی کنند.

 

وی خاطر نشان کرد: لازم است تلاش کنیم ارزش های خود را حفظ و ترویج دهیم چرا که افتخار ما این است که انقلاب ما اسلامی است و ارزش های آن را قبول داریم.

 

 

چاپ خبر